Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pensja masażysty w każdym regionie Polski
Autor Wiadomość
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-10, 18:31   

Ja Was teraz załamię psychicznie. Ostatnio byłam w mojej miejscowości na rozmowie o pracę - oferta 4zł/godz + 5% od zabiegu ;/ ;/ ;/ Właścicielka chyba myśli że mamy końcówkę 90tych lat.
A w innym hotelu usłyszałam najniższa krajowa +10% od wartości zabiegu.
Dodam że Jura Krakowsko - Częstochowska
 
     
Linki sponsorowane
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2012-06-10, 19:50   

4 zł.... katastrofa

a jeżeli chodzi o najniższą i 10% od masażu to jest juz nawet nawet, na początek aby móc sobie juz w CV wpisac co nie co. WIadome dochodzą jeszcze napiwki :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-06-10, 20:08   

adamm napisał/a:
4 zł.... katastrofa

Mało powiedziane, mnie nawet już by nie chciało się pracować za taka stawkę. Chyba nie rozumieją pracodawcy ze zawód masażysty jest fizycznym zawodem i musi mieć inną stawkę. To nie kasa w hipermarkecie!
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-10, 20:12   

w mojej część Jury Krakowsko - Częstochowskiej pracodawcy uważają że 6zł na godzinę to sporo - na chleb z masłem wystarczy... a że bezrobocie wysokości 23% to ludzie idą za takie stawki do pracy....
Ja w Częstochowie jak pracowałam miałam podstawy 800zł +40% od zabiegów i rejestracje na 1/2 etatu, faktycznie pracując 10godzin. Wychodziłam spokojnie 1,700zł
W Katowicach pracując miałam 1500 zł netto +25% od zabiegów
 
     
Sawa 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 15
Wysłany: 2012-06-14, 15:09   

4 zł??? to student rozdający ulotki ma więcej.

Moja kuzynka studentka zatrudniła się w KFC i ma na rękę 2000 zł plus półdarmową wyżerkę w KFC i PizzyHat , bo te marki są zarządzane w jednej grupie.
 
     
k1fan 


Wiek: 103
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-07-03, 16:44   

Rozumiem, ze to 'ciezki' fizyczny zawod i rece masazysty wyniszczaja sie no ale chyba nie mozna porownac z 12 godzinnym targaniem betonow na budowie albo pracy przy konstrukcjach stalowych (mosty) bo to jest ciezki fizyczny zawod albo do robot drogowych (chodz tam to sie obijaja :) ) W kazdym razie zastanawia mnie ile zarabia sie w Białymstoku .. wydaje mi sie ze duzo mniej niz w innych regionach polski ..
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2012-08-14, 18:20   

realia są takie ze w większości wypadków pracujac w dwóch pradniach czy w dwoch miejscach ledwo sie 1600-1700 wyciagnie a caly dzień CIe nie ma w domu a paliwo też kosztuje. Realia są takie, że to jest zawód dla ludzi ktorzy są pasjonatami bo niestety na zarobki w tej branży nie ma co liczyć. Mój kolega pracuje jako przedstawiciel handlowy pracuje 7-8h dziennie i ma dwa razy tyle co ja za caly dzien pracy. Już nie wspominam o tym ze w wielu przypadkach sprzątaczka zarabia więcej... a porównajmy sobie prace naszą i przykladowo sprzątaczki i poziom wyksztalcenia na jednym i drugim stanowisku. My musimy się non stop dokształcać kursami za ciezkie pieniadze...a pracodawca i tak za to nam podwyżki nie da... no cóż... nic tylko czekać aż nasze kochane państwo wprowadzi taką ustawę jaką wprowadził ratowniką o tzw punktach edukacyjnych zbieranych w okrecie 5 lat... wiekszość z nas w tym wypadu odpadnie bo kogo bedzie stać z naszych pensji zrobic kurs np. jakies terapii manualnej za 3+tys przy zarobkach rzędu 1200zł na etacie... no cóz... niech każdy sobie na to pytanie odpowie. Pozdrawiam
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2012-09-14, 16:54   

A może jest ktoś zorientowany jak wygląda wynagrodzenie w Krakowie i okolicach? Spa, sanatorium itp
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB