Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarcie działalności gospodarczej jako masażysta
Autor Wiadomość
Surumhn 

Wiek: 38
Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Piekary Śląskie
  Wysłany: 2012-06-14, 11:17   Otwarcie działalności gospodarczej jako masażysta

Witam serdecznie Wszystkich.

Jestem po kursie masażu segmentarnego i na kończę właśnie technika masażystę. Chciałbym wiedzieć czy mogę otworzyć działalność i prowadzić zabiegi związane z masażem leczniczym, a dokładnie po tym kursie czy tylko relaksacyjny a dopiero jak dostane tytuł masażysty (dyplom) to wtedy będę mógł wykonywać masaże lecznicze? I jeśli bym się nie obronił to czy wogóle mógłbym wykonywać masaże? Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam :)
 
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-14, 12:39   kurs masaz tajski

nie bardzo rozumie, dlaczego robiles kurs segmentarnego, jesli miales juz go juz duzo w technikum. Jest przeciez wiele innych kursow, ktorych materialu nie ma w technikum.

mozesz otworzyc dzialalnosc, ale jeszcze nie lecznicza.

nawet jesli sie nie obronisz, to mozesz prowadzic dalej.

ale radze czekaj jeszcze do konca sierpnia na wyniki i dopiero wtedy otwieraj. Inaczej bedziesz musial zmieniac profil etc
 
     
Sawa 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 15
Wysłany: 2012-06-14, 15:12   

W ramach swobody prowadzenia biznesu można prowadzić firmę o profilu masażu, ale nie masażu leczniczego czy rehabilitacyjnego. Tu potrzebny jest dyplom.

Niestety coraz więcej osób myśli, że masaż leczniczy to erotyczny i czasem są niedwuznaczne propozycje. Może u facetów masażystów jest mniej takich ofert ale u kobiet już nie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-14, 15:21   kurs masaz tajski

Sawa napisał/a:
Niestety coraz więcej osób myśli, że masaż leczniczy to erotyczny

skad masz te zaskakujaca statystyke porownawcza?
 
     
tezapl 

Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 30
Wysłany: 2012-06-14, 15:24   

dyplom technika masazysty czy dyplom wyzszej uczelni? do masażu leczniczego czy rehabilitacyjnego
 
     
Surumhn 

Wiek: 38
Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2012-06-15, 19:03   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
nie bardzo rozumie, dlaczego robiles kurs segmentarnego, jesli miales juz go juz duzo w technikum. Jest przeciez wiele innych kursow, ktorych materialu nie ma w technikum.

mozesz otworzyc dzialalnosc, ale jeszcze nie lecznicza.

nawet jesli sie nie obronisz, to mozesz prowadzic dalej.

ale radze czekaj jeszcze do konca sierpnia na wyniki i dopiero wtedy otwieraj. Inaczej bedziesz musial zmieniac profil etc


Masaż segmentarny zrobiłem parę lat temu a dopiero teraz kończę technika masażu.


I powiedzcie mi w tym wypadku jaki profil działalności mogę założyć. Chodzi mi masaże ale jako działalność nie leczniczy bo w urzędzie jak oglądałem to masaż leczniczy podchodzi po kategorie zdrowotne. Natomiast normalny masaż relaksacyjny jako co ?
Z góry dziękuje za pomoc i wasze rady :)
 
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-06-18, 14:53   

Przepraszam ale nieźle mieszacie :???:
Skąd te podziały na masaż leczniczy a rehabilitacyjny?
Co to za podział? Działalność niestety może zgłosić i prowadzić każdy, jesli chcesz prowadzić usługi w ramach masażu leczniczego (cześć fizjoterapii) to zgłaszasz działalność pod innym kierunkiem.
Podział na masaż leczniczy i relaksacyjny to osobny medialny wybryk. Tak jakby w masażu leczniczym nie było przykładowo elementów relaksacji.
Przecież macie w szkole taki przedmiot jak podstawy przedsiębiorczości, marketing itp.

Poza tym jest także prawo konsumenta, w skrócie: zastanów się co promujesz bo to oferta wstępna, itd. itd. :smile:

Co do segmentarki uważam że ma sens uczestniczyć w dodatkowym kursie, niestety w niektórych szkołach segmentarka to czysta teoria uczona z ksiażki.

Powodzenia z pozdrowieniami Piotr
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB