Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy masaż
Autor Wiadomość
Nucky

Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-09-29, 11:05   Pierwszy masaż

Witam, wybieram się pierwszy raz na masaż i chciałbym porozmawiać troszkę o masażu z perspektywy klienta.

Wybieram się do salonu gdzie chodzi mój znajomy. Pani przyjmuje w salonie spa. Mówi mi, że gdy przychodzę to rozbiera się przy niej do naga i kładzie się na stole. I tutaj moje pierwsze pytanie czy to normalne że masażystka patrzy na mnie nagiego chodzącego po gabinecie ?

Druga sprawa, że podobno masuje bez ręcznika z uwzględnieniem pośladków. Z tego co tutaj poczytałem wydaje mi się, że to też nie zawsze jest praktykowane.

Od razu zaznaczę, że chłopak ten chodzi na masaż relaksacyjny a nie erotyczny. Masażystka z resztą nie ma w ogłoszeniu napisane że wykonuje erotyczny.

Co mam o tym sądzić ? Warto się wybrać ?

PS. oczywiście kolega jest zachwycony, szczególnie podoba mu się właśnie ten masaż pośladków. Czy jest na taki masaż szansa w innych salonach czy to rzadkość?
 
     
Linki sponsorowane
Szczawik

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-09-29, 14:53   

Witaj,
Pamiętaj że to ty jesteś Klientem, osobą która płaci i która ma prawo oczekiwać wykonania usługi w zgodzie z własną wrażliwością.
Z reguły kobiety masażystki wręcz unikają męskiej nagości, eliminując ja do minimum ;) /bynajmniej te które znam/

"czy to normalne że masażystka patrzy na mnie nagiego chodzącego po gabinecie ?" NIE!
Wyjątek u Ortopedy itp.

"podobno masuje bez ręcznika z uwzględnieniem pośladków" ja bym nie miał ochoty na wentylowanie swojej pupy.... bez wzgledu na płeć osoby masującej.
Ręcznik układa się miedzy pośladkami, co powinno dać komfort klientowi i komfort pracy masażyscie, nawet temu który wykonuje Lomi lomi.
A że tak spytam, jak będzie masowana przednia część ciała to co masz leżeć z członkiem na wierzchu? :roll:

"Czy jest na taki masaż szansa w innych salonach czy to rzadkość?" masaż pośladków to ważna część masażu całościowego, czasem nawet pleców i kończyn.
Jeśli nie ma przeciwwskazań to myślę ze masażysta nie ma powodu unikać tej strefy.

" Warto się wybrać ? " jeśli masz czuć się skrępowany a potem leżeć kilkadziesiąt minut spięty, to szkoda twoich pieniędzy.
Oczywiście zawsze możesz zostać w majtkach i tego ci nikt nie zabroni!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-09-29, 15:06   kurs masaz tajski

w zadnym spa nie chodzi sie nago i nie jest sie nakrywanym.

trudno mi osadzac, bo za malo podales info (nazwa/nazwisko, adres gabinetu), ale ten gabinet wyglada na wysoce dziwny z powodu neglizu, ktory opisales.

nie jest wazne, jak sie reklamuje gabinet, ale co sie tam dzieje, jest wazne, jak mozna zakwalifikowac ten przybytek.

masaz pasladkow jest w kazdym masazu, bo przeciez to sa najwieksze miesnie i stawy. Czasami masuje sie przez bielizne, czasami przez cienkie ubranie, czasami lokciem czy stopa.
 
     
Nucky

Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-09-30, 21:00   

Ok byłem dzisiaj na masażu:) Rzeczywiście kolega miał rację, rozbieram się do naga przy niej z tym że wynika to z tego, że gabinet który jest przeznaczony na masaż jest dość mały i nie ma miejsca na przebieralnię oddzielną.
Pani bardzo miła, atmosfera świetna dlatego nie miałem z tym problemów. Na łóżku leżałem z ręcznikiem na tyłku a do samego masażu tyłka go zdjęła i fakt faktem później nie założyła. Po tym jak się obróciłem dopiero na nowo mnie przykryła ale tak jak mówię, było bardzo miło i przyjemnie.

Z tego co czytałem to bywają tacy masażyści, że ludzie w bieliźnie czują się bardziej skrępowani niż ja na golasa.

PS. Przydarzyła mi się nawet pewna dość wstydliwa sytuacja, jednak właśnie dzięki tej pani nie czułem się przez to niekomfortowo. Swój pierwszy masaż uznaję za bardzo pozytywny. Mam nadzieję, że będzie przynajmniej tak dobrze następnym razem.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-10-01, 07:00   kurs masaz tajski

takich "przybytkow", "milych pan" i "przyjemnych atmosfer" jest wiele, na kazdym rogu ulicy. Reklamuja sie "masaz dla panow", "masaz relaksacyjny". Pracuja w nich wymalowane 18-35 latki z dlugimi paznokciami, masujacy z "przyuczenia" od wlasciciela.

rozmiar gabinetu nie ma nic wspolnego z rozbieraniem sie przed masujacym - wychodzi sie z gabinetu lub wstawia parawan.

to gdzie jest koncu ten "gabinet"?
  
 
     
Nucky

Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-10-01, 15:28   

Wiesz co no nie nazwałbym tego przybytkiem. Pani wydaje się być prawdziwą profesjonalistką i w żadnej chwili nie była dwuznaczna. Odnosiła się do mnie z pełnym szacunkiem.
Co do tego gdzie ten gabinet się znajduje, po tym jakie masz nastawienie, pozostawię to dla siebie ;)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-10-01, 15:50   

Nucky napisał/a:
Wiesz co no nie nazwałbym tego przybytkiem. Pani wydaje się być prawdziwą profesjonalistką i w żadnej chwili nie była dwuznaczna. Odnosiła się do mnie z pełnym szacunkiem.
Co do tego gdzie ten gabinet się znajduje, po tym jakie masz nastawienie, pozostawię to dla siebie ;)

Jakoś w moim otoczeniu zadem masażysta czy masażystka nie doprowadza do takiej sytuacji aby pacjent leżał nago podczas zabiegu. Od tego jest specjalna bielizna jedno razowa lub własna pacjenta. Tak samo z przebieralnia jeśli jej nie ma masażysta wychodzi z gabinetu tak aby pacjent się przygotował i położył na stół do masażu. Podczas zabiegu cześć nie masowana jest cały czas przykryta ręcznikiem. Tam gdzie byleś to jest gabinet masażu z innymi masażami albo ktoś jest nie kompetentny.
 
     
Nucky

Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-10-01, 21:59   

Serio ? Moim zdaniem tu już przesada. Brakuje jeszcze tylko zawiązania opaski na oczy masażystki i mamy islam.

Ja na przykład biorąc pod uwagę to jak dobrze się tutaj czułem, nie wyobrażam sobie być masowanym będąc przykrytym. Czyli co... babka masuje mi ręce to ja od stóp do głowy jestem przykryty ? Beznadzieja ! Wystarczy mi gotowania się jak śpię pod jedną kołdrą z moją dziewczyną :D Poza tym nieczułbym się komfortowo leżąc godzinę pod przykryciem i jednocześnie będąc masowanym.

Wydaje mi się, że w związku z tym całym problemem masażu erotycznego, zwykły masaż poszedł w złą stronę i stara się być aż za nadto aseksualny. A mnie się właśnie podobało przypadkowe muśnięcie tu czy tam. Takie sytuacje dopełniają przyjemność płynącą ze zwykłego masażu. Tak jak i to, że leżę tam nago. Nie wiem może wynika to z tego, że jestem naturystą ale według mnie masaż powinien być właśnie taki jak ten na którym byłem.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-10-01, 22:54   kurs masaz tajski

calkiem serio, takie sa kanony masazu - czesci prywatne sa zawsze zakryte, w kazdej kulturze na swiecie. Nie zawsze cale niemasowane cialo jest przykryte, ale w polsce, ze wzgledu na niskie temperatury, to sie do tego sprowadza.

nie ma przypadkowych musniec tu czy tam w masazu - sa w przybytkach.

pozwole sobie zamknac temat, sa inne fora (np dla naturystow czy byle jakie forum ogolne), gdzie mozna go ciagnac - czuje, ze masz kopniaka z pisania o masazu nago, masazu posladkow, musnieciach przez mile panie w przyjemnej atmosferze. W twojej pierwszej wypowiedzi wydalo ci sie dziwnym rozbieranie do rosolu w obecnosci masazystki, teraz uwazasz, ze tak byc powinno - podkrecasz nas, znajac nasze opinie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB