Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Działalność gospodarcza
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-01-27, 22:26   

nie wchodz w groupon, bo sie zaharujesz za darmo.

generalnie bierz opcje bezplatne, jak zacznie sie krecic, to reklama platna
 
     
Linki sponsorowane
Osika 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-28, 11:28   

massagewarsaw napisał/a:
nie wchodz w groupon, bo sie zaharujesz za darmo.
generalnie bierz opcje bezplatne, jak zacznie sie krecic, to reklama platna


Dzieki za radę. Na przychody nie narzekam, ale chciałabym zwiększyć swoje obroty. :) Z darmowych promocji już korzystałam, teraz chciałabym wykorzystać potencjał internetowych narzędzi. Slyszłam, że groupon zdziera kasę, na AdWordsy też trzeba trochę wydać. Facebooka już mam. Poczytałam trochę o platformie FairSquare i prezentuje się całkiem ciekawie. Ważną dla mnie sprawą były opłaty, które tutaj pobierane są jedynie od sprzedaży.
 
     
drhouse

Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 25
Wysłany: 2015-02-28, 12:16   

Ja myślę, że jednak groupon to fajny sposób na promocję:) Na chwilę można:)
 
     
aleks_ik

Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-04-14, 09:25   

Groupon w działalności usługowej to moim zdaniem średni pomysł, łatwo o dobrą marżę, przynajmniej w porównaniu ze sprzedażą produktów, ale pracy, jak podkreślił przedmówca jest zdecydowanie za dużo - niska więc opłacalność. W Twoim przypadku Osika, jeśli chodzi o Internet poszedłbym bardziej w reklamę płatną, Adwords wcale nie musi być drogi, wszystko zależy od kreacji. Zastanów się również nad jakąś współpracą z firmami komplementarnymi np. sprzedawcami olejków do ciała lub tunik kosmetycznych, kosmetyków naturalnych itp.... za reklamę na ich ulotkach/wspólnych ulotkach udzielaj rabatu ich klientom na zabiegi w Twoim gabinecie. Takie formy reklamy od razu docierają do właściwego klienta, zaś ewentualni partnerzy chętnie się na to zgadzają bo to poszerza pośrednio zakres ich działalności.
 
     
BabaJaga


Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 19
Wysłany: 2015-04-29, 09:40   

Myślę, że mimo wszystko trzeba tutaj zainwestować w reklamę w internecie. Ulotki i wizytówki swoją drogą, ale to nie te czasy. Do stworzenia strony internetowej i reklamy polecam firmę https://www.grupa-tense.pl/oferta/ z darmową wyceną. Na pewno będziesz zadowolona, gdyż jeśli chodzi o pozycjonowanie to płacisz tylko za wyniki, więc do stracenia nic nie masz ;)
 
     
Vervus
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 09:54   

Zgadzam, się. Ulotki i wizytówki to zdaje się trochę przeżytek. Znajomy prowadzi działalność pokrewną rehabilitacji, posiłkował się ulotkami i wizytówkami, wydawało się że przy tego typu działalności powinno zadziałać-efekty żadne, niewspółmierne do kosztów. Strona w internecie-owszem.
 
     
anna30 

Dołączyła: 26 Maj 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-08-05, 18:16   

rzeczywiście tak jest, ulotki ludzie już zwykli ignorować, a wręcz zdarza się że ulotki irytują.. wiec czasami (nie zawsze) może to wywołać odwrotny skutek. Warto szukać innych pomysłów, internet to chyba obecnie główne medium..
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-08-06, 05:48   

jesli chodzi o wizytowki to trzeba je miec, z adresem www i danymi kontaktowymi. Nawet, jesli klient znalazl nas na necie, to kazdemu nalezy ja wreczyc po zabiegu, zeby utrwalic przyszly kontakt.

trzeba je miec, gdy poznajemy nowe osoby, gdy pytaja nas gdzie pracujemy.

na odwocie wizytowki mozna wymienic glowne metody, ktore wykonujemy. Mozna tez wstawic date kolejnego umowionego zabiegu, a nawet zrobic karte stalego klienta (wpisujemy daty zabiegow, ktore upowazniaja klienta do znizkowych zabiegow). W ten sposob unikamy drukowania kolejnych materialow
 
     
KBaraniecki

Dołączył: 24 Maj 2014
Posty: 13
Wysłany: 2015-11-21, 12:08   

Działalność gospodarcza jest najlepszym rozwiązaniem. 2 lata maly Zus a później trzeba kombinować :)
 
     
masquerade90


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 10
Wysłany: 2016-05-10, 11:47   

ja zaczynam z reklamą gabinetu w internecie. Agencje reklamowe proponują pozycjonowanie i adwordsy. Mieliście z tym jakieś doświadczenia?
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2016-11-18, 11:10   

witam,
W związku ze zmianami w przepisach dot. działalności fizjoterapeutycznej i gabinetach masażu chciałbym się zapytać szanownych forumowiczów jak teraz wygląda sprawa założenia działalności gospodarczej dla technika masażysty.
- pod jakie PKD mógłbym założyć działalność jako technik masażysta jeśli chciałbym wykonywać masaże lecznicze.

Od 2 lat pracuje przy gabinecie fizjoterapii gdzie stosowana jest terapia manualna, i chciałbym na pewno poszerzyć wiedzę w tym zakresie kierując się na kursy z terapii manualnej (wiele kursów na które napotkałem są również kierowane dla techników masażystów) i tutaj drugie pytanie...
- czy zakładając gabinet masażu jako technik masażysta mogę stosować również zabiegi z technik miękkich terapii manualnej jako forma lecznicza, oczywiście tylko w formie prywatnej.
Pozdrawiam
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2017-01-07, 10:20   

Kilkanaście postów wcześniej masz odpowiedz :)
 
     
aAlicjaDek
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-17, 07:23   

Ja przeszłam na własną działalność gospodarczą i jestem z tego bardzo zadowolona!
 
     
agusiek 


Dołączyła: 10 Kwi 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-04-26, 15:43   

Mnie przeraża papierologia no i nie ukrywajmy że przy przechodzeniu na własną działalność trzeba mieć jakiś kapitał początkowy na rozruch.
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-10, 10:54   

Oj nie wiem czy jest taka dobra opcja z tym gruponem. Fakt,ze może sie to wydawać atrakcyjna forma reklamy ale polecam zwrócić uwagę na to, ze grupon pobiera połowę kasy dla siebie ( rozmawiałam ostatnio z osobą, która z grupona korzystała).

Tak więc uważam, ze o wiele lepiej promować sie na przykład na facebooku.
http://www.konsolowisko.pl/

Na stronie jest kilka porad
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB