Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stoły do masażu
Autor Wiadomość
tezapl 

Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 30
Wysłany: 2013-03-17, 14:48   

bez sensu link do aukcji bo niedługo będzie nieaktywny:
http://allegro.pl/stol-lo...3106866864.html

wcale do 300 żł nie jest do wyboru.
Jest mnóstwo stołów, ale ciężkich.
Także zadowolony jestem z dobrej
decyzji :)
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-03-17, 14:54   kurs masaz tajski

jasne, ze trzeba szukac i porownywac. Dlatego poprosilem o link do aukcji jako pomoc, bo zdjecie stolu niewiele daje. Jak widac, mozna sie zmiescic za dobry, lekki stol i wszystkie dodatki, w 300.

dbanie o stol, zanim jeszcze zacznie sie za bardzo ruszac i piszczec, podkladka tu i tam, moze przedluzyc jego zywot o lata.

link do allegro bedzie wazny przez wiele miesiecy po skonczeniu aukcji
 
     
PabloZ

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-03-18, 08:27   

Tak,co racja to racja trzeba przeglądnąć dużo ofert żeby coś wybrać
Tylko kupując przez internet zawsze jest ryzyko,najlepiej by było zobaczyć stół na własne oczy,oglądnąć detale położyć się itp a z tym jest ciężko.Większość sklepów z którymi się spotkałem prowadzonych jest internetowo a targi w dużych miastach i na dodatek nieczęsto
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-03-18, 15:27   kursy masazu tajskiego

pawel, szukaj sprzedawcow regionalnie, w swoim wojewodztwie. Prowadza sklepy internetowe, ale maja magazyn/biuro, gdzie mozna wpasc po odbior. Umow sie na wizyte bez kupna, tylko dla obejrzenia
  
 
     
sebeq

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 63
Wysłany: 2013-04-07, 13:20   

Hej,

Ja już od pewnego czasu używam mojego Allano 70, ktoś się o niego pytał to opiszę.

Nie mam nie wiadomo jakiego porównania, a mojego stołu na razie używam tylko do nauki (raz był ze mną na wyjeździe). Ogólnie stół fajny, aczkolwiek spodziewałem się czegoś bardziej luksusowego ;) , jest to prosta konstrukcja aluminiowa z nieco trudną regulacją wysokości. Trzeba odkręcić nakrętkę ze śruby a następnie śrubę wyjąć z prowadnicy która ją nieco przytrzaskuje i trzeba się trochę namęczyć.

Stół, potrafi czasem delikatnie zaskrzypieć przy cięższych osobach ale osoby masowane przyznają, że ogólnie komfort jest dość duży i czują się pewnie leżąc na tym stole.

Tak jak pisałem, nie mam zbyt dużego porównania a już szczególnie z tańszymi stołami.
Komplet kosztował mnie 900zł a składa się na stół, podgłówek, torbę, wałek i frotę. Całość dość lekka, przynajmniej jak dla mnie. Jestem nieco rozczarowany torbą od habysa, tą najtańszą. Stół chroni bardzo dobrze jednak, mogło by się w niej znaleźć więcej miejsca na akcesoria.

Musiał bym mieć, okazję popracować na tych tanich stołach które na pierwszy rzut oka wydają się o wiele lepsze niż moje Allano ale ogólnie wydaje mi się, że wybór był dobry. Osobiście przyczepił bym się jedynie do ceny, gdyż 900zł za komplet to jednak nieco za dużo jak na taki stół.

Pozdrawiam!
 
     
PabloZ

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-04-11, 07:45   

Cześć

Właśnie cena trochę odstrasza ale wychodzę z założenia,że lepiej dopłacić i mieć spokój na lata z dobrej jakości stołem

Nie zwróciłem uwagi myślałem,że zastosowano tam regulację teleskopową ale faktycznie są śrubki.To chyba kwestia przyzwyczajenia do nich

A jak z wałkiem albo półwałkiem,pewnie nie mieści się do stołu a najprostszy pokrowiec nie ma na niego kieszeni.Zostaje albo jakoś ją doszyć albo targać go osobno :P

Dobrą opcją wydają mi się prześcieradła jednorazowe do dojazdu do klienta bo frotte trzeba by było bardzo często prać.

Kupiłeś podgłówek prosty czy z regulowanym kątem nachylenia ? najprostszy chyba się sprawdzi
 
     
sebeq

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 63
Wysłany: 2013-04-11, 10:13   

Na podgłówek na szczęście jest miejsce w środku po złożeniu stołu, właśnie tego miejsca na wałek mi brakuje przy torbie i ewentualnie na jakieś duperelki które trzeba teraz targać osobno.

Kupiłem ten regulowany bo nie był jakoś dużo droższy a jednak jest lepszy. Napisz, do Habysa na Facebooku to na pewno obniżą nieco cenę, mi 900zł wyszło po 5% rabatu na każdy element więc warto się odezwać.
 
     
PabloZ

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-04-16, 14:40   

No i w końcu zamówiłem stół :)
czekam tylko na przesyłkę i do dzieła
Napisałem do Habys'a tak jak wspominałeś,dostałem fajną ofertę więc jestem zadowolony :)
 
     
sebeq

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 63
Wysłany: 2013-04-16, 20:57   

To fajnie :) A jaki stół wybrałeś? Napisz parę słów jak już dojdzie :)
 
     
PabloZ

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-04-17, 08:07   

Wybrałem Allano ze względu na wagę,wymiary,cenę
Napisze bankowo,
a i trochę się wkurzyłem bo widziałem lepszy pokrowiec z kieszenią w innym sklepie internetowym o 5zł droższy od tego Simply z Habysa...
No ale tak działa biznes-"a od razu zamówie pokrowiec"
 
     
BOGDAN

Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-04-18, 18:52   

Witam mam pytanie jaki stół do masażu polecacie chodzi o składany ( przenośne ) za rozsądne pieniądze . Mam ochotę na 3 segmentowe ale czy może tylko składane ze względu na jakość wykonania , aluminiowa konstrukcja . Gdzie go nabyć allegro
Jak zauważyłem HABYS wszyscy chwalą ale cena wysoka . Pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-04-18, 20:42   kurs masaz tajski

na allegro wpisz ,stol do masazu, bo ten sam towar moze byc sprzedawany w roznych kategoriach i w tych nietypowych kategoriach jest szansa na nizsza cene. Jesli za duzo wynikow i nieprecyzyjne, to moze ograniczyc wyszukiwanie. Nastepnie wyszukaj od najtanszych.

jesli masaz z dojazdem, to 2 czesciowy wystarczy, bo lamane sa troche ciezsze. Jesli zamierzasz w gabinecie, to 3 czesciowy jest troche drozszy, ale bardziej funkcjonalny.

na allegro mozesz trafic i habysa z wyprzedarzy, czasami z drugiej reki.
 
     
BOGDAN

Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-04-19, 17:07   

Witam tak to prawda na allegro jest ich sporo ale które wybrać może ktoś doradzi w cenie 300-650zł wyglądają atrakcyjnie tylko ciekawe jak z wykonaniem czy są solidne ?.
Są łamane a nawet mają otwór na twarz co jest dość praktyczne .
I na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę ? POZDRAWIAM
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-04-19, 20:00   kurs masaz tajski

na allegro mozesz wybrac lokalnych sprzedawcow, w twoim regionie/wojewodztwie, mozna ich odwiedzic. Jesli na masaz z dojazdem, to wybieraj najlzejsze aluminiowe, z otworem na twarz (raczej niz z przedluzeniem).

ja po prostu bralbym najtanszy, ktory odpowiada specyfikacji. Kazdy sprzedawca daje gwarancje, patrz tez na opinie o sprzedawcy. Plac karta kredytowa, bo daje ci to dodatkowa gwarancje
 
     
BOGDAN

Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-04-22, 19:15   

Witam chyba tak zrobię wybiorę jakiś tańszy . Niestety nie ma lokalnych sprzedawców sprowadzają na zamówienie renomowane stoły .
Może jeszcze jakieś rady na co zwrócić uwagę ? (np. grubość pianki obicia? )
DZIĘKUJE ZA POMOC .
POZDRAWIAM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB