Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Koszmarne miesiące - brak klientów
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-09, 10:40   kurs masaz tajski

w szpitalach norma jest dla masazystow do 7h 15" dziennie, 20-30 masazy. W spa rowniez mozna pracowac po 8h dziennie w sezonie, ale poza sezonem bedzie mniej. Oczywiscie, pacjent/klient nie zawsze sie zjawia albo sie spoznia, wtedy cos wypadnie z grafiku. Tyle godzin pracy to jest duzo, na pewno nie dla kazdego.

placa jest niska, ale sa prowizje i czasami napiwki, a po godzinach mozna zalapac dodatkowych klientow, np tych poznanych w pracy, i wtedy stawka jest to uzgodnienia.

Niektorzy dorabiaja tak druga pensje, chociaz trzeba sie liczyc z kilkunastoma h pracy dziennie.

po jakims czasie, z oszczednosciami, doswiadczeniem i zebranymi klientami, otwiera sie wlasny gabinet.

sytuacja jest bardzo zla, zarowno w masazu, jak i w pokrewnych dziedzinach.

nalezy umiejetnie obnizac ceny uslug, podniesc ich jakosc, zaoferowac dodatki, bezplatne pokazy, probki.

nie ma co wiecej psioczyc (ten watek, to pewnie najdluzszy na tym forum), tylko ruszyc glowa.

tak jak wczesniej, proponuje ten watek zamknac, a dyskusje przeniesc to rownolegle biegnacego "jak przetrwac w kryzysie"
 
     
Linki sponsorowane
mml 

Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 15
Wysłany: 2012-11-20, 22:28   Może odświeżymy ten temat...

Jak w temacie, mam wrażenie że znów zaczynaja sie gorsze miesiace.
Nie powinnam narzekać ale i tak znów jest mniej klientów.
A jak u Was?
Jedno moje spostrzeżenie z ostatnich miesięcy w moim miescie - jeszcze w ub roku były obok mnie (w zasięgu 6 km) 4 gabinety masażu i dziś ich nie ma. Niepokojące.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-11-20, 23:02   Re: Może odświeżymy ten temat...

mml napisał/a:
Jak w temacie, mam wrażenie że znów zaczynaja sie gorsze miesiace.
Nie powinnam narzekać ale i tak znów jest mniej klientów.
A jak u Was?
Jedno moje spostrzeżenie z ostatnich miesięcy w moim miescie - jeszcze w ub roku były obok mnie (w zasięgu 6 km) 4 gabinety masażu i dziś ich nie ma. Niepokojące.

Ale coś przez okres wiosenno letnio jesienny ruszyło ? Tak z ciekawości spytam ile masz w miesiącu zabiegów?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-11-21, 04:37   Re: Może odświeżymy ten temat...

zalozylas ten watek 2 lata temu i tak bedzie sie powtarzac co roku na jesieni.

przygotuj sie na wiele kolejnych lat, to jest dopiero poczatk glebokiego kryzysu.

ile potrwa, to tylko mozna wrozyc z fusow. Niektorzy mowia o kolejnych 5-10 latach.

ci, ktorzy zamkneli gabinety w ostatnim roku, moga nadal swiadczyc uslugi na dojazd, bo gabinet to znaczne, stale koszty.

mozesz probowac dzielic swoj gabinet z innymi masazystami, fizjo i podobnymi terapeutami, wynajmowac na godziny czy czesc dnia. Zwroci ci sie czesc kosztow, jest tez szansa, ze niektorzy z tych dochodzacych klientow kiedys zjawia sie u ciebie na zabieg.
 
     
mml 

Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 15
Wysłany: 2012-11-21, 13:27   

Tak, okres wiosenno letni był dobry. Nawet bardzo dobry, jednak od września jest gorzej.
ja mam gabinet w dobrym miejscu więc to mój plus. Ile zabiegow dziennie? trudno mi to okreslić w tych dobrych mieś jestem w pracy ok 8-10 godz ilu to klientów to zależy jaka usługa mnw miedzy 6-10 osób ale pewna nie jestem, aż wieczorem sprawdzę :) A teraz są dni że mam 5-6 masaży np wczoraj a są takie jak dziś że tylko 2 :(

massagewarsaw dzięki za rady, już wcześniej wprowadziłam je w życie :) 1 raz w tyg dietetyk, 1 raz akupunktura, 1 raz podolog.
Dlatego jakos daje radę w tych złych miesiacach.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-11-21, 20:07   

dzięki za info. fajne ze radzisz sobie gratulacje!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB