Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Technik masażysta zaocznie
Autor Wiadomość
patryk112

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-06-30, 16:20   Technik masażysta zaocznie

Mam pytanie - czy jest sens iść do szkoły policealnej na technika masażystę zaocznie? Jest tam 50 godzin zajęć miesięcznie, nauka trwa 2 lata oddzielone wakacjami. Słyszałem, że pracodawcy wolą zatrudniać masażystów po szkole dziennej. Ten sam problem jest z praktykami. Niestety muszę pracować i nie mogę sobie pozwolić na szkołę dzienną. Boję się że po tych dwóch latach okaże się to stratą czasu i pieniędzy.
 
     
Linki sponsorowane
adria

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 59
Wysłany: 2015-07-07, 15:02   

ja chodziłam do dziennej i na Twoim miejscu na zaoczną bym się chyba nie zdecydowała..
a czy mowa o szkole w Żaku ??
Jesli tak to chodzi oo biomasaz czy jakos tak ?
 
     
patryk112

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-07-09, 20:47   

Chodzi o szkołę policealną TEB. Znajomi mówili że nie mieli problemów ze znalezieniem praktyk a uczą się zaocznie
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2015-07-21, 18:08   

patryk112 napisał/a:
Chodzi o szkołę policealną TEB. Znajomi mówili że nie mieli problemów ze znalezieniem praktyk a uczą się zaocznie

Dokładnie dużo masażystów kończyła szkoły 2 letnie zaocznie i bez problemu kończyli jak i znajdowali prace w zawodzie.
 
     
aniaw


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 21
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-30, 08:08   

Opinie są różne, ale warto sprawdzić sobie jaki jest plan kształcenia w danej uczelni czy szkole policealnej - jakie są zajęcia i ich ilość godzin. Powiem szczerze, że nawet dość często osoby po uczelniach państwowych (AWF, UM) z tytułem mgr, mają ogromny problem ze znalezieniem pracy w zawodzie, więc wszystko zależy, kto jak jest zdeterminowany i chętny do pracy, nawet w ramach bezpłatnych praktyk. A jak pracujesz, to niestety często jest tak, że i praktyki trzeba w ciągu tygodnia odrabiać.. ale skoro uczelnia jest za darmo, to warto spróbować, choć nie wiem jaki jest poziom nauczania w TEB :) powodzenia!
 
     
Janinka220 

Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-10-13, 14:50   

Witajcie, jestem tu nowa i od razu napiszę, że bardzo potrzebuje waszej pomocy.. czuje, że znacie się na rzeczy w końcu jesteście studentami/masażystami/tkami. Otóż sprawa wygląda tak, że jestem po liceum, bez matury jak na razie i dwa razy w tygodnie chodzę wieczorami na zajęcia z dwóch przedmiotów aby lepiej napisać maturę za rok, ale moja mama uparła się żebym zrobiła sobie jakąś szkółkę w między czasie, mówiła coś o Żaku i tego typu szkołach, więc zapisałam się dla świętego spokoju na biomasaż. Czytam teraz , że to się nie opłaca .. też tak już sądzę. Dlatego wypisuję się i moje pytanie: Gdzie iść/do jakiej szkoły na najlepiej technika masażystę (są dwuletnie) tak aby po tym w miarę dobrze wyglądała sytuacja, wiecie o co chodzi, żeby szkoła i nauka były na poziomie ??
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-10-15, 04:21   

Kolejny nabor od stycznia, ale nie wszystkie szkoly, bo trudniej zebrac grupe, .

Dlatego powinnas kontynuowac nauke, nawet tylko wybrane zajecia, te przedmiotowe, bo beda cie one inspirowac do samonauki. Rowniez inicjuj wymiane masazu z innymi uczniami, a znajomosci w srodowisku moga ci sie przydac w przyszlosci. Bierz udzial w zajeciach dodatkowych, np dodatkowe kursy.

Raczej wybieraj nauke dzienna, w pelnym wymiarze. Zak i inne szkoly prywatne rowniez prowadza technika, obok bio

Trzeba bylo tu zajrzec wczesniej, zanim podjelas decyzje o biomasazu.
 
     
k.panek

Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-12-29, 19:16   

hejka :) wybaczcie, że też bez żadnego przywitania w innym wątku (nie wiem nawet czy coś takiego tu funkcjonuje) piszę od razu tutaj, ale temat wpadł mi w oko ;) otóż z tego, co mi wiadomo to jedynie masażyści po szkole nazywającej się Medyczna Policealna lub innej "Medycznej" i po egzaminie państwowym potwierdzonym przez CKE mają uprawnienia by pracować na kontrakcie z NFZ, po innych szkołach/kursach zostaje jedynie praktyka komercyjna;) nooo i reszta zależy już od człowieka, jego chęci i podejścia ;) jednak w dziennej Medycznej jest o wiele więcej praktyki, a jak wiadomo - w tym zawodzie to najważniejsze ;)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2015-12-29, 19:56   

k.panek napisał/a:
hejka :) wybaczcie, że też bez żadnego przywitania w innym wątku (nie wiem nawet czy coś takiego tu funkcjonuje)

http://forum.e-masaz.pl/v...p?p=24786#24786
 
     
ania555 

Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-04-26, 15:07   

Nie ważne jaką szkołę się skończy. Ważne są kursy i (niestety) ich cena.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB