Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarcie gabinetu - formalnie
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-09-23, 11:10   kurs masaz tajski

jesli jestes fizjo (nie wynikalo tak ani z poprzedniej wypowiedzi, ani z profilu) to gabinet fizjo, z dodatkiem masaz, odnowa, gym. Czyli promuj swoje najwyzsze kwalifikacje, a nie najnizsze - klienci beda miec wiecej zaufania do ciebie, niz do masazysty po kursie klasycznego.

jesli chodzi o wymogi, to jest to drugorzedne - jesli sa konieczne, to musisz je zrobic na poczatek i miec z glowy pozniejsze remonty i zamykanie gabinetu.

twoj najlepszy sprzet to twoje rece, inwestujesz tylko trwale w swoje wyksztalcenie - wieksza amortyzacja niz sprzet mechaniczny, ktory musisz co jakis czas wymieniac, reperowac i ktory zabiera ci miejsce w malym gabinecie.

nawet w gymie postaw na cwiczenia z trenerem (joga, pilates, cwiczenia reha), bo nie przebijesz duzych gym i fitnessow niczym innym.

postaw na prace w zespole, wspolprace z masazystami, nauczycielami jogi, fitness, moze dietetyk - przyciagna do gabinetu swoich klientow.
 
     
Linki sponsorowane
monikaa86 

Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-10-25, 13:26   jakie wymogi pod własny gabinet?

Chciałabym zapytać, czy to możliwe, abym zarejestrowała działalność we własnym domu. Po pierwsze - mieszkam w M-4, po drugie - wraz z mężem nie jesteśmy właścicielami tego mieszkania, po trzecie - na gabinet chciałabym przeznaczyć jeden z naszych pokoików, do którego wchodzi się niemal z korytarza, po czwarte - mieszkamy na parterze, po piąte - WC oraz łazienkę mamy przedzieloną ścianą (plusem jest to, że odległość z pokoju do łazienki, to zaledwie dwa kroki). Pytanie więc, czy to wszystko nie będzie stanowiło poważnego problemu dla Sanepidu? Pozdrawiam serdecznie.
 
     
reactive1 

Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: hereford
Wysłany: 2010-11-18, 13:26   

Witajcie,
Mam kilka pytań odnośnie rozszerzenia swojej działalności. Pracuje jako broker ubezpieczeniowy od lipca b.r., kończę właśnie licencjat fizjoterapii i kurs masażu 1 i 2 stopnia. Interesuje mnie dopisanie do swojej działalności masaże inne zabiegi związane z fizykoterapią. Jakie mam szanse na połączenie tych dwóch sprzecznych sobie dziedzin?? i Czy jest szansa na wykonywanie zabiegów fizjoterapii i masażu UD,laser, krio) nie robiąc magistra? Jak myślicie czy to dobry pomysł, a moze lepiej skupić się tylko za zabiegach odprężających i upiekszających??
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-03, 21:56   kurs masaz tajski

gabinet w mieszkaniu to problem dla sanepidu nie do przeskoczenia. Rejestruj firme dojazdowa, a czesc klientow przyjmuj w domu. Dopoki nie ma problemow z sasiadami, np miejsce do parkowania etc, to nikt sie nie bedzie przejmowac.
 
     
ZosiaM

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-02-27, 19:51   

Dzień dobry,
pracuję w sekretariacie małej prywatnej kliniki fizjo-reh. i zastanawiam się, jak to będzie z tym wprowadzeniem kas w gabinetach. Czy ten przepis obejmuje także i takie placówki?
 
     
wojtekk

Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-06-06, 16:15   

Witam, mam pytanie do Was odnośnie salonu masażu, a mianowicie chodzi mi o informację lub radę na temat sprzedaży w salonie rzeczy związamych z masażem. Jakie przedmioty, produkty można sprzedawać. Dzięki za informacje i pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-06, 16:29   

rzuc okiem i prowadz dyskusje tam:

Wspomóc zarabianie w gabinecie
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=9635

rowniez koncowka watku:

http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1270
Gabinet masażu - ile trzeba wydać

generalnie - jesli masz odpowiednio duzo miejsca i fundusze, to nie ograniczaj sie jedynie do detalu, ale polhurtu i hurtu. Oprocz sprzedazy w swojej miejscowosci, poprzez net mozesz rozszerzyc na cala polske
 
     
wojtekk

Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-06-08, 13:18   

Dzięki za info :grin: pytałem ponieważ będe otwierał salon masażu i chciałbym też prowadzić sprzedaż przez internet jak i na miejscu. A czy może znasz jakiś konkretnych dostawców?? lub na czyich produktach można byłoby pracować i je sprzedawać????

Dzięki i pozdrawiam :grin:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-08, 13:36   kurs masaz tajski

dostawcow i towarow jest zatrzesienie, najlepiej docierac do producenta lub jego najlepszej hurtowni (paradoksalnie, taka hurtownia moze ci zaoferowac nizsze ceny i lepsze warunki, niz producent).

jesli nie masz duzo funduszy, to wybierZ unikalne produkty, jeszcze nie znane na rynku - wymaga wiecej wysilku ich sprzedanie, ale z lepszym zyskiem. Raczej unikaj produktow juz znanych i popularnych, bo choc jest na nie popyt, to bedziesz w bezposredniej konkurencji z innymi sprzedawcami, ktorzy czasami obnizaja towar do ceny, za ktora kupili, byle tylko zwrocic zainwestowany kapital i wziac nowszy produkt czy po nizszych cenach (w kryzysie wyprzedaze, bankructwa, specjalne promocje etc sa na porzadku dziennym)
 
     
Sawa 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-08-04, 13:33   

Sprzedaż przez net to słaby pomysł, bo wystarczy wejść na allegro.pl i zobaczyć ile tego jest.
Po wpisaniu słowa masaż dostaje się 35 stron wyników
http://allegro.pl/listing...ring=masa%C5%BC

Może lepszym rozwiązaniem byłoby dogadanie się np. z kosmetyczką i zaoferować wzajemnie rabat na swoje usługi?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-04, 13:54   kurs masaz tajski

Sawa napisał/a:
Sprzedaż przez net to słaby pomysł ...
Może lepszym rozwiązaniem byłoby dogadanie się np. z kosmetyczką i zaoferować wzajemnie rabat na swoje usługi?

wojtkowi chodzilo o sprzedaz towarow, a nie uslug.
 
     
Grandi

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-09-07, 10:16   

Witam zależy mi na szybkiej rzeczowej odpowiedzi.
Jak jest u Was w gabinetach z umywalkami/ zlewozmywakami? Panie z SANPEIDU robią problem bo projekt już jest niemal w całości ok tylko pozostaje kwestia ujęcia wody z umywalką (jest jedno ujęcie w pomieszczeniu).
Uparły się że skoro będzie tam wykonywany masaż gorącymi kamieniami to musi być zlew dwukomorowy z ociekaczem, a ja po prostu nie mam na to miejsca. Termin otwarcia się wydłuża. Przeglądnąłem ogólnodostępne zdjecia gabinetów i nigdzie nie zauważyłem dwukomorowych zlewów w dodatku z ociekaczem i nie widze sensu instalowania takiego sprzętu dla kamieni i mycia szklanki do herbaty.
Co poradzicie? Rozporządzenie o wyposażeniu gabinetów masażu do którego znalazłem link na forum nic nie mówi o zlewozmywakach.
To sanepid powiatowy, czy zapytanie do sanepidu wojewódzkiego może być skuteczniejsze? Prosze o pomoc.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-07, 10:58   kurs masaz tajski

to teraz powiedz im, ze rezygnujesz w kamieni
 
     
Grandi

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-09-07, 11:04   

One mają czas na zabawę w ciuciubabke, ja nie.
Ciekawi mnie czy w Waszych gabinetach posiadacie podgrzewacz do kamieni i jednocześnie dwukomorowy zlewozmywak z ociekaczem.
Najprawdopodobniej jutro wybiore się z projektem do wojewódzkiej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Mam nadzieje że tam pracują ludzie bardziej rozsądni.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-07, 11:17   kurs masaz tajski

u erisowej w krynicy w gabinecie z kamieniami zlew jednokomorowy (a kamienie podgrzewane swieczkami w garnku na stelazu - wazne kto i jak robi, a nie jakim sprzetem sie posluguje).

gdy przyjma, to sie juz nie przejmuja czy sa kamienie, czy nie, bo maja sklepy/wytwornie/fabryki zywnosci na glowie, ktore sa priorytetem.

ps nie kupuj kamieni/sprzedaj jesli juz masz, zamiast nich wprowadz stemple ziolowe - problem rozwiazany, pieniadze na sprzecie zaoszczedzone.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB