Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś ma już arkusz egzaminu teoretycznego czerwiec 2012 ?
Autor Wiadomość
Dziołcha 

Wiek: 49
Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 20
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2012-06-25, 09:47   

Witam:) Dawno mnie nie było...nerwy już puściły, czekam teraz grzecznie na 31 sierpnia na wyniki...cichutka nadzieje sie tli, napisałam co napisałam, zapomniałam sporo oczywistych spraw...przed egzaminem myślałam, że te 4 godziny to dużo- guzik prawda...pisze się ten elaborat przepisując wywiad, zlecenie a potem brak czasu na metodykę i ostatni punkt. No chyba, że wszystkim starczyło a tylko ja taka glamajza jestem :oops:

Do dyskusji: sporo rzeczy nas nie nauczono, sporo sami musieliśmy doszukać teraz to już nieistotne ale akurat o masażu suchym była mowa chociaż w książkach ciężko znaleźć to nazewnictwo.

Bądźmy dobrej myśli i czekajmy na wyniki, już nic nie zmienimy, niestety. Pozdrawiam wszystkich utrapionych jak ja:)
 
     
Linki sponsorowane
domi919

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-06-25, 09:57   

No jakoś będzie, ale 31 sierpnia to późno hehe:D szkoda, ze w necie nie ma nawet dzien wczesniej, zebym wiedzial czy mam po co do szkoły jechać :D a w innym temacie kto idzie teraz np na studia fizjo?:D
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-25, 10:14   

jakbym miała pewne że w październkiu otworzą szpital i będę pracować, to bym składa, a tak to wole się wstrzymać rok, bo ja już stara jestem - trzeba pracować by iść na studia.
Ja z kosmetyki wyniki miałam kilka dni wcześniej - i jak przyszły to dzwonili że już sa i mówili czy się zdało czy nie
 
     
domi919

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-06-25, 10:21   

Mi też zależy przede wszystkim najpierw na pracy, a potem studia zaocznie prędzej.
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-25, 10:26   

ja to raczej wyboru nie będę mieć i będę musiała zrobić mgr jak otworzą szpital.
Tylko się zastanawiam czy iść tak jak każdy mi mówi zrobić mgr (2lata) z fizjo czy iść tak jak ja myśle (co by luk w wiedzy nie mieć) od początku na lic.
 
     
domi919

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-06-25, 10:30   

Hm, ja jeszcze nie wiem. Rekrutacja chyba potrwa jeszcze trochę na ten rok co będzie.
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-25, 10:35   

ja ostatnio na studia składałam papiery w 2006 roku :) czyli 100 lat temu :D więc nie pamiętam już jak to było z rekrutacją.
Teraz nawet się zbytnio nie dowiadywałam
 
     
Kajkamajka 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-06-25, 11:14   

a co myslicie o kursie (podstawowy 3 lata) z terapii manualnej? czytałam ze trzeba miec dyplom fizjoterapeuty aby móc zapisac się na kurs
 
     
domi919

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-06-25, 11:26   

Nie wiem, ja myślę o fizjo lic.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-25, 14:30   kurs masaz tajski

wypowiedz porzadkowa.

jak bedziemy tu gadac o wszystkim, wlacznie z planami na przyszlosc, to bedzie to najdluzszy watek w historii tego forum (po ogloszeniach o prace).

proponuje flancowac dyskusje w stosowne watki
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-25, 14:36   

Przeeeepraaaszamyyyyyy :mrgreen:
 
     
mimica

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 40
Wysłany: 2012-06-25, 17:55   

massagewarsaw
dziękuje za info,nie ma to jak z pierwszej ręki,
zaś pisząc o zwykłej-miałem na myśli kupowane w drogeriach np Ziaja do masażu,
z dozownikiem,też niebrudząca.Zachęciłeś mnie opisem oliwy,będę musiał wypróbować.
 
     
sylwus555-91

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-06-25, 21:18   

i kij masaz suchy to masaz z oliwka a ja napisalam uzgadniam z pacjentem dobor wlasniwego srodka poslizgowego w w nawiase ze nie uzywamy srodka masakra.. teraz to sie wynikow boje;/
 
     
Kajkamajka 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-06-26, 10:56   

mimica napisał/a:
massagewarsaw
dziękuje za info,nie ma to jak z pierwszej ręki,
zaś pisząc o zwykłej-miałem na myśli kupowane w drogeriach np Ziaja do masażu,
z dozownikiem,też niebrudząca.Zachęciłeś mnie opisem oliwy,będę musiał wypróbować.


a które to są niebrudzące? bo te oliwki z Ziai do masażu ktorych ja uzywam własnie brudzą ( identycznie jak inne oliwki), bo wydaje mi sie ze nie ma takich oliwek, tak samo oliwa tez brudzi bo to wszystko jest tłuste
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-26, 11:04   

Kajka ja używam z ziai tej pomarańczowej do masażu antycelulitowego i nie mam problemu z zabrudzeniami, nie raz zachlapałam spodniej czy koszulkę i bez problemu się wyprały. Te z niveiki czy bebiko (czy jak je zwał) one zawsze mi zostawiały plamy, dlatego używam z Apisu, Farmony, i Norela, chyba najlepsze te ostatnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB