Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
EGZAMIN ZAWODOWY CZERWIEC 2015
Autor Wiadomość
Stasia 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-04-20, 11:00   

no nie wydaje mi się :grin: bo jakoś w szkole do której chodzę osoby mające Egzamin mówiły że wiedzą wszystko z forum... nie mówię ,że z bóg wie jakim wyprzedzeniem tylko rozbieżność egzaminu w czasie przecież jest ktoś może mieć 16 a ktoś 19 proste, "I egzamin próbny w ostatniej chwili ?" każda szkoła podchodzi do tego indywidualnie w niektórych nie ma czegoś takiego w ogóle ... No właśnie jeśli zacznie się w 2 tygodniu Czerwca to ktoś już będzie coś wiedział w TEMACIE :mrgreen:
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-04-20, 12:59   

Stasia napisał/a:
no nie wydaje mi się :grin: bo jakoś w szkole do której chodzę osoby mające Egzamin mówiły że wiedzą wszystko z forum

stasia, zaprzeczasz sobie, podwazajac, ze informacji w szkolach bylo niewiele, przyszla pozno i byla sprzeczna od wczesniejszych wiadomosci, jednoczesnie wskazujac forum, jako zrodlo rzeczowej info.

zdajacy dowiadywali sie z forum, bo od nauczycieli i dyrekcji niewiele bylo. Wspolnym wkladem, z roznych zrodel, udalo sie odsiac plotki i od rzeczowych wiadomosci.

polecam ci watek, o ktorym juz wspomnialem http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3403
 
     
Stasia 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-04-21, 14:15   

Pisze co wiem , a nie co czytam na forum... Wydaje mi się , że dalsza dyskusja jest zbędna. Myślę, że każdy by chciał dowiedzieć się jak najwięcej na temat EGZAMINU, a nie czytać jakieś wpisy odbiegające od zamierzonego celu. Pozdrawiam :wink:
 
     
adria

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 59
Wysłany: 2015-04-21, 16:13   

pinczer napisał/a:
Egzamin praktyczny jest od 16 do 19 czerwca 2015 r (wzięte ze strony OKE)
nie mogę znaleśc własnie informacji które miasto będzie pierwsze :(
a Wy dziewczyny z jakiego województwa jestescie?


Ja z podkarpackiego. a Ty ? a i kiedy masz egzamin ? bo jakoś nie kojarzę czy cos pisałes na ten temat :-)
 
     
pinczer

Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 25
Wysłany: 2015-04-21, 17:35   

Ja pomorskie , podobno mamy 18-19, dokładnie jeszcze nikt nic nie mówi, czas goni a tu jeszcze duzo niewiadomych ....
Myslałem że więcej ludziom będzie zależało na wymianie swoich doświadczen,przypuszczeń na temat egzaminu na tym forum .
 
     
adria

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 59
Wysłany: 2015-04-21, 20:00   

pinczer napisał/a:
Ja pomorskie , podobno mamy 18-19, dokładnie jeszcze nikt nic nie mówi, czas goni a tu jeszcze duzo niewiadomych ....
Myslałem że więcej ludziom będzie zależało na wymianie swoich doświadczen,przypuszczeń na temat egzaminu na tym forum .


Ja też tak myślałam.. a tu troszkę lipa.
 
     
Lisbeth

Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 30
Wysłany: 2015-04-21, 22:50   

U nas egzamin praktyczny jest 13 czerwca...i w sumie tyle wiemy.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-04-22, 07:44   

pincher, adria, to strzelajcie.

a przy okazji mozecie zaprosic tu swoich kolegow z klasy i nauczycieli
 
     
pinczer

Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 25
Wysłany: 2015-04-22, 09:31   

massagewarsaw napisał/a:
pincher, adria, to strzelajcie.

a przy okazji mozecie zaprosic tu swoich kolegow z klasy i nauczycieli



Wyczuwam złośliwość ..
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-04-22, 09:52   

pinczer napisał/a:

Wyczuwam złośliwość ..

tak, po raz drugi w stosunku do ciebie i kolejny raz w tym watku.

zamiast przysiasc do powtorki calego malo znanego sobie materialu z zapalem, to stresujecie sie i ograniczacie swoja zdolnosc nauki. Jest to strata waszego czasu i wszystkich zasubskrybowanych.
 
     
Stasia 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-04-22, 11:57   

Lisbeth napisał/a:
U nas egzamin praktyczny jest 13 czerwca...i w sumie tyle wiemy.

to macie wcześniej niż My, a jesteście podzieleni na kilka dni czy cała grupa ma tego 13 Czerwca :wink: ?
 
     
pinczer

Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 25
Wysłany: 2015-04-22, 15:39   

massagewarsaw Jesli chodzi o mój wolny czas to go nie marnuje, bo każdą wolną chwile poświecam nauce. A to że niektórzy sobie popiszą o swoich przypuszczeniach lub wątpliwościach to chyba od tego jest forum.
Mniejsza z tym....pozdrawiam :razz:
 
     
adria

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 59
Wysłany: 2015-04-22, 16:26   

no własnie... też tak uważam że po to jest forum i rozmawiamy o tym co nas aktualnie interesuje. A nauka nauką... wiadomo że bez tego ani rusz na egzaminie. Doprawdy nie wiem o co w ogóle Ci chodziło.. wygląda na to że nie można porozmawiać na temat przypuszczeń bo od razu jest złośliwość z czyjejś strony.

Stasia: no u mnie jesteśmy podzieleni na grupy wiec na pewno nie będą wszyscy mieli w jednakowym czasie egzaminu tzn całą klasą. a nie wiem jak tam u Pinczera ;-) .
 
     
pinczer

Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 25
Wysłany: 2015-04-22, 18:58   

Niestety my tez mamy być podzieleni: na rano i po poludniu
 
     
Stasia 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-04-22, 20:59   

U mnie ma wyglądać to tak, że każdy będzie losował termin 17/18/19 Czerwca , następnie godzinę , na każdą z godzin przypadać będą dwie osoby :wink: Macie wszystkie informację na temat Przygotowania stanowiska,Masażu , zakończenia zabiegu ? bo my ostatnio na każdej lekcji to wałkujemy więc mogę Pomoc :razz:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB