Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Koszmarne miesiące - brak klientów
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-15, 21:17   kurs masaz tajski

na poczatku roku gabinety dostaja pieniadze z nfz i kolejka sie zmniejsza, wiec jesli ktos potrzebuje zabiegu, to tam idzie.

trudno generalizowac, bo doswiadczenie kazdego jest inne, ale zima ludzie sa mniej aktywni, jest krotszy dzien. Latem tez mam wiecej klientow, do tego dochodza turysci.
  
 
     
Linki sponsorowane
nowa_26 
ciałem steruje głowa

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 35
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2011-03-15, 23:15   

Bossman - bo w zimie (mowa oczywiście o tych którzy pracują )
1) jak boli, to wrócę do domu, poleżę i przejdzie / ulży
2) jak człowiek wróci z pracy to już ciemno, dzień krótki
generalnie - póki plecy pacjenta nie rozłożą, to z racji tego że zimą ma mniej spotkań z przyjaciółmi, to brzydko mówiąc "olewa" (podobnie jak w przypadku kobiet - olewana jest kosmetyczka itp - wszystko rusza na wiosnę )
Nie oszukujmy się, większość osób które korzystają z masażu w domu, to ludzie "nie chorzy". Ci, którzy naprawdę chorują wręcz boją się zabiegów w domu, szczególnie w wykonaniu masażysty ( z wielu powodów) Być może taka sytuacja, czy argumenty które mogę przedstawić na potwierdzenie tych słów, są charakterystyczne dla Podlasia, ale nie sądzę.
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-03-18, 15:58   

Nowa a teraz skoro już wiosna się zaczęła masz jakiś klientów?
 
     
nowa_26 
ciałem steruje głowa

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 35
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2011-03-18, 19:21   

tak, AŻ jedna osoba zainteresowana masażem w domu ..

Kokosek, w moich rejonach największa konkurencją są masażyści zza wschodniej granicy - masaż całego ciała kosztuje u nich ok 25 zł (całe ciało 60 min, 15 zł "plecy" 30 minut) Mnie ratuje tytuł mgr fizjoterapii, praca w szpitalu - o rehabilitacje w domu pytają "poudarowcy", których jest masa, bez względu na porę roku, tylko tu nie chodzi o masaż a np. ćwiczenia.
Teraz mam pod opieka młoda masażystkę przysłaną z UP, jak jej słucham to zaczynam zastanawiać się, po kiego .... stworzyli technika masażystę.. Myślałam, że tylko w moich stronach sytuacja jest tragiczno - komiczna, ale z tego co was czytam tak jest wszędzie :(

aa taki newsik od pacjenta: od października do końca kwietnia, można się za darmo masować w .. szkołach :) Uczniowie mają zajęcia praktyczne i za darmo pomagają. Druga sprawa - jak ma się kogoś chorego, to trzeba się zgłosić do szkoły XYZ lub do hospicjum, ale lepiej do szkoły to rehabilitacja za darmo będzie ..

Opadły mi ręce. W to że na państwowej posadzie będę zarabiać tyle, że nie będę musiała dorabiać przestałam wierzyć, kiedy z powodu redukcji etatów zostałam przeniesiona i tym samym nie byłam już zatrudniona jako mgr fizjoterapii, a technik masażysta (warto było się doszkolić - no co, pracę mam) Ale kiedy słucham jak przedsiębiorczych mamy chorych - zaczynam zastanawiać się, czy studia mają przygotowywać do pracy, czy sprzyjać oszczędzaniu ..
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-03-19, 08:37   

Nowa w rejonie Bielsko-Cieszyn-Żywiec taka sama tragedia.... a niby ludzie to dosc bogaci.

Ja od stycznia miałem tylko 2 telefony:

Jak powiedziałem 50zł z dojazdem do Pani a Pani mieszka 20 km ode mnie to mi jeszcze powiedzieli ze za drogi jestem
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-03-19, 14:24   

Bossman napisał/a:
Nowa w rejonie Bielsko-Cieszyn-Żywiec taka sama tragedia.... a niby ludzie to dosc bogaci.

Ja od stycznia miałem tylko 2 telefony:

Jak powiedziałem 50zł z dojazdem do Pani a Pani mieszka 20 km ode mnie to mi jeszcze powiedzieli ze za drogi jestem

jak zacznie bolec to cena będzie pasowała wybrzydzają
 
     
nowa_26 
ciałem steruje głowa

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 35
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2011-03-19, 14:45   

Bossman - z jednej strony pocieszasz, z drugiej przerażasz ..
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-03-19, 21:49   

Nie wiem ja mam prywatny caly czas, ale pewnie wynika to z tego ze pracyje i przyjmuje w przychodni. Ceny tez sa mniejsze bo 30 zl za 20 minut..Po 6 dziennie sie zdarza, od poniedzialku mam dwoch i 6 wizyt domowych w nastepnym tyg w zakresie rehabilitacji
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-04-01, 13:00   

I wiosna jest jak pisaliście miał być ruch w interesie bo ludzie biorą masaże na wiosne a tu nikt nie dzwoni :neutral:

Jak u was? kieruje pytanie wyłącznie do osób co dojezdzają do klienta
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-04-01, 14:37   kurs masaz tajski

drukuj czasowe kupony ze znizka kilkudziesiaciu % i dolaczaj do broszur reklamowych. Na kolejny miesiac kolejne kupony etc. Jesli kupon ma date waznosci, to kusi skozystaniem z uslugi.

jak pisalem na poczatku dyskusji - kryzys moze potrwac kilka lat, poprzedni, porownywalny do tego, w latach 30-tych, trwal 3-5 lat (w zaleznosci od kraju).
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-04-01, 20:17   

kokosek napisał/a:
I wiosna jest jak pisaliście miał być ruch w interesie bo ludzie biorą masaże na wiosne a tu nikt nie dzwoni :neutral:

Jak u was? kieruje pytanie wyłącznie do osób co dojezdzają do klienta



No u mnie zero telefonów :mrgreen:
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-04-05, 19:02   

Widzę,że nikt nie chce odpowiedzieć w tamacie :neutral: :neutral:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-04-05, 19:11   kurs masaz tajski

nikt nie odpowiada, bo jest kiszka wszedzie, i nie tylko w polsce, ale na calym swiecie.

albo zalamywac rece, albo ruszyc glowa i napisac tu swoje pomysly do przedyskutowania.

rzuciles okiem na moje wypociny dla ciebie na poprzedniej stronie? cos z nich zrealizowales od miesiaca?
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-04-05, 21:42   

Z tego co widze to tylko bosamn i kokosek maja zero telefonow o czyms to musi swiadczyc
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-04-06, 20:33   

RehaT, nie kozakuj bo jak to mówią przyjdzie kryska na matyska więc i na Ciebie może kiedyś trafić, że będziesz musiał wyżyć z tej marnej pensyjki. A druga sprawa nie rób z siebie super hiper specjalisty bo jest kupe ludzi od Ciebie o wiele lepszych i jakoś się nie wywyższają pod niebiosa och ah jaki to ja super jestem wszyscy mnie chwalcie. Nie lubie ludzi wychwalających się pod niebiosa którzy uważają się jak to już wspomniałem za super hiper specjalistów. Miej troche pokory w sobie i czasami ugryź się w język zanim coś powiesz lub napiszesz... chociaż w Twoim wypadku to byś musiał mieć już dawno język spuchnięty od tego podgryzania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB