Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kobiety wolą chodzić do masażystów czy masażystek ?
Autor Wiadomość
MasażystaTomasz 

Wiek: 38
Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2013-10-01, 18:16   Kobiety wolą chodzić do masażystów czy masażystek ?

Kobiety wolą chodzić do masażystów czy masażystek ?
 
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-10-01, 20:33   

To nie powinno mieć żadnego znaczenia, ale niektóre kobiety mogą się wstydzić np swojego wyglądu budowy ciała i wola iść do masażystek.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-10-02, 12:39   kursy masazu tajskiego

jesli chodzi o masaz w szpitalu, na nfz, to kobietom jest to wzglednie obojetne, kto wykonuje zabieg, bo chodzi o darmowe leczenie. Nie znam statystyk, ale przypuszczam, ze wiekszosc to masazysci, ze wzgledu na maszynowy przerob przez 8h - co wymaga wytrzymalosci fizycznej. Do masazystki bedzie dluzsza kolejka, a pacjenci juz sie wystarczajaco dlugo naczekali, zeby jeszcze opozniac leczenie.

jesli chodzi o gabinety prywatne i spa, to poniewaz wiekszosc klientow masazu to kobiety (bardziej dbaja o prewencje zdrowotna i relaksacje), poniewaz zdecydowana wiekszosc to masazystki (mniej wymagajaco fizycznie praca niz w szpitalu, urozmaicenie zabiegow, wlaczajac z pogranicza kosmetyki i dlatego mniejsze stale obciazenie dla tych samych miesni) i poniewaz placac wysoka cene, to mozna wymagac wyboru plci, to klientki wybieraja masazystki.
  
 
     
PawelGW 

Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-02-11, 13:09   

W kilku letniej praktyce, ilość mężczyzn, których masowałem, mógłbym policzyć na palcach rąk. Kobiety wbrew pozorom wolą mężczyzn, jako osoby masujące, najczęstsze argumenty, jakie słyszałem, to wstyd, żeby inna kobieta oglądała niedoskonałe ciało klientki. Przed mężczyzną tego wstydu podobno nie ma, ewentualnie związany z obawą, że mężczyzna będzie "podziwiał" ciało klientki, natomiast wybór płci osoby masującej nie powinien mieć żadnego znaczenia, gdyż każdy jest profesjonalistą i jednakowo podchodzi zarówno do kobiety jak i mężczyzny.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-02-11, 15:32   kursy masazu tajskiego Warszawa

PawelGW napisał/a:
Kobiety wbrew pozorom wolą mężczyzn, jako osoby masujące, najczęstsze argumenty, jakie słyszałem, to wstyd, żeby inna kobieta oglądała niedoskonałe ciało klientki. Przed mężczyzną tego wstydu podobno nie ma

taka motywacja wydaje mi sie nieszczera czyli nieprawdziwa, z punktu widzenia psychologii plci, pewnie we wszystkich kulturach. Dlatego w niektorych krajach jest tradycja, nawet prawo, ze masowac mozna te sama plec. Rowniez w polsce, w niektorych regionach, w bardziej tradycyjnych, np na podhalu, masazystki nie masuja mezczyzn - tak twiedzi moja kolezanka z okolic zakopca. Wkurzalo ja takie podejscie do masazu i od roku przeprowadzila sie z rodzina do bardziej tolerancyjnej szwecji.

w mojej praktyce jest nieznaczna przewaga kobiet. Rozumie, ze pracujac w spa, wiekszosc twoich klientow to byly kobiety, a wybieraly ciebie dla sprobowania, dla odmiany, silniejszego masazu
 
     
PawelGW 

Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-02-11, 16:41   

Ciekawa historia z tym, że w niektórych regionach są takie obyczaje. Ja nigdy w spa nie pracowałem. Moje doświadczenie to praca w Studiu masażu, do którego chodzą zarówno kobiety jak i mężczyźni (chodź faktycznie stanowią dużo mniejszą część), natomiast mężczyźni wybierali moją koleżankę, a kobiety proporcjonalnie w większej części moje męskie dłonie. Wiele argumentowało to tak jak opisałem wyżej. Być może taki zbieg okoliczności. : )
 
     
anna_kow

Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-25, 14:58   

to zależy jaki to ma być masaż, jeśli ma to byc masaż typowo pielęgnacyjy, wybiorę masażystkę, a kiedy relaksujący wybiorę masażystę ;)
 
     
Maly

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: 2014-02-25, 15:02   

jesli masazysta/tka jest profesjonalista to to nie powinno robic roznicy czy to bedzie pan czy pani.
 
     
chirospec

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-02-27, 10:10   

Mysle ze w wiekszoci Panowie wybiora masazystki, a Panie masazystow. Chociaz szczerze mowiac bardziej przekonywujace przy wyborze terapeuty jest polecenie tej osoby przez osobe ktora korzystala z jego/jej uslug.
 
     
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2014-04-07, 11:48   

mnie to jest obojętne byleby dobrze mnie wytarmoszono, a coraz częściej słyszę o głaskających masażystach i silnych masażystkach. Wydaje mi się, ze to z tego powodu iż facet myśli, że mając z natury więcej siły musi jej mniej użyć, a kobieta musi się już postarać. Dla wielu łagodny masaż ( o który nie poproszono) jest demotywujący i drażniący przez co klienci już do tych gabinetów nie wracali.
 
     
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2014-04-16, 12:24   

wyczucie jest zależne od umiejętności i doswiadczenia a nie płci. Bzdura totalna wyssana z palca. Niektóre panie wolą masazystów bo tak im wygodniej
 
     
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-08, 11:25   

Uwielbiam masaże.... Jestem zdania, że warto jest zdecydowanie raz na jakiś czas zrobić sobie taki prezent oraz wybrac się na masaz całego ciała. Jesli lubicie bardziej niegrzeczne rzeczy mozecie zastanowić sie nad masazem erotycznym, szczególnie, ze masaż taki nie jest obecnie dostępny jedynie dla mężczyzn ale również i kobiety mogą się na niego spokojnie wybrać....
Polecam ten masaż w Warszawie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB