Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Chcę kupić fotel masujący cena do 12 tyś
Autor Wiadomość
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-03-14, 12:11   Chcę kupić fotel masujący cena do 12 tyś

Witam chcę kupić fotel masujący cena do 12 tyś czy możecie coś zasugerować,polecić w tej cenie.Mile widziane opinie o firmach, wrażenia z masaży?

Zapraszamy do sklepu: http://fotele.e-masaz.pl
 
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-14, 12:24   kurs masaz tajski

fotele i maty byly juz tutaj walkowane wiele razy, wiec bede sie powtarzac.

wedlug mnie fotel to pieniadze wyrzucone w bloto, chyba, ze jest on czescia platnej uslugi - np na lotnisku, w centrum handlowym czy nawet w poczekalni gabinetu masazu (ale czekajacy klienci nie bardzo chca sie tak masowac, nawet bezplatnie, bo to sie nie umywa do masazu recznego - takie jest doswiadczenie jednego z gabinetow, gdzie bylem).

alternatywa jest mata za kilkaset zl, ktora zaklada sie na krzeslo czy fotel - nie zabiera miejsca i mozna ja przenosic.

jesli juz chcesz fotel, to z allegro - za ulamek ceny nowego, bo wielu sie go pozbywa po paru miesiacach uzytkowania (czy raczej nieuzytkowania), po takie cos szybko sie nudzi, wiem z doswiadczenia.

ale oczywiscie zrobisz, jak uwazasz.
 
     
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
  Wysłany: 2011-03-14, 12:38   

Wiem,że to się umywa do masażu ja chce dodać taki zabieg na fotelu do pakietu konferencyjnego za dodatkową opłatą,więc mata odpada a fotel musi być dobrej jakości żeby po miesiącu się nie rozleciał. :wink:
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-14, 12:50   kurs masaz tajski

wybierz najtanszy z allegro, nie spiesz sie, bo wpadaja tam od czasu do czasu, przypuszczam, ze juz od 1k (nowe 2.5k). Sprzet sie nie rozlatuje, co najwyzej wyciera obicie/skora, ale to mozna zakryc.

pomimo wszystko, wybralbym za te sama sume iles tam mat i odpowiednio obnizyl koszt uslugi. Oczywiscie przykryl bym caly fotel ladna, stylowa narzuta - i tak te masazery sa bardzo silne i material nie oslabi ich dzialania.

ten sprzet sie nigdy nie zamortyzuje, bo stoi nieuzywany przez znaczna czesc czasu (chyba, ze lotnisko otwarte 24h czy centrum handlowe przez caly dzien), nawet jesli jest czescia jakiegos luksusowego pakietu.

foteli jest co niemiara i ciagle wchodza nowe modele
 
     
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-03-14, 12:58   

Możesz dać linka do jakiejś fajnej maty?
O coś takiego ci chodziło?
(tu był nie aktywny link do allegro)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-14, 13:05   kurs masaz tajski

nie, w kazdym wiekszym sklepie elektronicznym/elektrycznym je znajdziesz - mozesz je tez tam wyprobowac i poznac rozne funkcje.

ale kupuj na allegro, uzywane.

ps uwazaj na czas masowania, bo mozna sobie uszkodzic miesnie - mi sie tak zdarzylo w ubieglym roku z miesniami prawej lopatki, przez miesiac nie moglem podniesc reki, a bol calkowicie ustapil dopiero po 3 miesiacach. Tak mi sie skonczylo bezplatne masowanie w sklepie
 
     
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-03-14, 17:02   

Dzięki za sugestie.
 
 
     
RehWellness 
fizjoterapeutka

Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 42
Skąd: poł.Polska
Wysłany: 2011-03-14, 20:59   

Korzystałam z fotela takiego jak oferowanego w tym sklepie (w naprawdę w dobrej cenie)
http://fotele.e-masaz.pl/star-fotel-masujacy.html
To jest jedyny ze znanych mi foteli,który masuje i jest to przyjemne prawie niemechaniczne masowanie:)
 
     
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-03-15, 11:19   

Fajny! cena też okazyjna ja zakup planuje na koniec maja,ale już się rozglądam i robię wywiad :wink: W Warszawie widziałem sklep który ma dużo modeli różnych firm pułap cenowy też był w moim zasięgu po oględzinach mogę zdać relacje.
 
 
     
infogem 

Dołączył: 24 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-06-24, 11:00   

Witam! Zawodowo zajmuję się sprzedażą foteli i już miałem okazję testować dziesiątki modeli. Jak na razie Sanyo wymiata wszystkie. Obecnie jest jeszcze model 2030 do kupienia za cenę 12 900. 4 lata temu sprzedawaliśmy go za 20 000, póżniej za ok. 15 000. Trzeba się spieszyć gdyż zapasy się kończą i niedługo będą tylko używane i modele wyższe za ponad 22 000 zł. Taki poekspozycyjny można kupić jeszcze taniej ale szczerze polecam przed zakupem zobaczyć go na żywo. Może się okazać, że jest naprawdę mocno zużyty. Nasza firma na używane daje jeszcze rok gwarancji (do oglądnięcia w Opolu). W razie potrzeby możemy podjechać do klienta z fotelem aby mógł po przetestować. Jeżeli ktoś chce kupować najtańszy to mata Homedicsa będzie lepsza i jeszcze tańsza. Jest naprawdę już różnica pomiędzy fotelami Sanyo, a innymi.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-24, 11:16   kurs masaz tajski

wartosc wszystkich modeli spada, nie tylko tego, o ktorym napisales. Nie chodzi o poekspozycyjne/powystawowe, ktore rzeczywiscie moga byc zuzyte, jesli dziennie dosiada ich dziesiatki osob, np w salonie pokazowym, ale uzywane prywatnie, w domach. Na allegro mozna je dostac za ulamek, np 10%, oryginalnej ceny sklepowej. Trzeba tylko czekac i umiejetnie wygrywac aukcje
 
     
tartilla 


Wiek: 37
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-10-11, 09:05   

Ja się zawsze zastanawiałam, czy takie fotele lub maty nie przynoszą szkody niż pozytku, bo jednak nie mogą dostosować się do indywidualnych ewentualnych wad kręgosłupa, działają "masowo"... Co myślicie?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-10-11, 12:57   

tartilla napisał/a:
Ja się zawsze zastanawiałam, czy takie fotele lub maty nie przynoszą szkody niż pozytku, bo jednak nie mogą dostosować się do indywidualnych ewentualnych wad kręgosłupa, działają "masowo"... Co myślicie?

Po raz kolejny napisze żaden fotel, mata czy coś w tym stylu nie zastąpi wykwalifikowanej ręki masażysty, rehabilitanta! Te urządzenia mogą wspomagać podczas pracy z rehabilitantem ale nie zastąpić ich. A czy przynoszą szkodę to już trzeba pytać właścicieli którzy testowali i maja u siebie urządzenia.
 
     
jacek2012

Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-22, 14:47   HFotel masujący

Witam wszystkich
Pracuje w firmie sprzedającej fotele masujące, jestem absolwentem akademi medycznej oraz jestem praktykującym masażystą co do foteli to faktycznie są one dla ludzi przede wszystkim zdrowych jako profilaktyka, dla osób z większymi skrzywieniami i poważnymi chorobami nie polecam, jest to automat który nas nie zdiagnozuje. Ale jako relaks i profilaktyka jak najbardziej. Moja firma wyposaża wiele sanatoriów w fotele, te ośrodki kupują fotele coraz chetniej, a od tego roku zabiegi na nich są opłacane przez NFZ. Ale pmiętajmy nie zawsze co tanie spełni wpełni nasze oczekiwania. Niestety za odpowiednią jakość i skuteczność musimy zapłacić więcej. Dla zainteresowanych polecam fotele z oferty Medisany Poland, myśle że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-22, 16:07   kurs masaz tajski

jacek2012 napisał/a:
... automat który nas nie zdiagnozuje. ... od tego roku zabiegi na nich są opłacane przez NFZ

nie tylko nie zdiagnozuje, ale nawet nie dostosuje automatycznie do masowanych tkanek.

nie jest to ani sprzet ani zabieg medyczny/leczniczy, wiec watpie, zeby nfz moglo refundowac zabiegi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB