Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Maść tygrysia
Autor Wiadomość
karolina770

Dołączył: 13 Gru 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-12-20, 22:38   Maść tygrysia

Czy ktos z was stosuje do masazu masci tygrysiej ?? Jak ona dziala i kiedy najlepiej jest uzywac w jakiej fazie masazu? i czy pomaga na napiete i obolale miesnie.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-12-21, 01:16   kurs masaz tajski

stosuje, ale w polsce nie jest ja latwo dostac, swego czasu byla sprzedawana na targach przez rosjan i w aptekach internetowych, ale to sie juz skonczylo. Byla sprowadzana tylko w niewielkich, kilkugramowych opakowaniach, do uzytku domowego.

wedlug http://www.chinmed.com/ar...romaterapia.htm

"działanie przeciwbólowe i relaksujące, balsam ten działa również dezynfekująco, przeciwzapalnie i uspokajająco."

wiec ma szerokie zastosowanie w masazu.

naklada sie ja miejscowo, gdzie jest problem. Jesli zabieg jest krotki, to mozna od razu ja nalozyc i nastepnie klient sie ubiera. Jesli zabieg np 1h, to raczej pod koniec, bo wprawdzie jest to masc rozgrzewajaca, ale po jakims czasie cieplo sie ulatnia i nawet pod recznikiem klient bedzie czul chlod.

jest wydajna, skoncentrowana, wystarcza niewielka ilosc do osiagniecia efektu. Po zabiegu czuc ja przez jakis czas na wlasnych rekach. Ma mocny i lubiany przez wiekszosc zapach (przed nalozeniem na skore daje ja do powachania klientowi, zeby wyrazil zgode), ale przed kolejnym klientem trzeba przewietrzyc gabinet.
 
     
karolina770

Dołączył: 13 Gru 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-12-21, 18:43   

Dziekuje za odpowiedz i mam takie samo pytanie odnosnie masci konskiej czy jest skuteczna i takze jak ja stosowac? Na opakowaniu pisze ze nalezy ja stosowac do delikatnego masowania i delikatnie ja wetrzec wiec pewnie tez pod koniec masazu po zakonczeniu technik nalezalo by ja delikatnie wklepac. I jaką najlepiej kupic do bolow kregoslupa , poniewaz sa dwie rozgrzewajaca i chlodzaca.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-12-21, 19:25   kurs masaz tajski

z konska sprawa bardziej skomplikowana, bo jest duzy wybor pod ta sama nazwa i sa produkowane przez wiele firm. Generalnie, im tansza tym wiecej wazeliny, a mniej koncentratu ziolowego i olejkow eterycznych.

masc konska wyparla z rynku masc tygrysia przez nizsza cene, bo konska robiona jest na miejscu, z lokalnych ziol.

jesli chcesz stosowac w gabinecie (o ktorym wczesniej wspomnialas), to postaw na jakosc masci, zeby byla skuteczna.

generalnie rozgrzewajaca na bole (ale jesli nerwobol, to prawdopodobnie chlodzaca - przed nalozeniem masci spytaj klienta o reakcje na cieplo).

chlodzace sa na obrzeki, siniaki, wybroczyny, zbicia, zwichniecia, zlamania.

w gabinecie warto miec wybor kilku masci, rowniez tygrysia - wiekszosc ma silny, charakterystyczny zapach i przed nalozeniem warto sie pytac o upodobania.
 
     
emila_pl 

Dołączyła: 21 Gru 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-12-21, 22:51   

Uważam, że maść tygrysia jest rewelacyjny. Pierwszy raz poczułam ja na sobie podczas masażu tajskiego... jej efekt odczuwałam długo jeszcze po masażu. Raz udało mi się ją dostać natomiast później próbowałam wielu "pseudo maści tygrysich", ale to nie było już to :( :(:(.
Najbardziej zbliżonym kremem do orginału wg ostatniego mojego odkrycia jest balsam wschodni firmy BIOTHAI. Polecam :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-01, 00:13   kurs masaz tajski

w polsce jest bardzo niewielki wybor tygrysich, wiec mysle, ze mowisz o zachodzie, gdzie tygrysia jest popularna, rowniez do roznego rodzajow masazu.

nie znam jakosci biothai, ale oni po prostu kupuja towary w tajlandii, przyklejaja wlasna metke i licza za to, jak za zboze. Np moja znajoma kupila na targach kosmetycznycyh kijek do masazu za 60zl, i to niby mialo byc jeszcze w cenie promocyjnej. Bardzo podobne kijki, bez metki, sa dostepne za ulamek ceny
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-10, 17:06   kurs masaz tajski

jeszcze tu:

http://new-arch.rp.pl/art...am_na_bole.html

ponizej poczatkowa czesc artykulu:

"Balsam na bóle

Produkowana w Chinach od wieków maść, znana jako "balsam tygrysi", zwalcza bóle głowy skuteczniej niż paracetamol i nowoczesne środki przeciwbólowe, twierdzą naukowcy australijscy, po przeprowadzeniu serii badań.

Wykazały one, że 75 proc. objętych nimi pacjentów odczuło największą poprawę samopoczucia dzięki stosowaniu maści, a tylko 25 proc. po zastosowaniu paracetamolu i innych powszechnie dostępnych środków przeciwbólowych.

Lekarze nie zdołali jednak ustalić, na czym polega sekret tak wysokiej skuteczności "balsamu tygrysiego". Fizjologiczne podstawy leczenia nim migren, tak jego poszczególnymi składnikami, jak ich kombinacją, pozostają nieznane -- stwierdzili w specjalnym raporcie.

Podjęli oni badania na zlecenie władz, ponieważ ostatnio zaobserwowano w tym kraju znaczny wzrost zainteresowania alternatywnymi środkami leczniczymi, a zwłaszcza tradycyjnymi chińskimi preparatami".
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-26, 12:03   kurs masaz tajski

a tu pani "dohtorowa" walnela grzywka o beton o masci tygrysiej http://btth.pl/o-masci-ty...iej-znieczulicy

szukuje sie nobel w farmaceutyce
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-27, 04:00   kurs masaz tajski

to nie spozniony prima aprilis - wymordowali wszystkie tygrysy na Bialorusi, przerobili na sadlo, a teraz sprzedaja w aptekach, na bazarach i w chinskich sklepach w polsce. Mowia, ze handluja calymi tygrysami i licza w dolarach, a nie rublach. Ach, ci bialorusini. http://moje.radio.lublin....u-z-minska.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB