Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Witamina Vitamina C kwas askorbinowy roztwór do wstrzykiwań
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-04, 13:20   Witamina Vitamina C kwas askorbinowy roztwór do wstrzykiwań

Witamina Vitamina C kwas askorbinowy roztwór do wstrzykiwań ampułka dożylna domięśniowa 500mg

Roztwór do wstrzykiwań; 250 mg/ml (500 mg/2 ml); 10 ampulek.

Ważne 02.2022. Wyprodukowane 1.2019.

Producent T.P. Drug Laboratories (1969) Co.,Ltd.
Bangkok, Tajlandia.

Wysyłka z Polski po 3.5zł, z Tajlandii po 3zł.
Koszt pobraniowej 20zł lub lotniczej rejestrowanej 20zł.

Całe opakowanie zawiera 50 ampułek. Składa się z 5 zgrzewek po 10 ampułek.

Niedobory witaminy C w organizmie, niedokrwistość, oparzenia, stany zapalne skóry, błon śluzowych, układu oddechowego, przewodu pokarmowego, układu nerwowego.

Jan Krongboon
W razie braku szybkiej odpowiedzi, proszę pisać bezpośrednio massagewarsaw gmail com
lub sms
  
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-04, 14:11   Re: licznik postow na forum

massagewarsaw napisał/a:
zalozylem sie z kolega o szampana, ze pobije karola w ilosci postow na forum (nie, ze liczy sie ilosc - ale szampan piechota nie chodzi) - wczoraj mialem juz 100 na karku, a dzisiaj juz tylko 87. Kto liczy i kto zjada moje posty?

Możesz powiedzieć koledze ze szampan wygrałeś. Mam nadzieje ze nie będziesz zły ale wczoraj zrobiłem czystkę w dziale ogłoszenia http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=8 Parę dni i nadrobisz :) nie gniewaj się chce po porostu żeby było czysto na forum :)

Tak sobie myślę ze mam 2000 subdomen e-maila do rozdania i może za duża ilość postów tzn udzielania się będzie można otrzymać subdomenę swojego adresu e-maila np: zamiast kowalski89@wp.pl może być tomasz.kowalski@e-masaz.pl :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-04, 16:26   http://massagelondon.org massage therapy London thai studio

a to zamawiam 'masaztajski', zanim ktos mnie ubiegnie.

czy chcesz, zebym wstawil w ogloszeniach o pracy te ogloszenia ktore wypadly? niektore z nich byly o poszukiwaniu pracownikow do otwierajacych sie spa na wiosne i latem. Wszystkie ogloszenia z tego roku od rozwijajacych sie gabinetow, poszukuja one pracownikow systematycznie.
  
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-04, 16:37   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
a to zamawiam 'masaztajski', zanim ktos mnie ubiegnie.

czy chcesz, zebym wstawil w ogloszeniach o pracy te ogloszenia ktore wypadly? niektore z nich byly o poszukiwaniu pracownikow do otwierajacych sie spa na wiosne i latem. Wszystkie ogloszenia z tego roku od rozwijajacych sie gabinetow, poszukuja one pracownikow systematycznie.

Pewnie. Jak byś mogł to do Praca Oferowana :) Dziękuje :)

ps. W sprawie meila napiszę do ciebie PW(prywatną wiadomość na forum)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-08-27, 13:26   masaz warszawa

zalozylam wlasnie nowy watek - po zatwierdzeniu otwieram go, a tu juz 3 na liczniku. Znajduje literowke, szybko poprawiam, wracam - a tu juz 8 czytan. Chyba cos licznik szwankuje.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-08-27, 18:16   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
zalozylam wlasnie nowy watek - po zatwierdzeniu otwieram go, a tu juz 3 na liczniku. Znajduje literowke, szybko poprawiam, wracam - a tu juz 8 czytan. Chyba cos licznik szwankuje.

Albo taka odwiedzlaność jest na forum ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB