Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Koszmarne miesiące - brak klientów
Autor Wiadomość
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-04-06, 22:30   

Kolega Rehat zawsze ma tyle klientów,ze zarabia na miesiąc 10 000zł z tego co rozumiem po jego wszystkich wypowiedziach na tym forum.
 
     
Linki sponsorowane
nowa_26 
ciałem steruje głowa

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 35
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2011-04-07, 18:39   

Moim zdaniem problem leży niestety w samych masażystach - tzn z tego co opowiadają mi stażyści, "kariera" wygląda tak:
1. idę na masaż, bo to przyszłościowy kierunek, dobrze się zarabia itp
2. dopiero w trakcie nauki (Zajęć praktycznych) dowiadują się, na czym tak naprawdę polega ta praca, oraz to, że nie jest tak lekka i przyjemna jak twierdzą właściciele szkół
3. dopiero po skończeniu szkoły, badają rynek i zaczynają czuć się oszukani (szpitale i kliniki wolą zatrudniać fizjoterapeutów, z racji ich wielofunkcyjności)

ot, takie rozczarowanie - nie do końca niezawinione

mam to na co dzień - teraz od kwietnia przyszła nowa stażystka z UP (technik masażysta) i kolejnych 2 licencjatów z fizjo. ŻADEN z naszych stażystów nie pracuje w "zawodzie".

kokosek - przepraszam za of top, ale myślę, że gdzie jak gdzie, ale na forum trzeba mówić głośno o tym, że w tym zawodzie są duże problemy ze znalezieniem pracy i klienta. Pracodawcy oczekują kursów i ok 2-3 lat doświadczenia zawodowego - a spełnienie, szczególnie drugiego kryterium, jest co najmniej trudne
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-04-07, 22:31   

Po pierwsze nie jestem twoim kolegą:)
Po drugie to ja mam dosyc waszego srania ze nie macie klientow po kilka miesiecu ani jednego... To ze wy macie taki problem to nie znaczy ze wszyscy tak maja...Z tego co wy piszecie to wy i wasi znajomi pracujecie za darmo i za pieniadze ktore na zasilku mozna dostac... Zmiencie zawod jak was tak zle i nie narzekajcie bo sluchac sie was nie da :D
  
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-04-07, 22:40   

RehaT, i całe szczęście, że nie jesteś moim kolegą bo jak bym miał takich kolegów jak Ty to bym się pod ziemie ze wstydu zapadł. A po drugie kiepski jesteś nawet z podstaw polskiego jak można kogoś słuchać czytając ?? Oj oj Panie magistrze oj oj czerwona karteczka się szykuje.
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-04-07, 22:56   

buhaha jedyne co ci zostalo to wylapywanie bledow na forach bo roboty innej nie macie :) Dzieki ze zwrociles uwage, juz poprawiam :)

[ Dodano: 2011-04-07, 23:58 ]
I wez Masazysto nie odzywaj sie do mnie bo nie mam przyjemnosci z takimi partaczami rozmawiac :)

[massagewarsaw - temat zamykam]
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-04-08, 11:10   

Informuje ze dalsze tego typu rozmowy będą usuwane.

Został stworzymy przez massagewarsaw nowy temat:

Sposoby jak sobie radzić w kryzysie na brak pacjentów

w którym zostały wyłapane sposoby jak sobie radzić z brakiem pacjentów. Jeśli masz coś ciekawego do przekazanie proszę cie pisz pomoże to tobie jak i innym masażystom.
 
     
Rafaello 

Wiek: 37
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2011-05-10, 18:02   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
jak pisalem - zaoferuj znizke personelowi medycznemu (pielegniarki dzwigaja i masaz im sie przyda, a lekarze maga byc zestresowani i przemeczeni).
Daj im materialy promocyjne, zredagowane pod pacjentow szpitala, mozliwe, ze w nich powinien byc jakis kupon znizkowy, ale pamietaj rowniez o prowizji dla polecajacych ciebie - kolezanka to jedno, a jesli ma w tym interes, to bedzie aktywniejsza.

a moze ustaw sie z krzeslem do masazu w recepcji - zlotowka za minute. Nawet 5 minut w oczekiwaniu na kolejke to cos, dla obolalego klienta


robiłas juz coś takiego?

pomysły sprytne, jak działały?
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-05-21, 08:17   

Świeży raport.Zero telefonów. Ogłoszenia w 5 popularnych gazetach i w 10 sklepach przywieszone
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-05-21, 10:42   kurs masaz tajski

rafaello, robilem reklame w szpitalach, przy okazji roznych wizyt. Daje bezplatne kupony na zabieg lekarzom, u ktorych sie lecze, jako forma wdziecznosci (ci z reguly przekazuja go komus w rodzinie, bo sami nie sa przekonani do masazu).

krzeslo robilem w okolicznych parkach, przy okazji roznych festynow, nie placilem "placowego", po prostu ustawialem sie gdzies z boku.
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-05-27, 12:15   

uciekam z tego biznesu!! 2 klientów od listopada!! Kpina i tyle a ogłoszeńia miałem w 5 gazetach!!!!!!!!!!!!


Masaż z dojazdem do klienta do totalna porażka!!!!!
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-05-27, 12:22   

kokosek napisał/a:
uciekam z tego biznesu!! 2 klientów od listopada!! Kpina i tyle a ogłoszeńia miałem w 5 gazetach!!!!!!!!!!!!


Masaż z dojazdem do klienta do totalna porażka!!!!!

Jak się masz męczyć to rezygnuj. Ewentualnie gdzieś się zatrudnij do przychodni albo tylko na dorywcze zabiegi dojeżdżaj a tak to się przebranżawiaj.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-05-29, 11:38   

Zamykam jak ktoś będzie chciał coś konkretnego napisać niech wysłała wiadomość prywatną wtedy odblokuje.
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-07-08, 19:26   

Ruszyło się coś u kogos?

U mnie dalej słabo a u was? Ile klientów macie na miesiąc?
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-07-12, 17:32   

kokosek napisał/a:
Ruszyło się coś u kogos?

U mnie dalej słabo a u was? Ile klientów macie na miesiąc?


1 telefon na 2 miesiące i jeden klient,ktory wziął tylko 3 zabiegi.Oprócz tego jeden stały klient
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-07-12, 20:19   

Z mojego otoczenia tez widzę duży spadek wśród znajomych masażystów w zabiegach wiec nie tylko u was tak jest.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB