Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o opinie bloga(tylko szczere)
Autor Wiadomość
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-06-25, 11:59   Proszę o opinie bloga(tylko szczere)

Wpływ masażu na organizm człowieka.
WSKAZANIA OGÓLNE DO MASAŻU
OGÓLNE PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU
Historia masażu
Techniki masażu
Rodzaje masażu
Choroby kontra Masaż
Akupresura
Medycyna Naturalna
Kosmetyczki o masażu

e-masaz.blogspot.com
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-06-25, 14:06   masaz warszawa

nie jestem pewien celu twej strony
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-06-25, 15:10   

Cieszę się ze jesteś zwolennikiem masażu oraz serwisu e-masaz.pl. Ale czemu używasz nazwy naszego serwisu e-masaz w adresie swojego bloga :?:
 
     
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-07-01, 09:11   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
nie jestem pewien celu twej strony


Cel jest prosty - dostarczyć informacji tj. filmy, książki, linki i wszystko co znajdę na temat masażu osobom masowanym jak i dla tych, którzy masują i doceniają walory masażu.


http://www.e-masaz.blogspot.com
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-01, 09:19   masaz warszawa

masz kilka linkow do stron o masazu, 2 artykuly (jeden o zywieniu) i pare filmow wideo - rola twojej strony jest nikla, bo wydaje sie malo samodzielna
 
     
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-07-01, 09:33   

Karol napisał/a:
Cieszę się ze jesteś zwolennikiem masażu oraz serwisu e-masaz.pl. Ale czemu używasz nazwy naszego serwisu e-masaz w adresie swojego bloga :?:



Pozycjonowanie bloga będzie łatwiejsze dzięki tej nazwie. Umieszczone są tam linki do waszego, najwiekszego w Polsce portalu o masażu i tym samym pomagam wam.

Wybierając nazwe bloga chciałem aby była jak najbardziej kojarzona z masażem, masaz.blogspot był zajęty natomiast e-masaz.blogspot[URL= http://www.e-masaz.blogsp....blogspot[/URL] jest kojażony też z internetem i był wolny.

"Nazwa e-masaz.blogspot.com jest dostępna" - widniała informacja, więc nie widzę w tym nic złego.
 
     
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-07-01, 09:50   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
masz kilka linkow do stron o masazu, 2 artykuly (jeden o zywieniu) i pare filmow wideo - rola twojej strony jest nikla, bo wydaje sie malo samodzielna



Zgadz się jeśli chodzi Tobie o treść jest niesamodzielna, jest tak dużo wiadomości na ten temat, że postanowiłem posegregować je na swój sposób i "nie wyważac otwartych drzwi".

Szczerze mówiąc początkowo miałem umieścić tylko filmy, ponieważ jest mało stron właśnie z filmami a one mówią dużo więcej niż tekst. Chcę pokazać masaż przez mój filtr i dodać tam linki mnie interesujące - a to robię samodzielnie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-01, 09:54   masaz warszawa

[quote="za81ba"]"Nazwa e-masaz.blogspot.com jest dostępna" - widniała informacja, więc nie widzę w tym nic złego.[/quote]
wlasciciel strony e-masaz.pl ma prawo byc troche wsciekniety
 
     
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-07-01, 13:49   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
za81ba napisał/a:
"Nazwa e-masaz.blogspot.com jest dostępna" - widniała informacja, więc nie widzę w tym nic złego.

wlasciciel strony e-masaz.pl ma prawo byc troche wsciekniety


Dlatego że promuje jego strone i masaż - myślę że ma prawo być zadowolony. (ja bym był)

Uważam też że właściciel e-masaz.pl powinien pomyśleć o PP, ALE to inny temat.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-01, 13:52   masaz warszawa

co to "pp"?
 
     
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-07-01, 15:40   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
co to "pp"?


Program Partnerski
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-01, 15:49   masaz warszawa

zaba, jestes zabawna.

twoja strona nie umywa sie do e-masaz, o jakim partnerstwie mialby myslec karol?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-01, 17:28   

Szczerze nie sadze żebyś miał w czymś pomoc serwisowi swoim blogiem. Mam nadzieje ze nie pogorszysz nim serwis e-masaz.pl. Adres adres e-masaz.pl oraz artykuły w nim są chronione prawem autorskim mam nadzieje ze żadnych linków serwisu e-masaz.pl nie podajesz na swoim blogu.

Co do programu partnerskiego za pomnij ;) to jest blog a nie serwis.

Ogólnie to wolał bym abyś zmienił adres bloga nie kojarzący się z serwisem. Bo promocje jaka robisz jest promocją zerowa mam nadzieje ze nie będzie promocją ujemna! :neutral:
 
     
za81ba 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk - Białystok
Wysłany: 2008-07-01, 21:06   

Karol napisał/a:
Szczerze nie sadze żebyś miał w czymś pomoc serwisowi swoim blogiem. Mam nadzieje ze nie pogorszysz nim serwis e-masaz.pl. Adres adres e-masaz.pl oraz artykuły w nim są chronione prawem autorskim mam nadzieje ze żadnych linków serwisu e-masaz.pl nie podajesz na swoim blogu.

Co do programu partnerskiego za pomnij ;) to jest blog a nie serwis.

Ogólnie to wolał bym abyś zmienił adres bloga nie kojarzący się z serwisem. Bo promocje jaka robisz jest promocją zerowa mam nadzieje ze nie będzie promocją ujemna! :neutral:



Co do programu partnerskiego to miałem namyśli współprace jaką proponują Nexto czy Złote Myśli , są portale którę płacą za kliknięcie przekierowujące na ich strone. Niestety nie mogłem znaleźć serwisów związanych z masażami i dlatego o tym wspomniałem.

Polecałem często w mailach Twoją stronę znajomym gdzie kilku z nich kupiło akcesoria w firmie Habys, a gdy znalazłem opcję dodawania ciekawych linków do bloga uważałem że będzie dobrym pomysłem umieszczenie tam Twoich linków. Widzę że jest to problem, więc nie zrobię tego.

Zaczynam przygodę z tworzeniem stron i dlatego wszedłem na forum prosząc o opinię i profesjonalną radę.


Co do nazwy bloga -- zostaje, a mója kreseczka pomiędzy e a masaz jest fajniejsza


pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-01, 21:30   masaz warszawa

[quote="za81ba"][Zaczynam przygodę z tworzeniem stron i dlatego wszedłem na forum prosząc o opinię i profesjonalną radę[/quote]
blogspot jest blogiem - moze byc dodatkiem do strony, ale nie powinien byc strona wlasciwa. Jak sam widzisz, pomimo istnienia twojego bloga przez jakis juz czas, google nadal nie skatalogowalo twojej strony.

sprobuj swojego szczescia z wordpress.com , polaczenie bloga i strony - znacznie latwiejszy do skatologowania przez google.

zdaj sobie rowniez sprawe, ze unikatowa, niepowtarzalna zawartosc strony swiadczy o jej jakosci i znaczeniu - nie dziw sie, jesli wyszukiwarki dotychczasowo ignoruja twoja strone.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB