Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin zawodowy
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-05-10, 20:18   

myszaida napisał/a:
:D
jasno i klarownie poukładane - miodzio :D

No chociaż ktoś docenił moje starania hehe :oops: :wink:
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-05-13, 18:50   

Teraz ponoć odbył sie egzamin zimowy ? Ma może ktoś materiały z tego egzaminu ?
 
 
michal

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-20, 18:51   

wystarczy zapoznać sie ze wszystkimi zagadnieniami i zaliczenie gwarantowane, ja pamiętam mój egzamin praktyczny hehe wchodziłem 3 , komisja sie zdziwiła gdy egzamin rozpoczą sie od zmiany prześcieradła ,kto by chciał być masowany na brudnym prześcieradle . Powodzenia
 
 
myszaida

Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-20, 20:49   

michal napisał/a:
wystarczy zapoznać sie ze wszystkimi zagadnieniami i zaliczenie gwarantowane, ja pamiętam mój egzamin praktyczny hehe wchodziłem 3 , komisja sie zdziwiła gdy egzamin rozpoczą sie od zmiany prześcieradła ,kto by chciał być masowany na brudnym prześcieradle . Powodzenia


hmm ja mam praktyczny - teoretyczny buahaha...
 
 
 
shark_hi

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 20
Skąd: Pasłęk/KM/Olsztyn
Wysłany: 2008-05-21, 23:20   

Ja mam tak samo. Teraz juz nie wykonuje się masażu, tylko pisze się projekt jak się go wykona. Zmianiły się matury, to postanowili zmienić tez i egzaminy zawodowe.
 
 
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2008-05-22, 11:19   

A w efekcie będzie nie technik masażu tylko teoretyk masażu wrrr
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-05-22, 19:57   

dino100 napisał/a:
A w efekcie będzie nie technik masażu tylko teoretyk masażu wrrr

Ci co potrfią latć wodnę na papier to mają duże ułatwienie ale ci co nie potrafią a bardziej umieją techniki na tym nie skorzystają... Taka prawda :?
 
 
myszaida

Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-22, 20:30   

z drugiej strony jak ktos sie czegos nauczyl przez te 2 lata to taki egzamin - praktyczny czy teoretyczny i tak nie bedzie ocenial nic tylko jak ktos bedzie mial szczescie i trafi na pytanie to zda a jak nie to przykrosc...

najlepiej chyba kazdy sam wie co robil przez te iles-set godzin na pracowniach i praktykach...
 
 
 
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2008-05-22, 20:35   

Karol napisał/a:
dino100 napisał/a:
A w efekcie będzie nie technik masażu tylko teoretyk masażu wrrr

Ci co potrfią latć wodnę na papier to mają duże ułatwienie ale ci co nie potrafią a bardziej umieją techniki na tym nie skorzystają... Taka prawda :?

A jaka radocha np. dla niedowidzących...
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-05-22, 20:39   

myszaida napisał/a:
z drugiej strony jak ktos sie czegos nauczyl przez te 2 lata to taki egzamin - praktyczny czy teoretyczny i tak nie bedzie ocenial nic tylko jak ktos bedzie mial szczescie i trafi na pytanie to zda a jak nie to przykrosc...

najlepiej chyba kazdy sam wie co robil przez te iles-set godzin na pracowniach i praktykach...

Dokładnie. Loteria i czy opis podpasuje pod wytyczone wskaźniki oceniania.
 
 
krzysne

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 23
Wysłany: 2008-05-23, 18:45   

No naprawdę super teoretycznie zdawać praktykę. Może nie tyle lanie wody jest potrzebne co szczęście żeby wstrzelić się w klucz.
 
 
myszaida

Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-23, 19:19   

krzysne - nie dosc ze trzeba sie wstrzelic w "widzimisie" egzaminatora ktory wymyslal zadanie (to od niego zalezy jak jest punktowane) to dodatkowo trzeba miec na tyle dobra kadre w szkole zeby wystarczajaco duzo razy przewalkowala z grupa roznorodne zadania i "haczyki" by osoby po maturze potrafily napisac projekt samodzielnie i z glowa...

widze roznice pomiedzy moim rozumieniem "Projektu" (nie chodzi o to ze jestem jakas wszechwiedzaca ale na studiach przez 5 lat sie roznych @#$@# napisalam....) a podejsciem ludzi po liceum gdzie jest to dla nich dodatkowy stres. moze mam taka grupe i sie myle bo dla innych to nie problem...
 
 
 
krzysne

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 23
Wysłany: 2008-05-24, 09:46   

A to pytania nie są wymyślane zewnętrznie? Dla wszystkich takie same?
 
 
myszaida

Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-24, 12:10   

sa. splywaja wczesniej razem z odpowiednim kluczem i jest losowanie ktory zestaw bedzie dla wszystkich. problem w tym ze kazdy autor sam precyzuje ile punktow za co. i jesli np wymyslil ze masz podac przykladowe pytania jakie zadasz pacjentowi to moze zrobic tak ze
a) za kazde pytanie punkt i max za wszystkie np. 4
b) wypisze 3 pytania i jeli bedziesz akurat mial takie same wsrod swoich to uzyskasz max punktow
c) musisz napisac nie wiem 8 9 czy 10 pytan i jak napiszesz 4 albo 5 to nie dostaniesz wogole punktu
(nie wiem czy zobrazowalam to co chcialam przekazac :D )
wiec tak naprawde nie wiesz w jaki sposob pisac co znow sprowadza sie do zasady - pisz wszystko co wiesz moze trafisz - i wracamy do punktu wyjscia ze nie wazna jest konkretna adekwatna wiedza ale to czy potrafisz w ktrotkim czasie napisac elaborat w mysl zasady "moze utrafie" :D
 
 
 
krzysne

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 23
Wysłany: 2008-05-24, 12:36   

Czyli jak na maturze z polskiego. Klucz i ważne żeby się w niego wstrzelić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB