Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Oferty grupowe na masaż, fizjoterapie, saunę, kosmetykę
Autor Wiadomość
zulka86

Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 39
Wysłany: 2011-08-18, 20:38   

właśnie zawsze mnie to zastanawia kiedy patrze jak klient zadowolony i nie umie podziękować , zupełnie jakby o czymś zapomniał albo się wstydził...
 
     
Linki sponsorowane
BartekB 


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-02-24, 02:03   

to wpływ endorfin na człowieka...odpływa po robocie. bierz za dobrą monetę ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-02-24, 09:14   kurs masaz tajski

napiwek w polsce nie jest tak rozpowszechniony, jak w innych krajach.

nie powinnismy sie go spodziewac na samozatrudnieniu (bo klient placi nam pelna wartosc zabiegu) czy w szpitalach/na nfz (bo dla pacjentow masaz jest kolejnym zabiegiem leczniczym, a przeciez nie beda dawac napiwku za kazdy zabieg).

mozna sie go spodziewac w spa (bo znane sa niewielkie zarobki i klientow stac na odwdzieczenie sie).

przypuszczam, ze masazysci w gabinetach oferujacych oferty grupowe nie maja napiwkow, bo klienci sa bardzo specyficzni, szukajacy niskiej ceny, raczej niz wysokiej jakosci. Nie zycze zadnemu masazyscie pracy w gabinecie, ktory prowadzi oferty grupowe, bo po prostu zniszczy sobie rece
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2012-03-28, 21:54   

Nie ma nic gorszego niż pójście na zabiegi z takiego grupona czy czegoś podobnego. Nie dość, że gabinet daje powiedzmy 50-70% przeceny to jeszcze z tego co klient płaci grupon zabiera nawet połowę. I potem tnie się wszystkie koszty, bo gabinet niemalże musi do tych zabiegów dopłacać. Aby było jeszcze zabawniej masaż nie dość, że jest wykonywany przez masażystę, który jest zmuszany do pracy przez 8h bez przerwy to jeszcze robi się z ludzi idiotów próbując im wmówić, że robi się z nimi cuda. A prawda jest taka, ze robi się peelingi zwykłą, najtańszą solą kuchenna i masaże olejem kukurydzianym. Też oczywiście najtańszy jaki może być. A masażysta za godzinę dostaje 9 na rękę bez nawet głupich 5-10% prowizji, więc masaże są wykonywane raczej na zasadzie pogłaskać, pomiziać i następny. Tak zabiegi wyglądają np w Tropical Massage w Gdańsku. Niestety wiem to po sobie.
 
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2012-03-29, 15:17   

Zawsze mi się zdawało, że najtańszy olej jest rzepakowy, sól też może być ta od odśnieżania, zawszeć to jeszcze trochę taniej :evil: Ale oczywiście masz rację: przyjrzałem się ofercie grouponowej, która mi kiedyś podtykano, policzyłem i stwierdziłem, że wolę 2 normalnych pacjentów niż 5 z akcji. Ale są i tacy, co za 30 zet w grouponie robią zabieg manualny + igłoterapia + masaż. Chyba te igły gotują w garnuszku.Ciekawe, czy aż tak im się poprawiła sytuacja. Gorzej, że ludzie zaczynają wierzyć, że to są te właściwe ceny i dziwią się, jak się żąda "prawdziwych"...
Wyrazy współczucia, Necrii...
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2012-04-01, 20:57   

zbyszek - i to właśnie jest najgorsze... I dziwie sie czasami, ze Pracodawcy tak polegają na tych gruponach. Przecież taki klient to osoba, która w zasadzie do salonu nie wraca. Jest to albo łowca okazji, który przy takiej zniżce może sobie pozwolić jeździć po całym Trójmieście, albo jak zobaczy jak to wszystko działa... Zabiegi po kosztach i szybko, bo juz następni czekają na masaż i taki masażysta nawet nie ma 5 minut dla siebie to kto takie miejsce poleci?
 
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2012-04-02, 20:11   

W niektórych spa i bez grouponów takie podejście do masażystów (i w ogóle pracowników) było i wcześniej. Nadprodukcja fizjoterapeutów i masażystów zaczyna prowadzić do zupełnie nierealnych sytuacji
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB