Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż na sucho?
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-10, 14:13   kurs masaz tajski

Sawa napisał/a:
Masaż na sucho to raczej dla kogoś kto ma duże owłosienie.

sawa, wydaje mi sie, ze nie masz pojecia o masazu na sucho i masazu ze srodkami poslizgowymi
 
     
Linki sponsorowane
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2011-06-10, 18:58   

Sawa, powiem krótko: jeśli masz owłosione plecy, poddaj się masażowi na sucho. Wówczas na pewno będziesz wiedział, czy można, czy nie można :mrgreen: A poważnie jestem "wyznawcą" zasady Downinga: oczywiście z olejkiem, i to używamy tylko takiego, którego można zjeść (a zatem nie parafinowy). Wówczas na pewno nie zaszkodzi. A zatem świeże, nie zjełczałe naturalne oleje roślinne. Inną sprawa jest celowość dodawania odpowiednich olejków eterycznych.
 
     
Macix 

Wiek: 39
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-07-21, 02:02   

Ja wypowiem się ze swojego doświadczenie jeśli chodzi środki poślizgowe juz wypróbowałem w swojej krótkiej karierze talk ( szczerze mówiąc lipa zatyka pory nie zawsze daje odpowiedni poślizg i brudzi ) rożnego typu oliwki od paru dobrych miesięcy przerzuciłem sie na wodę moim zdaniem fajna propozycja pamiętajcie że pod wpływem tarcia organizm sam odruchowo zaczyna wytwarzać łój dając nam odpowiedni poślizg z reszta dużo bardziej naturalny niż jaka kol wiek oliwka( nie bardzo wieże żeby miały jakieś działanie lecznicze te z dodatkami witamin itp jest ich mało takie działanie jak vit c podczas przeziębienia marketing i tyle ) . Częste używanie oliwki powoduje upośledzenie wytarzania łoju dlatego często ręce masażysty ulegają wysuszeniu itp czasem się zdarza że sama woda nie wystarczy wtedy stosuje taką metodę zwilżam dłonie woda i dodaje na nie nie więcej niż krople oliwki np przy masaży grzbietu rezultat naprawdę fajny. Pamiętajcie środka poślizgowego powinno być jak najmniej tylko tyle żeby nie powodować u pajeta dyskomfortu gdyż to nie pozwoli wam na głęboką prace zamiast rozciągać i rozluźniać tkanki będziecie się po nich ślizgać a każde zagłębienie będzie kosztowało więcej energii to jest tak jak byście posmarowali okrągła klamkę olejkiem i pomyślcie ile siły musicie użyć żeby ja przekręcić a ile jeśli byście jej nie użyli . Spróbujcie wody weźcie kubeczek połóżcie obok leżanki jak zabraknie ponownie zamaczajcie ręce i dalej tą metodę poznałem na studiach i naprawdę fajnie się sprawdza do klasyki drenazu i innych metod masażu :)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-29, 21:51   kurs masaz tajski

Macix napisał/a:
nie bardzo wieże żeby miały jakieś działanie lecznicze te z dodatkami witamin itp jest ich mało takie działanie jak vit c podczas przeziębienia marketing i tyle )

zalezy od skory pacjenta, uzywanych technik, dlugosci wykonywanych ruchow. Bez srodka poslizgowego przy masazu czesciowym bedzie latwiej, ale przy dlugich glebszych glaskaniach calej konczyny bedzie za duzo tarcia.

dla skory suchej, zniszczonej, natluszczenie jej wchlaniajacym sie olejkiem bedzie korzystne. Sa rozne naturalne oliwki, o roznym skladzie i wlasciwosciach, ktore mozna dobierac w zaleznosci od skory. Mozna tez je mieszac, zeby miec pozadany efekt.

olejki z dodatkami, np z eterycznymi czy ziolami, beda dzialac jak lecznicze kremy, balsamy, masci. Nietorzy pacjenci maja takie specyfiki na recepte lub kupuja sami za porada farmaceuty, do samomasazu, bo im pomagaja.

na wode jeszcze nie probowalem, ale przy dluzszym masazu, ktory robie, organizm moglby sie przestudzic.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB