Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się reklamować?
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-01-04, 04:14   kurs masaz tajski

ulotki mozesz sobie sfinansowac przez roznoszenie do skrzynek ulotek dla znajomych firm w swojej okolicy. Drukarze daja upust w zamian za umieszczenie swoich danych na twojej ulotce.

proboj wstawiac swoje ulotki do przychodni zdrowia, szpitali, klinik, poradni zdrowotnych, gymow, plywalni. Nawet u psychoterapeutow, dentystow.

wpisy w katalogach nie sa wiele warte, natomiast mzebra to wiecej, niz katalog.

strone zrob na googlepages
 
     
Linki sponsorowane
MassagesMe
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-10, 19:46   

Monika, zapewne sie czujesz ajk wiezien we wlasnym kraju. Czlowiek jest w ciaglym stresie jak nie moze znajsc pracy a jak chce cos swojego zaczac zeby nie krasc to jak zacznie jak obawia sie ciagle Urzedu Skarbowego i ZUSu. J proponuje Ci zrobienie ulotek z Telefonem komorkowym na karte (nie rejestrowanego) i zaczac dzialac. Jak bedziesz widziec, ze masz obroty to zarejestrujesz firme jednoosobowa. W UK czlowiek ma 3 miesiace od rozpoczecia dzialalnosci aby ja zarejestrowac. Nie boj sie we wlasnym kraju. Glowa do gory. Powodzenia Ci zycze!
 
     
marekzwawy 

Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-08-09, 18:08   

doskonałym elementem reklamy są kalendarze reklamowe
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2017-08-12, 15:24   

marekzwawy napisał/a:
doskonałym elementem reklamy są kalendarze reklamowe

gowno prawda
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-25, 07:41   

A czemu nie. Nie jest to najlepsza forma reklamy, ale raz na rok można taka partię kalendarzy wydrukować i rozdać klientom Nie sądzicie?
Sama proponowałabym jeszcze prowadzić regularnie swój fan page na facebooku. Jak i stronę internetową
Bardzo wiele osób szuka usług w sieci tak więc trzeba zapewnić informacje.
http://www.opengift.pl/
 
     
Swan 


Dołączyła: 09 Sie 2017
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-13, 07:36   

Facebook to teraz jeden z łatwiejszych, tańszych i skuteczniejszych sposobów na reklamę. Każdego dnia siedzi na nim masa osób, do których można trafić. Udostępnienia, polubienia i komentarze docierają z czasem do coraz większej ilości osób, więc jeśli się jest konsekwentnym w tym co się robi to taki sposób reklamy może być obecnie najlepszą opcją.
 
     
luxye

Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-11-07, 14:01   

Pozycjonowanie, AdWords i Facebook :)
 
     
Van_Halen 

Dołączyła: 01 Lip 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-07-01, 10:30   

Nie wiem jaka forma reklamy jest najlepsza, ale zauważyłam ostatnio tendencję do organizowania imprez w celu zareklamowania firmy. Słyszałam, że sie to sprawdza, ale oczywiście trzeba na to wyłozyc trochę pieniedzy. Czy sobie każdy może na to pozwolić, trudno powiedzieć. Wiem, że organizacją imprez firmowych w Warszawie zajmuje sie agencja event concept . Moze warto do nich zadzwonic i zapytać :)
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2021-07-02, 08:38   

ja mam reklame na opakowaniach produktów jakie zamawiam od yanko.com.pl i reklame w internecie i to wystarcza, poza tym wiadomo wszystko idzie poczta pantoflowa
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-08-21, 14:36   

Opcji jest wiele, moim zdaniem sposób reklamy dobrze jest dopasować do potrzeb danej firmy, wybrać reklamę, która pzyniesie nam najwięcej korzyści.

Jeśli macie stronę internetową, polecam zadbać o odpowiednie jej wypozycjonowanie, obecnie praktycznei każdy szukla usług przez internet. I dobre pozycje w google pozwolą nam znaleźć wielu nowych klientów.

Od siebie daję namiar do agencji, która ma w tym doświadczenie:
https://wzrosty.pl

Powinni przedstawić wycenę.
 
     
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-06-21, 08:07   

Pytanie właśnie jacy ludzie tam mieszkają, jaki jest przekrój społeczeństwa. Czy to miasto bardziej przemysłowe, czy jest satelitą większego miasta, do którego ludzie jeżdżą po usługi tego typu? Może bogaci mieszkają na obrzeżach, może jest do Ciebie słaby dojazd, zła dzielnica, źle kojarzona okolica?

Warto będzie zastanowić się nad załóżeniem własnej strony www i jej pozycjonowaniem
https://seo-freelancer.pro/

Mogę tutaj dać namiar na specjalistę, który opracuje indywidualną strategię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB