Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Odzież medyczna używana sprowadzaną z Niemiec w dobrej cenie
Autor Wiadomość
odziez.medyczna

Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 3
  Wysłany: 2013-03-01, 22:27   Odzież medyczna używana sprowadzaną z Niemiec w dobrej cenie

Mam do zaoferowania odzież medyczną używaną sprowadzaną z Niemiec. Odzież jest unisex.
AKTUALNIE TYLKO BIAŁE KOMPLETY.
Cena kompletu spodnie plus bluza lub góra rozpinana to 27 zł. ( normalnie 30, ale dla forumowiczów cena jest niższa )
Jeśli chodzi o jakość - biorę tylko takie komplety które nie mają widocznych skaz, są one wygotowane oraz wysterylizowane.

Gorąco polecam, ponieważ:
1. Dostawcę starannie wybrałem, abym miał najwyższą jakość.

2. Używam tą odzież osobiście w praktyce fizjoterapeutycznej od pół roku.

3. Rozmiar - nie ma zwykłych rozmiarów - podajesz mi swoje rozmiary i nie ma mowy by nie pasowało (nawet do 140 cm w pasie:-)).

4. Jest wygodna, nie ogranicza ruchów, nawet gdy pokazuję ćwiczenia pacjentom.

5. Prana w wysokich temperaturach nie ulega deformacji.

6. Prasuje się całkiem nieźle - jednak po paru miesiącach - nie odwirowuje jej na 1200, tylko zostawiam 700 - aby potem nie było trzeba za bardzo bawić się żelazkiem.

7 Cena normalna kompletu to około 90-110zł, (mówię o dobrej jakości - materiał chirurgiczny który dobrze wygląda i nie niszczy się jak zwykła bawełna polska). Moja cena - 27 i dzięki tej cenie można sobie zakupić ich więcej, zwiększając przy tym standard pracy).

Minusy:

1. Jest to odzież używana i miałem na początku obawy ale po pierwszym praniu w 60 stopniach oraz wyprasowaniu parowym - moje wątpliwości uległy rozmyciu

Z kupna odzieży na terenie Łodzi skorzystało w przeciągu ostatnich 4 lat wielu masażystów, fizjoterapeutów, pielęgniarek, studentów. Teraz wprowadzam sprzedaż wysyłkowa aby więcej osób mogło zaoszczędzić.
 
     
Linki sponsorowane
ALLka 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 10
Wysłany: 2013-03-01, 23:57   

A czy można osobiście obejrzeć w Łodzi oferowany towar?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-03-02, 10:38   

Przykładowe zdjęcia kompletów?
 
     
odziez.medyczna

Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 3
  Wysłany: 2013-03-02, 22:12   Zdjęcia fartuchów

Zgodnie z prośbą załączam zdjęcia fartuchów.
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-03-02, 22:49   

Nic nie widać
 
     
odziez.medyczna

Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-03-02, 22:58   

Jeżeli Pan nic nie może zobaczyć, to może po prostu podam link do ogłoszenia, gdzie są zamieszczone zdjęcia.
zybel.pl/announcements/show/3409/odziez-medyczna-uzywana-sprowadzana-z-niemiec?preview=1
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2018-07-17, 20:08   

Przecież nowe ubrania można teraz kupić bez problemu na https://venauniformy.pl/ , maja spory wybór koszulek, sukienek czy spodni medycznych, w wielu fajnych kolorach i ciekawych wzorach. Juz odbiega się od nudnego uniformu, nie tylko w służbie zdrowia ale np. gabinetach kosmetycznych czy salonach masażu. Materiały sa dobierane tak, by było wygodnie i w miarę komfortowo, naturalne, w zależności od pory roku cieńsze lub grubsze. No i nie mną się jak te sprzed lat.
 
     
jjusti18

Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 16
Wysłany: 2019-05-26, 21:06   

Szczerze mówiąc nie kupiłam używanej odzieży medycznej. Moim zdaniem to trochę niehigieniczne. Przecież dobry uniform też nie kosztuje majątku... Zobaczcie przykładowo tutaj clcl.pl/ . Jest tam kolorowa odzież medyczna wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Warto bliżej zapoznać się z ich ofertą.
 
     
abcreha 

Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 8
Wysłany: 2019-06-26, 10:21   

Jest wiele tego typu ofert, które warto wykorzystać.
 
     
bluelight

Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 14
Wysłany: 2019-12-17, 19:49   

Z tego co wiem to dobrą ofertę ma sklep Uniformix. Na ich stronie uniformix.pl jest pełen asortyment. Sprawdźcie sobie ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB