Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jak samemu zrobić stemple do masażu?
Autor Wiadomość
SongoSWAT

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-02-09, 12:29   Jak samemu zrobić stemple do masażu?

Witam chciał bym się dowiedzieć jak samemu zrobić takie o to stemple a mianowicie bardziej chodzi mi o proporcję ponieważ metodę przygotowywania już poznałem i skąd ewentualnie zamawiać te składniki. Pozdrawiam
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-09, 12:54   kurs masaz tajski

sprowadzam stemple z tajlandii, rowniez gotowy proszek do ich wyrobu.

skladniki sa trudno/niedostepne w europie
 
     
SongoSWAT

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-02-09, 13:16   

Aż mi się nie chce wierzyć, że nie można zrobić samemu mieszanki. A jak już to w jakiej cenie posiadasz gotową mieszankę do wykonania takiego stempla ?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-09, 16:44   masaz tajski w polsce

SongoSWAT napisał/a:
Aż mi się nie chce wierzyć, że nie można zrobić samemu mieszanki. A jak już to w jakiej cenie posiadasz gotową mieszankę do wykonania takiego stempla ?

mozna, zalezy tylko, co chcesz w niej miec.

gdyby te skladniki bylyby powszechnie dostepne w polsce, to nie zadawalbys pytania w pierwszym poscie. Jesli gdzies juz doczytales/ktos ci pokazal, jak zrobic stempel, to rownoczesnie w tym samym zrodle powinien byc sklad, proporcje i dostepnosc. Jesli tego nie otrzymales, to znaczy, ze zrodlo bylo niepewne, cos, jakbys umial ugotowac zupe, tylko nie wiedzial jakie skladniki, w jakiej kolejnosci i proporcji i gdzie je dostac.

od ziol sa zielarze, od wykonywania stempli sa manufaktury, od masazu sa masazysci, od nauki masazu sa szkoly/kursy.

o ziolach do stempli na mojej stronie
 
     
SongoSWAT

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-02-09, 20:56   

Chciał bym wykonać stemple z tych składników
- dzięgiel,
- nasiona brzoskwini,
- korzeń dzięgla,
- lubczyk,
- szałwia,
- żeń – szeń,
- pszenica
I nie interesuje mnie zakup gotowej mieszanki u Pana/Pani a w pierwszym poście chodziło mi bardziej o proporcję a nie o to gdzie to kupić ale jeżeli ktoś będzie umiał mi podać proporcję to prawdopodobnie sam kupuje z jakiegoś już sobie upatrzonego i sprawdzonego źródła więc zaczerpnięcie takiej informacji może okazać się również bardzo przydatne. Wiec chciał bym się dowiedzieć tylko o proporcje
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-22, 16:04   kurs masaz tajski

wyglada na to, ze zlapales u sprzedawcy spis ziol. Jest jeszcze dodatkowy problem, ze jeszcze trzeba umiec tymi stemplami sie poslugiwac
 
     
SongoSWAT

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-02-24, 11:37   

Umiem się nimi posługiwać ponieważ mam odpowiednie wykształcenie w tym kierunku... a po za tym to nie jest zagadnienie o które pytam w tym wątku a nabijanie tylko postów które niczym mi nie pomagają ani nie rozwiązują mojego tematu
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-24, 12:55   kursy masazu tajskiego

po raz drugi pozwole sobie zauwazyc, ze jesli nie podano ci skladu bez proporcji etc, to twoje zrodlo wyksztalcenia mozna kwestionowac. Jesli wykladowca zapomnial, to miales okazje spytac go na kursie. Mozesz go pytac rowniez teraz.

dla ciebie jeden post to kilkadziesiat % w stosunku do wszystkich twoich postow, dla mnie to ulamek promila, wiec daruj sobie z nabijaniem. Jesli bym ci nie odpowiadal, to prawdopodobnie nadal nie dostalbys zadnej odpowiedzi i twoje pytanie przeczytaloby by tylko niewielu uzytkownikow.

chcesz byc profesjonalnie traktowany przez swoich klientow, to ich na profesjonalny kurs i posluguj sie profesjonalnymi narzedziami do masazu
  
 
     
SongoSWAT

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-02-24, 18:17   

A ja po raz kolejny Panu staram się wytłumaczyć, że jeżeli nie potrafi mi Pan pomóc, odpowiedzieć na moje pytanie to po co pisze nie chce mi Pan podać proporcji to proszę bardzo nikogo do tego nie zmuszam i nie mam zamiaru tłumaczyć jakie mam wykształcenie i gdzie się nauczyłem masażu stemplami czy też kto i czemu mnie nie nauczył jakie proporcje się stosuje do wykonania stempli. Nie będę się z Panem kłócić na tym forum bo mi chodzi o coś zupełnie innego. Jeżeli mogę prosić to już niech Pan nic nie odpisuje bo ja chciał bym poznać odpowiedz na moje pytanie a nie prowadzić konwersację która nie daje mi odpowiedzi na powód założenia tego tematu czyli po raz kolejny pisze, że jak był by ktoś taki miły i powiedział jakie powinno się zachować proporcję a nie kupić gotowe stemple to bardzo dziękuję
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-02-25, 15:12   

Ja robię sam z ogólnodostępnych ziół. Proporcje na wyczucie aby żaden mocny zapach nie dominował za bardzo. Czy iść na kurs stempli?? Myślę, ze dla dyplomowanego masażysty to rzecz zbędna. Wystarczy poczytać, popytać itp.....
 
     
SongoSWAT

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 8
Wysłany: 2013-02-25, 19:05   

a mógł byś mi napisać z czego robisz i tak mniej więcej jak to mieszasz i gdzie dokonujesz zakupu tych ziół ?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-02-25, 21:37   

Może ten link się przyda: http://www.ecospa.pl/inst...asazu-a-25.html
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-02-26, 09:37   

Zobacz też tu: http://www.uroda-wdziek.p...ie-stemple.html
Ja używam lawendy, oregano, macierzanki, melisy, rumianku, dziurawca, rozmarynu i szałwii. Możesz dodać jakiś ziołowy olejek do środka o innym zapachu niż składniki które użyłeś.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-26, 10:02   kursy masazu tajskiego

trecking napisał/a:
Zobacz też tu: http://www.uroda-wdziek.p...ie-stemple.html

ten artykul jest mylny - zaczynajac od tytulu/nazwy zabiegu. To nie jest masaz tajski, tylko masaz tajski stemplami ziolowymi. Autor nie jest swiadomy, ze sa to zupelnie rozne techniki.

w tajlandii nie ma stempli o roznym dzialaniu i zupelnie roznym skladzie, ale mieszanka kilkunasty/dziesieciu ziol o szerokim dzialaniu, glownie leczniczym, rowniez kosmetycznym.

Nie ma podpisanego autora tego artykulu i nie ma odnosnikow do zrodel, to wymysl jakiejs firmy kosmetycznej/europejskiego producenta.

wielu wymienionych ziol nie ma nawet w tajlandii, wiec nazywanie ich "tajskimi" jest kolejnym naduzyciem.

do stempli nie dodaje sie zadnych olejkow eterycznych i na skore nie naklada sie zadnych olejkow, bo chodzi o dzialanie lecznicze ziol, a nie o zapach. Po wyprodukowaniu kazdy stempel jest pakowany hermetycznie, zeby uniknac ulatniania sie substancji aktywnych i zapobiec grzybowi etc.

generalnie, to stemple sa powszechnie znane w tajlandii, indonezji i indiach. Dopiero w ostatnich latach narodzilo sie wiele kursow szkoleniowych prowadzonych przez firmy kosmetyczne, gdzie sprzedaje sie wymysly autorskie. Teraz co druga kosmetyczka to ekspertka w roznych rodzajach stempli, ktora sama robi w kuchni.

jesli chcesz miec zadowolonego, bo wyleczonego klienta, to masowanie go przypadkowymi ziolami i w przypadkowy sposob (glownie glaskania) daleko cie nie zaprowadzi.

technika masazu tajskiego stemplami ziolowymi jest zupelnie unikalna i nie ma odpowiednika w masazu klasycznym i pochodnych. Rozni sie tez znacznie od technik stemplami w innych krajach.
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-02-26, 10:28   

Jakich użyć ziół? Wystarczy zagłębić się w literaturę z dziedziny zielarstwa i aromaterapii. Ja tak robię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB