Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin praktyczny czerwiec 2011 Rozwiązanie
Autor Wiadomość
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-23, 22:50   

niechce zwalać na system :) a egzamin uważam, że poszedł mi nawet dobrze tylko wiem, że mogłam dużo więcej napisać a czytając to forum w sumie chyba coraz bardziej się strseuje :p
no tak jak nie tym razem to następnym :) tylko tak bardzo mi zależy aby zdać ten egzmain bo kocham robic to co robie a bez papierka ciężko gdziekolwiek się załapać... :)
 
 
     
Linki sponsorowane
renekarola 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-24, 11:41   

:)motka masz racje zawód masażysty jest naprawdę pięknym zawodem. Również się stresuję wynikami egzaminu. Czytając na forum wypowiedzi osób, które też zdawały zastanawiam się czy zaliczę. Ważne jest dla mnie otrzymanie certyfikatu, więc zobaczymy jak będzie:)
 
     
mayaga

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-25, 09:14   

Rok temu na drenażu, jeśli komuś brakowało miejsca to wystarczyło poprosić o dodatkowe kartki, podpisać peselem i symbolem przedmiotu. U Nas w grupie ludzie pisali "wypracowania" na 12 kartek, więc nie wyobrażam sobie żeby nie chciano rozdawać takowych.:D:D Ja napisałam na 9 kartek i byłam tym trochę zmartwiona bo w porównaniu z innymi wypadłam kiepsko ;p
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-25, 09:22   

No a widzisz mayaga... w tym roku u mnie jak i po forum widzę, że nie tylko było na początku egzaminu napisane, że NIE WOLNo dobierać, żadnych kartek... :)
 
 
     
mayaga

Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-25, 10:20   

motka napisał/a:
No a widzisz mayaga... w tym roku u mnie jak i po forum widzę, że nie tylko było na początku egzaminu napisane, że NIE WOLNo dobierać, żadnych kartek... :)


heheh pewnie wykorzystaliśmy limit na ten rok ;p a tak poważnie to pewnie za dużo komisja miała do czytania i się wycwaniła :D w sumie to się nie dziwię, czytać od jednej osoby 12 kartek pisma ciężkiego do rozszyfrowania...
 
     
renekarola 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-25, 13:23   

Witam znowu wszystkich :) prawda na egzaminie nie można było dobierać dodatkowych kartek. Na początku egzaminu komisja poinformowała,że do dyspozycji są tylko te, które otrzymaliśmy. Podobno w poprzednich latach można było otrzymać dodatkowe,a dlaczego w tym roku nie to nikt nie wie.
 
     
Grzegorz1989 

Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 1
Wysłany: 2011-06-27, 11:59   

W poprzednich latach można było dobierać kartki, w mojej szkole tak robili:)

W tym roku bałem się trochę, że się nie zmieszczę na tych danych przez nich. Ale miejmy nadzieje, że wszystko będzie dobrze i każdy zda...
Pozdrawiam Grześ
 
 
     
Melisa 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-27, 13:33   

Ja też w tym roku zdawałam egzamin zawodowy na technika masażystę. Egzamin teoretyczny to jakaś porażka, dużo trudniejszy niż w poprzednich latach.

Co do egzaminu praktycznego to juz było lepiej. Wg mnie trzeba było opracować czworogłowy i krawiecki, do tego zająć się stawem kolanowym (ja przynajmniej tak zrobiłam).
Ilośc kartek które mieliśmy do dyspozycji to śmiech na sali, ja jak zobaczyłam że jest tylko 6 stron to zaczęłam już od samego początku pisać maczkiem, chyba tylko dzięki temu się zmieściłam na tych 6 stronach. Nie wiem czy wiecie ale kosmetyczki miały chyba 11 albo 12 stron... Debilizm... Dobierać kartek nam nie pozwolili, na wszelki wypadek nie dostaliśmy nawet kartek po których moglibyśmy pisać na brudno.

Temat nie był najgorszy, najbardziej bałam się segmentarnego którego nienawidzę, a w teoretycznym było z niego trochę pytań :cry:

Co do tego co tam powinno byc i co jak będzie punktowane to jest loteria, jak analizowałam egzaminy z 2 poprzednich lat razem z kluczami to dla mnie była masakra... W jednym było tak że punktowali tylko jak się napisało "stół do masażu" jak ktos napisał łóżko lub kozetka to już nie przyznawali punktu. Pełno było takich drobiazgów za które lecą punkty.
Tak naprawdę do każdego egzaminu jest całkowicie inny klucz i nie ma co główkować nad tym czy się zdało czy nie. Bedzie co ma być. Trzeba być dobrej myśli. Ja osobiście bardziej sie przejmuje częścią teoretyczna niz praktyczna.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-27, 13:45   kurs masaz tajski

Melisa napisał/a:
Egzamin teoretyczny to jakaś porażka, dużo trudniejszy niż w poprzednich latach. ... Co do egzaminu praktycznego to juz było lepiej. W jednym było tak że punktowali tylko jak się napisało "stół do masażu" jak ktos napisał łóżko lub kozetka to już nie przyznawali punktu. Pełno było takich drobiazgów za które lecą punkty.

wyglada na to, ze w tym roku, zeby dac szanse tym, ktorzy oblali praktyczny w ubieglych latach, zamieniono trudnosc egzaminow.

co jak co, ale na egzaminie oczekuja profesjonalnych wyrazen, lozko i kozetka nie sa nimi, za to sa one uzywane w jezyku mowionym.
  
 
     
Rubiini 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-06-27, 17:07   

Taka ciekawostka jeśli chodzi o to zamieszanie z dodatkowymi kartkami... Wg procedur udostępnionych na stronie cke faktycznie nie można było pisać poza tym co dali. ALE - w informatorze krakowskiego oke, który posiada m.in. moja szkoła i który miałam okazję dziś zobaczyć, jest ładny opis jak ma przebiegać wydawanie dodatkowych kartek. Czyli to wszystko, że można wydać dodatkowe kartki w momencie gdy uczeń zapisał wszystkie strony karty pracy, jak to podpisywać, numerować itp. itd. No i jeśli jakaś szkoła opierała się wyłącznie na tym informatorze no to faktycznie kartki wydawano. Oke i cke podały sprzeczne informacje. Gdyby wszyscy zaglądali na stronę cke, zauważyliby tę sprzeczność i skontaktowali się z cke, to nie byłoby teraz takich problemów.
No i niech teraz komisje kombinują tak, żeby nikt na tym wszystkim nie ucierpiał lol
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-28, 08:50   

OKE czyli Okręgowa komisja egzaminacyjna podlega CKE, czyli Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, więc OKE powinno aktualizowac swoje informatory... Przecież to jest jakiś mało śmieszny żart, przez czyjeś niedopatrzenie teraz wielu ludzi ma najprawdopodobniej problem... Poza tym nie wiem dlaczego Ośrodki Egzaminacyjne, czyli najczęściej szkoły nie zainteresowały się tematem przeprowadzania egzaminów... :neutral:
 
     
Rubiini 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-06-28, 18:49   

No żart ten jest wybitnie nieśmieszny.
Nie no, większość szkół jednak zainteresowała się tematem z tego co widzę.
A i kolejna ciekawostka. Szkoła w Lublinie wiedziała o nowych procedurach, no i spoko. Do mojej szkoły w Puławach, przyjechała na egzamin pani egzaminator z Lublina, właśnie z tej szkoły która zapoznała się z nowymi procedurami . Szkoda, że kobieta nie zwróciła uwagi gdy przewodniczący komisji dawał nam dodatkowe kartki...
 
     
Melisa 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-28, 19:10   

Jestem ciekawa jak to rozwiążą.
Jeżeli odpuszczą i sprawdzą te dodatkowe kartki to mogą się znaleźć jakieś "uprzejme duszyczki" które będą miały pretensje o to że u nich dodatkowych kartek nie można było używać. Jeżeli znowu nie sprawdzą to współczuje osobą które pisały na dodatkowych kartkach i nie ze swojej winy będą pokrzywdzone, zwłaszcza że pewnie w większości przypadków pkt 8 przynajmniej w części znalazł się na dodatkowych kartkach a jak wiadomo on jest najwyżej punktowany.
 
     
Rubiini 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-06-28, 19:54   

Tak szczerze to ja bym się nie dziwiła tym "uprzejmym duszyczkom". Przyznam szczerze, że pewnie sama miałabym trochę pretensje gdybym była na ich miejscu.
Z mojej szkoły dzwonili do oke i cke, czy tylko do jednego, nie wiem, i podobno problem ma być rozwiązany tak, żeby uczniowie nie ucierpieli, żeby było w porządku wobec jednych i drugich lol. Ale wyobrazić sobie tego jakoś nie umiem...
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-30, 11:44   

Rubiini napisał/a:
Z mojej szkoły dzwonili do oke i cke, czy tylko do jednego, nie wiem, i podobno problem ma być rozwiązany tak, żeby uczniowie nie ucierpieli, żeby było w porządku wobec jednych i drugich lol. Ale wyobrazić sobie tego jakoś nie umiem...

Hmmm dosyc ciekawe... Mogliby umieścic na swojej stronie jakąś informację w jaki sposób zamierzają tego dokonac:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB