Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Egzaminie Praktycznym Czerwiec 2011 Co może być?
Autor Wiadomość
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-14, 15:09   

wazik87 napisał/a:
no wlasnie a ogolnie nie byl az taki trudny ten teoretyczny obawiam sie ze dowala cos mocnego na praktycznym gorzej jak dadza twarz albo grzebiet ja stawiam na konczyny i izometryczny tez moze byc nie chodzi o to ze jest krutki ale on ma fazy skurcz rozkurcz


gorzej jak będzie grzbiet?? To co byś wolał?? ;p Bo nie wiem ale wydaje mi się, że grzebiet to jedna z najprostszych części do zrobienia tym bardziej, że z tym się spotykamy najczęściej...
 
 
     
Linki sponsorowane
olgata 
Technik masażysta

Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-14, 15:17   

Jeśli chodzi o CKE to dzwoniliśmy dziś do nich i udzielono nam informacji, że klucz zostanie umieszczony na stronie "pod koniec tego tygodnia"
 
 
     
wazik87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-06-14, 15:39   kurs masaz tajski

chodzi o to ze mozna sie pogubic w miesniach przyczepach itd bo na grzbiecie wiadomo nie jest trudny masaz ale wiesz przyczepy sa przeklenstwo co bedzie to bedzie a ide spac

[massagewarsaw - prosze nie przeklinac, przynajmniej nie bez powodu]
 
     
madziula89 

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: 2011-06-14, 16:00   

nie wiem ajk wy ale ja się bardzo obawiam tego egzaminu

chociaz aby nie zmieniali na 1 stronie co powinien zawierać projekt w tamtym roku tak pozmieniali ze sie nie moglam polapac przeklenstwo albo neich bedzie klasyczny i grzbiet bo to ajkos da sie wykombinowac miesnie nie sa takie trudne na grzbiecie ale jak dadza twarz to masakra i ja uważam ze wreszcie będzie klasyczny

[massagewarsaw - jak wczesniej, nie przeklinamy, rozumie emocje, ale tu przeklenstwo z przeklenstwo do przeklenstwo ty przeklenstwo]
 
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-14, 16:06   

miejmy nadzieje, że bedzie cos z czym kazdy sobie poradzi ;) tak wiec życzę wszystkim powodzenia ;)
 
 
     
madziula89 

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: 2011-06-14, 16:12   

nie dziękuje by nei zapeszyc a wlasnie rpzeglądam teraz projekt z 2009 roku mam caly wypisany przez osobe ktora zdawala i przeklenstwo niektore odpowiedzi albo metodyka są super opisnae wrecz wyczerpujaca ale wtedy byl klasyk i byla konczyna gorna

[massagewarsaw - magda, gdzie ty tego rynsztokowego jezyka sie uczylas? u mnie na podworku nie rzucali miesem w kazdym zdaniu]
 
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-15, 05:51   

Metodyka powinna wyglądac jak w Prochowiczu...
Jeżeli znacie tok masażu wg Prochowicza i macie pojęcie o samym masażu i wiedzę merytoryczną to nie powinno byc problemu:)
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-15, 06:02   

Do My-Imagination: Izometryczny również może byc i nie będzie to wcale takie krótkie do opisania, w końcu trzeba będzie wykonac wszystko z toku masażu (czyli częsc wstępna - palpacyjną ocenę, potem faza właściwa czyli 3 fazy izometrycznego i na końcu faza utrwalająca...Więc trochę pisania jest :)
Oczywiscie zależy to również od obszaru masażu czyli mięśnia, bądź grupy mięśniowej...
Warto wspomniec że przy m. izometrycznym wypadałoby określic struktury anatomiczne co podejrzewam może byc problemem dla osób z brakami z anatomii...

[ Dodano: 2011-06-15, 07:04 ]
W każdym razie Ja życzę wszystkim powodzenia, dajcie znac jak będziecie po jak wam poszło i co było :)
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-15, 13:00   

No to na całe szczęscie dali klasyke ;) a powiedzci pisaliscie całą noge czy tylko staw kolanowy i udo??
 
 
     
wazik87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-06-15, 13:18   

ja pisalem staw i udo tylko glaskania powierzchnowe i glebokie dalem calej konczyny ale proste bylo tylko tak sie rozpisalem ze na koncu bylo malo miejsca na napisanie wszystiego zobaczymy co bedzie
 
     
magdalenka

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 17
Wysłany: 2011-06-15, 13:19   

I co jak poszlo? Co konkretnie bylo do opracowania?
Mnie egzamin czeka w nastepnym roku.... :mrgreen:
 
     
wujo540 
cekin

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 27
Wysłany: 2011-06-15, 13:24   Jaki masaż napisaliscie?

Jaki masaż powinien być zastosowany?
 
     
katharinaa89

Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-06-15, 13:35   

Hej, ja pisałam masaż całej kończyny ze szczególnym uwzględnieniem przedniej strony uda :)
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-15, 14:00   

magdalenka napisał/a:
I co jak poszlo? Co konkretnie bylo do opracowania?
Mnie egzamin czeka w nastepnym roku.... :mrgreen:


w tym roku był stan po złamaniu. Pacjent nie mógł do końca wyprostować nogi miał osłabione mięśnie przedniej strony uda :) masaż klasyczny :) do opracowania głownie bbył staw kolanowy i przednia strona uda :)
 
 
     
Cambira

Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-15, 14:04   

ja opisalam masaz tylko stawu kolanowego i uda.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB