Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Technik masażysta czy kurs masażu
Autor Wiadomość
kateg1991

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-01-22, 15:07   Technik masażysta czy kurs masażu

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy lepiej iść na kurs masażu czy zrobić technika ? Wspomnę że jestem obecnie studentką fizjoterapii ale ilość godzin i poziom na zajęciach masażu mnie nie satysfakcjonuje. Mam możliwość zrobić kurs I i II stopnia ale wiąże się to z kosztem 3 tys i muszę poświecić na to rok czasu. Mam również możliwość iść do szkoły policealnej która wyszkoli mnie na technika masażyste za darmo ale przez 2 lata ( jest plus taki że 3/4 przedmiotów mogę mieć przepisane) Pomóżcie co wybrać ? Co jest teraz korzystniejsze ?
Pozdrawiam :)
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-01-22, 15:31   kurs masaz tajski

sama sobie odpowiedzialas - pewnie, ze technika.

nie slyszalem do tej pory o przepisywaniu zadnych przedmiotow, upewnij sie, zeby nie bylo niespodzianek. Gdzie tak jest?
 
     
kateg1991

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-01-22, 15:34   

ecollege
 
     
Suzy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-31, 13:49   kurs masaz tajski

Ja niestety do technikum już nie wrócę, ale na [massagewarsaw - link z tekstem zakotwiczonym, technika spamerow, wyciety] mam możliwość pójść i zastanawiam się czy opłaca się? Co wy o tym sądzicie? Cena jak dla mnie nie jest wygórowana, wkrótce zamierzam iść na dni otwarte by od wewnątrz zobaczyć jak to wszystko wygląda. Mieszkam w Warszawie, więc daleko nie będę miała.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-01-31, 16:08   kurs masaz tajski

kolejny spam z gowork. Do widzenia, zuzia
 
     
Andromeda91

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-11-27, 19:33   

Też sie nad tym zastanawiałam i szukalam wszędzie dobrych rad, ale akurat w moim przypadku wolalabym nie wracać do szkoły policealnej, a na kurs mozna zawsze uzbierać. :) Myślę, że to byłoby całkiem ciekawe i przydatne doswiadczenie. Zawsze chcialam sie nauczyc masazu, mimo że nie wiążę z tym przyszłości. :)
 
     
vichtor 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-04-06, 16:44   

Zawsze można pociągnąć i studia i jakąś policealną szkołę jednocześnie, zwłaszcza przy pokrewnym kierunku studiów - wcale więcej do nauczenia się nie będzie. A przy odpowiednich osobach wykładających w szkole można się znacznie więcej nauczyć z zakresu masażu niż na studiach czy nawet pojedynczym kursie(jeśli będziesz chciała się rozwijać w masażu to kursów i tak nie unikniesz ale tytuł technika daje kwalifikacje, a więc możliwości i dla tych co "chcą" daje także umiejętności, kurs - w najlepszym wypadku daje umiejętności).
Pozdrawiam:)
 
 
     
Callisthenics 

Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-07-21, 15:23   

Cytat:
Zawsze można pociągnąć i studia i jakąś policealną szkołę jednocześnie, zwłaszcza przy pokrewnym kierunku studiów - wcale więcej do nauczenia się nie będzie


Oczywiscie, ze bedzie.

Cytat:
A przy odpowiednich osobach wykładających w szkole można się znacznie więcej nauczyć z zakresu masażu niż na studiach czy nawet pojedynczym kursie


Z ZAKRESU MASAŻU w studium nauczyc sie mozna o niebo wiecej nawet przy 'nieodpowiednich' osobach wykladajacych niz na studiach bo jak kolezanka u gory wspomniala ilość godzin i poziom na zajęciach masażu ja nie satysfakcjonuje i nie dziwmy sie bo tak to wyglada i to chyba nie tylko w jej miescie :) Nie porownujac pojedynczego kursu do 2 lat nauki.
 
     
HelenaM

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-12-12, 21:48   

Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Teraz jest dużo szkół policealnych i kursów. Zarówno w jednym i drugim przypadku można trafić na miejsca, w których naprawdę można się czegoś nauczyć, jak i takie, gdzie nie trzeba się przykładać i jedynym rezultatem będzie uzyskanie papierka.
 
     
Ultra 

Dołączyła: 15 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Wawa
Wysłany: 2018-01-18, 14:20   

witajcie !
pytanie głównie do (ale nie tylko :) )) MassageWarsaw
pisałam kilka dni temu w tym wątku pytanie, ale widzę ze w ogóle nie jest widoczne. Nie opublikowało się widać.
jestem z Warszawy, mam 40 lat, pracuję i chcę się przekwalifikować. chcę ukonczyć dwuletnią szkołę masażu i zdobyć zawód technik masażysta. Dzwoniłam do 2 szkół które polecasz- im Biernackiego na Grenadierów i do Medycznego Studium Zawodowego Kasprzaka. ani w jednej ani w drugiej nie będzie naboru na semestr letni, moze od września ewentualnie. w obydwu zajecia odbywają sie 3 razy w tygodniu, jak grupa lub wykładowca może - -zwykle jednak w godzinach porannych lub południowych, a nie wieczorem czy w weekendy. Tak wiec niestety z obu powodów ja nie moge wybrać tych szkół...:((
mam 3 typy - Nova Centrum Edukacji ul. Widok 8, Go Work Żurawia 47/49 lub Studium Pracowników Medycznych i społecznych. tu zajęcia lub wieczorowo lub weekendowo. różnią się ilością godzin zajęć praktycznych. w tej ostatniej uzyskałam info iz pracowni masażu jest aż 800 godzin prze 2 lata , w dwóch pozostałych mniej - niecałe 600 godzin. Nie wiem skąd te różnice programowe ?? moze nie zawsze kompetentne osoby udzielają info prze telefon.
I tak sie waham co robić....Moze oprócz tych co polecasz coś jeszcze masz sprawdzone?
moze jesteś w stanie wypowiedzieć się o tych co wymieniłam.
nie mam pojęcia jacy wykładowcy i jakie podejście ???
chcę do tematu podejść rzetelnie. pisałam maila (bez odzewu) do Towarzystwa Masażystów Polskich w Poznaniu , próbowałam też tam dzwonić o poradę co polecają ewentualnie.
i tak :) )
uprzejma prośbą wiec jak wyzej
dziekuję !

Aleksandra
 
     
Dario00 

Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 2
Skąd: rzeszow
Wysłany: 2020-09-14, 11:46   

Ja będę polecał szkołę, którą sam ukończyłem czyli Cosinus w Rzeszowie. Nauka oparta przede wszystkim na zajęciach praktycznych i ćwiczeniach, bez których nie można dobrze przygotować się do zawodu masażysty. Do tego wspaniali i kompetentni nauczyciele, którzy pozostają do dyspozycji podczas całego toku nauki, o wszystko można dopytać bez skrępowania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB