Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Egzaminie Praktycznym Czerwiec 2011 Co może być?
Autor Wiadomość
wojtek508

Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-06-14, 11:05   

...
  
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-14, 11:15   kurs masaz tajski

wojtek508 napisał/a:
obiło mi się o uszy.

jesli sie komus obilo o uszy i zostalo to ujawnione publicznie, np na forum, to komisja ma obowiazek zmienienia egzaminu, bo to moze oznaczac, ze byl przeciek. Maja kilka kompletow egzaminow, wlasnie na taki przypadek. Wchodza tu na forum rowniez egzaminatorzy, moze z ministerstwa, m.in zeby znalezc jakies nieprawidlowosci.

najlepiej dac sobie luz, zrelaksowac sie, isc na masaz, wymoczyc sie w wannie z olejkami, wyspac sie - w zmeczeniu i napieciu nerwowym nie dzialamy sprawnie.
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-14, 14:04   

Cytat:
Ja typuję rozcieranie jako segmentarny, zas kolejność jest limfatyczna. O węzłach nie musza pisać, kolejność sugerowała. Ale jelpopy z CKE mogły sie pomylić, nie byłby to pierwszy przypadek.

Absolutnie kolejnosc nie jest taka jak w drenażu! nie ma tutaj mowy o węzłach chłonnych i conajmniej 2-krotnym opracowaniu węzłów / stawów- na 100 % segmentarny!
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-14, 14:10   

Jeśli chodzi o masaż "odchudzający" to techniki której nie można stosować to rozcieranie...
"Jest to bardzo intensywny masaż. Polega na głębokim ugniataniu, uciskaniu, szybkim oklepywaniu ciała i silnej wibracji"
Sama się zawiodłam bo zaznaczyłam wibracje...
 
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-14, 14:11   

Dokładnie... nie ma co się zastanawiac.. Uczyliscie się 2 lata i jeżeli macie zaległości to nie nadrobicie ich w przeddzień egzaminu...
A polemizowac co będzie myślę że nie ma sensu:)
W każdym razie życzę wszystkim powodzenia w środę:)
 
     
lukitwin

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-14, 14:23   

Witam. Jest szansa by ktoś z Was podlinkował test ?
Pozdrawiam,
 
     
wazik87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-06-14, 14:25   

własnie moze ktos ma pytania i moze wspolnie jakos to opracujemy bo czekac na wymiki ile moozna a co myslicie co bedzie jutro mnie doszly sluchy ze izometryczny sie szykuje a wy jak obstawiacie
 
     
LePimp

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-14, 14:29   

Jesli do jutra nie opublikują odpowiedzi to może mi się uda wkleić tu pytania. Powinienem dostać ten arkusz, raczej nie bedzie problemu. Tym się póki co nie stresujmy. Po jutrzejszym projekcie bedziemy ię martwić całością :)
 
     
lukitwin

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-14, 14:35   

Mnie generalnie jeszcze został rok do egzaminu, nie mniej jednak chciałbym mieć już rozeznanie z czym to się je. Wcześniejsze egzaminy już przeglądałem dlatego też interesuje mnie tegoroczny.

Jeśli jutro byś mógł , będę dłużny.
Pozdrawiam.
 
     
LePimp

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-14, 14:36   

Po tym co było w części teoretycznej śmierdzi segmentarnym na projekcie. Zresztą zaczynają kombinować. Zawsze był klasyczny, a rok temu niespodzianka - drenaż i sporo ludzi popłynęło. W sumie to żaden problem bo po szkole umiemy to zrobić (powinniśmy). Cały pic polega na tym, że ludzie którzy układają pytania potrafią wystrzelić za jedno polecenie 15 punktów. Niech to będzie wymienienie możliwych przesunięć odruchowych. Każdy coś tam napisze, ale jeśli nie zna ich wszystkich na pamięć to pewnie 5-10 pkt straci. Projekt nie sprawdza umiejętności masażysty i to jest porażka. Znam ludzi którzy rok temu (drenaż) pisali, że zrobiliby oklepywania i w ogóle jakieś brednie, a zdali i teraz "leczą" pacjentów...

Tak czy siak, kto nie pisze niech trzyma kciuki :grin:
 
     
My-Imagination 

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Radlin
Wysłany: 2011-06-14, 14:43   

Stawiam na klasyczny, bez udziwnień.. Izometryczny całkiem odpada, za mało danych do rozpisania i w ogóle krótki masaż...
Obstawiam klasyczny albo segmentarny nic po za tym :)
 
     
madziula89 

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: 2011-06-14, 14:46   

ja np mam zaległosci zobacyzmy ale moze jeszcze coś tkm pamiętma i nie będzie źle

[ Dodano: 2011-06-14, 15:48 ]
ja powiedizalam jak w tm roku nnie pójdzie mi to za rok podchodze poraz trzeci i ostatni.

[ Dodano: 2011-06-14, 16:16 ]
nie wiem jak wy ale mi największy kłopot sprawia metodyka
 
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-14, 14:46   

Jeśli do jutra nie dadzą odpowiedzi postraam się przepisać tu wszytskie pytania i odpowiedzi :)
W tamtym roku był drenaż i podobno dużo osób nie zdało tak więc mam nadzieje, że w ttym roku się zlitują i postawią na coś łatwiejszego :)
 
 
     
wazik87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-06-14, 14:51   

no wlasnie a ogolnie nie byl az taki trudny ten teoretyczny obawiam sie ze dowala cos mocnego na praktycznym gorzej jak dadza twarz albo grzebiet ja stawiam na konczyny i izometryczny tez moze byc nie chodzi o to ze jest krutki ale on ma fazy skurcz rozkurcz
 
     
lukitwin

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-14, 14:51   

motka napisał/a:
Jeśli do jutra nie dadzą odpowiedzi postraam się przepisać tu wszytskie pytania i odpowiedzi :)
W tamtym roku był drenaż i podobno dużo osób nie zdało tak więc mam nadzieje, że w ttym roku się zlitują i postawią na coś łatwiejszego :)


Łatwiej będzie zeskanować, nie trać czasu na pisanie. Może ktoś zrobi skan i wrzuci :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB