Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka do masażu
Autor Wiadomość
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-07-25, 10:01   Re: kurs masaz tajski

e-Masaz.pl napisał/a:

Gatunek ;) Jak byś coś potrzebowała to pisz.


A wiesz co? Jakbym tak dostała parę kawałków do przetestowania przy masażach było by super, bo nawet nie pomyślałam o tym, że ludzie gorzej się relaksują przy muzyce ze słowami etc. Taki skrót myślowy, ale mam nadzieję, że zrozumiały ;)
Problem w tym, że tutaj mam słaby internet i nie ma mowy o ściąganiu bezpośrednio ze strony. Trzeba by mi na pocztę wysłać.... :roll:
 
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-25, 11:19   kurs masaz tajski

no pewnie, ze piosenki ("muzyka ze slowami") angazuje umysl i wymaga swiadomosci, proby rozumienia tekstu, zapamietania go. Przy muzyce instrumentalnej raczej sluchamy podswiadomie i nie maja one z soba tyle znaczenia emocjonalnego, co np "przytulanka z dyskoteki".

w masazu chodzi o to, zeby wylaczyc swiadomosc - do niektorych technik potrzebna jest cisza, w niektorych (np technika bowen'a) jest wymagane wyjscie terapeuty z gabinetu w czasie trwania zabiegu nawet do 10 minut, zeby nie zaklocac swoja obecnoscia procesu regeneracji/samoleczenia zapoczatkowane przez wykonane techniki.

uwazam, ze wazne jest w kazdym rodzaju masazu cisza i mozliwosc odpoczecia przez klienta bezposrednio po zabiegu, jesli mozliwe to jeszcze na stole. Jesli nie mam kolejnego klienta, to zostawiam samych na jak dlugo tylko chca, nawet kilkanascie minut. Ja w tym czasie zajmuje sie inna praca, np oddzwaniam lub czytam ksiazke. Gdy slysze, ze klient juz wstaje to wchodze do gabinetu, pomagam zejsc ze stolu, podac ubranie i zagaduje o wrazenia z zabiegu.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-07-25, 20:03   Re: kurs masaz tajski

Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

Gatunek ;) Jak byś coś potrzebowała to pisz.


A wiesz co? Jakbym tak dostała parę kawałków do przetestowania przy masażach było by super, bo nawet nie pomyślałam o tym, że ludzie gorzej się relaksują przy muzyce ze słowami etc. Taki skrót myślowy, ale mam nadzieję, że zrozumiały ;)
Problem w tym, że tutaj mam słaby internet i nie ma mowy o ściąganiu bezpośrednio ze strony. Trzeba by mi na pocztę wysłać.... :roll:

Spoko postaram się jutro wysłać. Jak bym zapomniał to puść mi PW.
 
     
sylwek 


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 41
Wysłany: 2010-07-26, 13:26   

Mam tu dla Was taka mala propozycje .. Najpiekniejszy chill'owy numer jaki dotychczas slyszalem, przy ktorym sie zupelnie zapominam :wink: .. Instrumental

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-07-26, 20:36   

sylwek napisał/a:
Mam tu dla Was taka mala propozycje .. Najpiekniejszy chill'owy numer jaki dotychczas slyszalem, przy ktorym sie zupelnie zapominam :wink: .. Instrumental

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Faktycznie można odpłynąć bardzo spokojny do zabiegu, ale czy masażysta po całym dniu słuchania takiej muzyki da rade pracować hmm :D
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2010-07-27, 18:10   

e-Masaz.pl napisał/a:
sylwek napisał/a:
Mam tu dla Was taka mala propozycje .. Najpiekniejszy chill'owy numer jaki dotychczas slyszalem, przy ktorym sie zupelnie zapominam :wink: .. Instrumental

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Faktycznie można odpłynąć bardzo spokojny do zabiegu, ale czy masażysta po całym dniu słuchania takiej muzyki da rade pracować hmm :D




Faktycznie mozna odplynac :) cos Pieknego.
W takim razie polecam takze " carbon based lifeforms" :)
 
     
olgata 
Technik masażysta

Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-08-03, 19:20   

Gdyby ktoś był zainteresowany, to pod tym linkiem znajduje się playlista kilku moich ulubionych downtempowych utworów, wśród których prowadzi Bonobo o którym pisał adamm.

http://www.youtube.com/pl...B125ACC8E7EC12E


Z pewnością nie każdemu przypadną do gustu ale może znajdziecie coś dla siebie :smile:
 
 
     
Sawa 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-08-04, 13:21   

Kiedyś była taka kolekcja 8 płyt CD Moods (chyba 8 jak pamiętam). Fajne nastrojowe melodie, coś w rodzaju kołysanek. Do tego jak dodać np. kadzidełka zapachowe to klient jest w 7 niebie.
 
     
wojak10 

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-08-07, 14:09   

ten bonobo jest świetny:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB