Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masażer proszę o pomoc
Autor Wiadomość
Krychul

Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-22, 22:04   Masażer proszę o pomoc

Witam,
Chciałbym zadać kilka pytań :wink:
Otóż chciałbym sobie kupić masażer lub jakiś przyrząd do masażu. Coś co rozluźni mięśnie i ogólnie pozwoli się zrelaksować. Widziałem na internecie masażery elektryczne, widziałem też masażer do pleców drewniany jakie są wasze opinie na ten temat ?
Bardzo proszę o odpowiedzi i dziękuje z góry.
 
     
Linki sponsorowane
Milove 


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 6
  Wysłany: 2012-04-23, 20:22   masażer do pół-amatorskiego klubu piłkarskiego

mam podobne pytanie, a nie chcę otwierać nowego tematu. potrzebuję mobilnego narzędzia do klubu sportowego. klub piłkarski, liga okręgowa, potrzebuje na mecze wyjazdowe fizjoterapeuty. ponieważ budżet na sprzęt jest słaby, zastanawiałem się nad http://www.omedika.pl/pl/...-do-masazu-/222 ale mam pewne wątpliwości. W przerwach meczy wykonuje się takie szybkie zabiegi 2-4 minut, ale czy to jest odpowiedni sprzęt w domyśle funkcjonalność i wytrzymałość ? Poza taką mobilnością na meczach wyjazdowych na pewno będzie wykorzystany również w samym klubie, ale tu jest już łóżko i bardziej jest nacisk na manual. Jeżeli ktoś miał doświadczenie sportowe, proszę o opinię. Dziękuję :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-24, 06:22   Re: masażer do pół-amatorskiego klubu piłkarskiego

jest tam napisane, ze to sprzet profesjonalny. Nadal bedziesz musial obslugiwac ten masazer, chyba, ze kupicie kilka dla sportowcow do samouzytku w przebieralni czy gdzie tam. Jesli ekipa duza i sam sobie nie radzisz, to wez kogos na praktyke, np ucznia masazyste czy fizjo. Za stowe pojada z wami na caly weekend, zeby nabrac doswiadczenia i znajomosci.

jesli masz zamiar kupic sprzet, to nie za taka cene. Poluj na alegro na uzywane za kilkadziesiat zl
 
     
BartekB 


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-04-24, 22:37   Re: masażer do pół-amatorskiego klubu piłkarskiego

Milove napisał/a:
mam podobne pytanie, a nie chcę otwierać nowego tematu. potrzebuję mobilnego narzędzia do klubu sportowego. klub piłkarski, liga okręgowa, potrzebuje na mecze wyjazdowe fizjoterapeuty. ponieważ budżet na sprzęt jest słaby, zastanawiałem się nad http://www.omedika.pl/pl/...-do-masazu-/222 ale mam pewne wątpliwości. W przerwach meczy wykonuje się takie szybkie zabiegi 2-4 minut, ale czy to jest odpowiedni sprzęt w domyśle funkcjonalność i wytrzymałość ? Poza taką mobilnością na meczach wyjazdowych na pewno będzie wykorzystany również w samym klubie, ale tu jest już łóżko i bardziej jest nacisk na manual. Jeżeli ktoś miał doświadczenie sportowe, proszę o opinię. Dziękuję :)


drużyna piłkarska to 11 grojków. nie wiem czy wszyscy się klasyfikują od razu na zabieg, bo mógłbyś się zastanowić nad zakupem dwóch czy trzech z demobilu i wyszkolić samych zawodników, żeby robili sobie takie seanse. Sprzęt jaki pokazałeś jest rzeczywiście pro no i masz na niego gwarancję co jest pewnie niezbędne w klubie. Jeżeli klub stać to ciągnij, zawsze lepiej mieć nowy i lepszy żeby się podszkolić. Sprzęt sam jest bardzo dobry, bo podobnym bawiłem się na praktykach. Decyzja pozostaje dla ciebie.
 
     
Milove 


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-06-13, 13:39   

Hej, ostatecznie wybrałem ten moduł i sprawdził się idealnie. Rezerwowy bramkarz, bystry chłopak, bez oporów i z chęcią nauczył się prostych schematów masowania z wykorzystaniem przyrządu i bardzo pomógł mi w pracy. Bardzo fajny sprzęt, jedyny minus to dosyć duże wibracje na rękojeści i po dłuższym użytkowaniu "łaskocze" w dłoń. Do masażu niewyczynowych sportowców daje radę.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-19, 04:53   kurs masaz tajski

jak juz pilkarze sie przekonali do masazera, to daj go im, a sam rob reczne, dla tych bardziej wymagajacych.

obslugiwanie przez ciebie przez dlugi czas tego wibratora moze zaszkodzic stawom. Jesli masz nieprzyjemne uczucie, to zle to wplywa na twoje rece
 
     
D-raven
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-06, 21:05   

Lepiej jednak używać go tylko w czasie potrzeby, bo jak zaszkodzisz stawom to potem nie będzie już odwrotu. Massagewarsaw ma zdecydowanie rację.
 
     
Milove 


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-09, 15:08   

panowie, może trochę więcej po paru miesiącach użytkowania. pomimo wibracji urządzenie do masażu sprawuje się idealnie, ewentualne niedogodności po długotrwałym użytkowaniu o jakich informowałem ustały, może też dzięki rozluźnianiu nadgarstka. Przyznam, że na początku wkładałem może zbyt dużo siły na masażer. Urządzenie do masażu do użytkowania o jakim pisałem jest ok. Przygotowania do sezonu trwają w pełni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB