Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o opinie bloga(tylko szczere)
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-01, 22:15   

za81ba napisał/a:
Co do programu partnerskiego to miałem namyśli współprace jaką proponują Nexto czy Złote Myśli , są portale którę płacą za kliknięcie przekierowujące na ich strone. Niestety nie mogłem znaleźć serwisów związanych z masażami i dlatego o tym wspomniałem.


O tym to ty myśl na swoich stronach które będziesz tworzył :wink:

za81ba napisał/a:

Polecałem często w mailach Twoją stronę znajomym gdzie kilku z nich kupiło akcesoria w firmie Habys, a gdy znalazłem opcję dodawania ciekawych linków do bloga uważałem że będzie dobrym pomysłem umieszczenie tam Twoich linków. Widzę że jest to problem, więc nie zrobię tego.

Cieszę się ale proszę o usuniecie linków, czasami google może zaindeksować linki z twojego bloga i mogą być problemy !

za81ba napisał/a:

Zaczynam przygodę z tworzeniem stron i dlatego wszedłem na forum prosząc o opinię i profesjonalną radę.


Moj drogi to nie jest forum o webdesign(tworzeniu stronj) tylko o masażu :)

za81ba napisał/a:

Co do nazwy bloga -- zostaje, a mója kreseczka pomiędzy e a masaz jest fajniejsza.


Tutaj jednak prosił bym a nawet wymagał bym abyś jednak zmienił, nie chce żeby google i inne wyszukiwarki miały z twoim adresem problem, żeby się nie dublowały adresy. :???:
 
     
Linki sponsorowane
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-07-02, 11:56   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
za81ba napisał/a:
[Zaczynam przygodę z tworzeniem stron i dlatego wszedłem na forum prosząc o opinię i profesjonalną radę

blogspot jest blogiem - moze byc dodatkiem do strony, ale nie powinien byc strona wlasciwa. Jak sam widzisz, pomimo istnienia twojego bloga przez jakis juz czas, google nadal nie skatalogowalo twojej strony.

sprobuj swojego szczescia z wordpress.com , polaczenie bloga i strony - znacznie latwiejszy do skatologowania przez google.

zdaj sobie rowniez sprawe, ze unikatowa, niepowtarzalna zawartosc strony swiadczy o jej jakosci i znaczeniu - nie dziw sie, jesli wyszukiwarki dotychczasowo ignoruja twoja strone.


Właśnie o to mi chodzi, chciałbym krok po kroku wdrażać wskazówki profesjonalistów.

Jeśli chodzi o tręść to mam swoje zapiski i gdy je oszlifuje wtedy umieszcze.

Bloga początkowo zrobiłem z lenistwa, z myślą o moich klientach którym wysyłałem mailem lub drukowałem informacje o ćwiczeniach (mogą sobie trenować razem z Kim Strother ), dietach czy też zaletach masażu.

Podaje im adres bloga i zaoszczędzam sporo czasu. Teraz jestem wtrakcie przygotowania mailingu - super narzędzie gdzie zbieram maile także obcych mi ludzi.

Wpisuje także strone w różne katalogi, przygotowuje reklamy w adwords i chciałem się skupić promowaniem strony głównie w moim rejonie czyli Podlasie i Mazury.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-02, 16:05   

Nie rozumiesz co napisałem to nie jest forum o tworzeniu stron!!

Zmień adres swojego bloga! Na krótszy lepiej kojarzący się a nie taki długi. A przede wszystkim nie związany z serwisem e-masaz.pl!!!

Jeśli dalej temat nie będzie związany z dziedzina masażu zamknę go.

Pozdrawiam
 
     
kkaassiiaa88 

Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-07-07, 22:45   

ja zauwazylam, ze forum e-masaz.pl cieszy sie duza iloscia uczestnikow, ale niewielu z nich ma swoje stronki czy blogi. utworzenie wlasnego bloga to bardzo dobry pomysl, bo jest to bardzo latwe na zrobienie szkicu jak ma wygladac strona w przyszlosci. Twoj blog za81ba podoba mi sie, ale chyba bardzo swiezy, bo brak w nim ruchu. a co do nazwy - myśle ze sie temat rozwinie.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-08, 16:35   

Nazwa bloga a dokładnie adres powinien być na tychmiast zmieniony, ponieważ już jest zarezerwowany. :neutral:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB