Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jak ogrzać ręce i olejek przed masażem
Autor Wiadomość
Shadow17

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-04-05, 07:46   Jak ogrzać ręce i olejek przed masażem

Witam :)
Jak w temacie, nie mam pomysłu na to, żeby dobrze ogrzać dłonie i olejek przed masażem, macie jakieś sposoby?
 
     
Linki sponsorowane
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-05, 08:44   

Witaj.
Pierwsze co wypadałby zrobić to przywitać się... http://forum.e-masaz.pl/v...der=asc&start=0

Co do ogrzewania rąk to naprzemienne mycie rąk w zimnej i gorącej wodzie(podobno), ja nie używam bo mnie już sporo osób mówi że mam dłonie jak piecyki. Nawet mnie nakręcali na kursy bioenergoterapeutyczne:D

Co do ogrzewania oliwki to tym co masz dostępne...
w kominku aromaterapeutycznym, w misie umieszczonej w gorącej wodzie, widziałem patenty że do mikrofali ładowali naczynie z oliwą... Potrzeba matką wynalazku:D
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-04-06, 22:28   kurs masaz tajski

rece w goracej wodzie, a olejek mozesz w kieszeni spodni, bedzie cieply i pod reka przez caly zabieg
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-04-07, 07:40   

Ja widziałem że nawet na grzejniku sobie stawiali oliwkę i podgrzewali.
 
     
TK


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: 3city
Wysłany: 2010-04-19, 07:13   

Pozacieraj ręce przed samym zabiegiem, to Ci się ogrzeją, możesz je sobie też przyłożyć do własnego ciała, np brzucha, żeby przejęły trochę ciepła.
A co do olejku, to jak ręce będą ciepłe, to olejek też się nagrzeje.
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-04-11, 12:28   

A jak się ma mikrofala do ogrzewania olejów? Macie jakieś patenty?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-04-11, 14:08   

trecking napisał/a:
A jak się ma mikrofala do ogrzewania olejów? Macie jakieś patenty?

Ja bym się bal aż tak eksperymentować. Nie lepiej grzejnik lub do wody cieplej wstawić butelkę?
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-04-11, 16:14   

A jeśli nie mam czasu na podgrzanie?
Tak tez może być
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-04-11, 17:28   

trecking napisał/a:
A jeśli nie mam czasu na podgrzanie?
Tak tez może być

Oby nie przegrzać. W gabinecie to chyba nie problem z stała temp. Gorzej faktycznie z dojazdem do klienta jak jest np zima. I tutaj może akurat się przydać mikrofalówka.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-04-11, 17:50   kursy masazu tajskiego

raz zima wlozylem do fali zelowe termofory, chcialem je miec gorace, ale przegrzaly sie i pekly. Olejek moze sie zapalic, bedzie po fali. Przegrzany olej nie ma swych pierwotnych wlasciwosci biologicznych, gina witaminy i inne subtancje czynne.

mozna stosowac kominek, tylko za kazdym smarowaniem trzeba do niego podejsc i przeniesc na stol, wiec moze kapac na podloge.

2 dni temu widzialem w tajskiej telewizji program o masazu olejowym noga - facet stawal na oleju, a nastepnie na goracej blasze na zarze, olej sie zapalal i koles taka goraca stopa masowal. Maczal tez palce we wrzacym oleju. Jak wstawili na youtubie, to wkrotce zapodam link
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-04-11, 20:06   Re: kursy masazu tajskiego

massagewarsaw napisał/a:
raz zima wlozylem do fali zelowe termofory, chcialem je miec gorace, ale przegrzaly sie i pekly. Olejek moze sie zapalic, bedzie po fali. Przegrzany olej nie ma swych pierwotnych wlasciwosci biologicznych, gina witaminy i inne subtancje czynne.

Właśnie o tym cały czas myślałem ze może być tm nie bezpieczne.

massagewarsaw napisał/a:

2 dni temu widzialem w tajskiej telewizji program o masazu olejowym noga - facet stawal na oleju, a nastepnie na goracej blasze na zarze, olej sie zapalal i koles taka goraca stopa masowal. Maczal tez palce we wrzacym oleju. Jak wstawili na youtubie, to wkrotce zapodam link

ciekawe
 
     
PabloZ

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-04-12, 07:28   

Hej

Dobrze jest też wykonać kilka ćwiczeń,okrężne ruchy ramionami,poruszać palcami,pozaciskać dłonie to poprawi ukrwienie,ogrzeje ręce i przygotuje trochę do masowania :)
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-04-12, 08:40   

Na ogrzanie rak miętolę worek żelowy po uprzednim nagrzaniu. ruchy palców i rak szybciej ciepło przenoszą wyżej a metoda skuteczniejsza niż ogrzewanie ich pod bieżącą ciepła wodą.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-04-13, 15:19   kurs masaz tajski

masaz goracym olejem w tajlandii, nie proboj tego w domu

http://www.youtube.com/watch?v=F3ZLzgvYCw0

http://www.youtube.com/watch?v=cPbtykn8fZ4

http://www.youtube.com/watch?v=Y3yBVFe_ekc
 
     
mimica

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 40
Wysłany: 2013-04-14, 09:39   

Azjaci,jako zazwyczaj bezwłosi mają ułatwienie:)
Pierwszy raz widzę masaż stemplami(w tle)-oczy wyszły mi ze zdumienia.Taki masaż karku z imbirem i mnie by się przydał.
Co do ciepłoty rąk,mi osobiście pomagają intensywne treningi.Ciało następnego dnia ogólnie "trzyma"ciepło,mięśnie oraz stawy rąk,nóg i kręgosłupa przed masażem łatwiej rozluźnić krótką rozgrzewką,układ nerwowy szybciej reaguje i lepiej koordynuje ruchy kończyn,ciała
i najlepsze-wydzielane podczas wysiłku hormony mnie pozytywnie nastawiają,dają energię do działania oraz dzielenia z pacjentem-co jest mi przydatne w pracy z ludźmi w wieku starszym i chorymi,którzy mają różne nastawienie do życia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB