Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do kobiet masażystek, a może i Panów?
Autor Wiadomość
slazaczka30

Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 10
Wysłany: 2008-09-15, 08:53   

Jeszcze jedna sytuacja mojej koleżanki.
Zamieściła ogłoszenie iż szuka pracy jako masażystka na portalu pracy, napisała swój wiek, kwalifikacje itp. Dzwoni facet i mówi: zamieściła Pani ogłoszenie... szukam właśnie osoby z takimi kwalifikacjami.... itp potem pyta ją o doświadczenie, umiejętności itp... następne pytanie czy prywatnie też wykonuje masaże, bo on bardzo pilnie szuka wykwalifikowanej masażystki "bo tylko taka osoba może mi pomóc" - koleżanka aż się wystraszyła jak bardzo ten Pan musi być schorowany - "jedyna nadzieja w Pani, jak mogę się z Panią umówić" - a jakiej pomocy Pan ode mnie oczekuję?- spytała - no wie Pani bo ja bym chciał masaż erotyczny......

Nic dodać, nic ująć. Rozmowa trwała ok 8 min zanim to powiedział.
 
     
Linki sponsorowane
niesta

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-15, 09:15   

slazaczka powiem Ci ze ja po kilku incydentach tez mialam juz takie zalamania zawodowe, stwierdzilam ze ja sie chyba do tego nie nadaje skoro Ci ludzie przychodza do gabinetu i zachowuja sie tak a nie inaczej, masz racje nie ma rady na takich seksoholikow niezaspokajanych , ale mam kilku pacjentow ktorzy rzeczywiscie potrzebuja pomocy i dlatego nie chce rezygnowac z czegos co naprawde lubie robic:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-09-15, 11:34   masaz warszawa

[quote="slazaczka30"]dzwoni facet i pyta o masaż więc rozpoczynam moją wyćwiczoną formułkę... pyta o masaż relaksacyjny wiec odpowiadam w jaki sposób wykonuję taki masaż jakie części ciała są masowane[/quote]

ze sie zacytuje z poczatku tego watku:

"masaz relaksacyjny' czy 'masaz calego ciala' i podobne to synonimy masazu erotycznego" -

nigdy nigdzie nie uzywaj tych sformulowan, i odpadnie ci wiekszosc problematycznych klientow.

jesli klient mnie pyta, jak wykonuje masaz, to nie trace czasu i nerwow na gadanie, bo wiem, ze nic z niego nie bedzie - mowie: opis wszystkich moich terapii jest na stronie, przyjdz i sprobuj, to bedziesz wiedziec.

jesli chodzi o sprzet, to nie musi on byc najwyzszej jakosci, nagrywanie glosu w jakikolwiek sposob jest proste, a koniecznosc podpisania przez klienta zezwolenia na nagrywanie odpowiednio go ustawi, ugryzie sie w jezyk zanim cos glupiego powie, jesli wie, ze moze sie znalesc w sadzie.

naucz sie technik masazu bez uzycia oleju, przez ubranie, punktowych - dobre na napiete miesnie mezczyzn, szczegolnie pracujacych fizycznie czy uprawiajacych sporty. A dla niepoprawnych pare nacisniec lokciem na napiete miesnie i przejdzie mu ochota na wszystko, tylko skonczyc zabieg.

zdecydowana wiekszosc moich zabiego jest przez ubranie, na zyczenie, bardzo rzadko, uzywam olejow - odpada mi problem z praniem przescieradel, recznikow i wlasnego stroju.
 
     
slazaczka30

Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 10
Wysłany: 2008-09-15, 17:02   

massagewarsaw - pomysł z łokciem jest super - kupuję!!!
Co do rozmów z erotomanami to zazwyczaj nie dyskutuję z nimi tylko kończę rozmowę. Ale gdy mnie któryś wkurzy wtedy muszę się rozładować i powiedzieć co myślę, cóż taka jestem....
Fakt, słowo relaksacja kojarzy im się z inną relaksacją niż mnie ale tak uczono mnie w szkole i teraz trudno mi ten nawyk zmienić. A to co napisałeś w jaki sposób odsyłasz klienta do swojej strony internetowej to wiesz gdyby to na mnie trafiło więcej bym do Ciebie nie zadzwoniła nawet nie odwiedziłabym Twojej strony. Staram się (ale tylko staram) być uprzejma na początku rozmowy dla każdego bo mogę się pomylić, a już miałam takie sytuacje.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-09-15, 17:18   masaz warszawa

nie, jesli widze, ze jest to uczciwy klient, to mam czas, zeby rozmawiac i odpowiadac na pytania. Natomiast jesli ktos nie zadaje mi szczegolowych, konkretnych pytan, tylko chce zebym mu opisal zabieg, powtarza sie, nie slucha moich wyjasnien, to odsylam go do strony, gdzie wszystkie terapie sa wyjasnione w szczegolach (po to wlasnie, miedzy innymi mam obszerna strone) - pokazuje swoj profesjonalizm i w zaden sposob nie jest to nieuprzejme. Erotomani maja z tego gadania bezplatna ucieche, a ja trace swoj czas i nerwy.

Jak napisalem, lepiej stracic od czasu do czasu nuzacego klienta, niz tracic czas na czcze gadanie, tracic nerwy i narazac sie na niebezpieczenstwo.

jesli chodzi o rozladowywanie nerwow, to nigdy tego nie robie klientowi - staram sie nie dopuscic, zeby mnie stresowali.

rozumie, ze na poczatku dzialalnosci jest ciezko i zalezy na kazdym kliencie, z drugiej strony wypalisz sie emocjonalnie i zniechecisz do zawodu, czego oznaki juz masz.
 
     
mala

Wiek: 37
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: kalisz
Wysłany: 2008-12-04, 20:22   

mam pytani co masujemy po pneumonektomi i jakie sa do tego wskazania
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-12-04, 23:13   

mala napisał/a:
mam pytani co masujemy po pneumonektomi i jakie sa do tego wskazania

Zanim napiszesz przecztyj temat dokladnie! Twoj post powiniem zostac napisany gdzie inedziej.

A przede wszytkim wypadaloby sie przywitac: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=6
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-05, 03:21   masaz warszawa

[quote="mala"]mam pytani co masujemy po pneumonektomi i jakie sa do tego wskazania[/quote]
po operacji moze byc spora blizna, wiec ze wzgledow nie tylko kosmetycznych nalezy ja rozciagnac.

jesli byly przerzuty do wezlow, to zostaly one rowniez usuniete i moze byc opuchlizna - manualny drenaz limfatyczny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB