Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pensja masażysty w każdym regionie Polski
Autor Wiadomość
lucas_iscariot 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 22
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2011-02-24, 00:11   

100tys miasto w woj. mazowieckim, przychodnia rehabilitacyjna - 1150 zl za 7,35h dziennie
srednio 20 osob, kontrakt z NFZ

ponizajace...


plusem jest to, ze przy takim oblozeniu budowa wlasnej bazy pacjentow nie trwala dlugo i teraz majac "dobry tydzien" udaje sie zarobic druga pensje - kosztem 10-13h dziennie, ale jak to zwykle bywa - cos za cos
 
     
Linki sponsorowane
ewinka

Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-25, 16:09   

Ciechocinek-sanatorium 1200zl na ręke
 
     
nowa_26 
ciałem steruje głowa

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 35
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2011-03-10, 23:20   

Podlaskie, szpital, zatrudniona jako technik masażysta - niecałe 900 zł
kursy, dokształcanie - a i owszem, ale te kwalifikacje interesują właścicieli stowarzyszeń i prywatnych gabinetów/klinik, którzy jednocześnie interesują się mną tylko do czasu kiedy pracuję w szpitalu - o etacie nie ma mowy. Czyli droga jest prosta : albo zasuwam na 2 etaty ( po prawie 8 godzinach pracy ląduje na 3-4 godziny w klinice) albo .. trza szukać nowego zajęcia

tak na marginesie - może i w szpitalach płacą marnie, ale po stokroć wolę pacjentów z oddziału, niż tych z klinik
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-03-11, 07:11   

Ja jestem przerazony waszymi zarobkami. Nie wiedzialem nawet ze w Polsce tak malo placa, bo nie spotkalem sie z tak niskimi placami
 
     
nowa_26 
ciałem steruje głowa

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 35
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2011-03-11, 15:18   

RehaT, ja załamała się w momencie, kiedy kolega z pracy (licencjat fizjoterapii) zrobił magistra (oczywiście zaocznie, więc płatnie) na co kadry powiedziały, ze tytuł jak najbardziej uznają, ale na podwyżkę nie ma co liczyć - różnica między naszymi wypłatami to niecałe 200 zł ..
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-03-11, 15:43   

Paranoja aż się płakać chce.
 
     
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-03-11, 16:58   Płaca

Witam !

Dla przykładu podam,że w hotelu **** gwiazdkowym w Jachrance stawka to 10% od zabiegu ceny są wysokie, wiec na etacie można zarobić ponad 2,5 tyś ale przy 140 przemasowanych godzinach(a jest to bardzo dużo ).Praca 365dni na zlecenie,duża rotacja atmosfera średnia.(możecie wysyłać CV bo nabór jest ciągle)
Dobry masażysta w Warszawie bez problemu wyciąga 8tys, tu mowa o własnej działalności,wystarczy współpracować z hotelami firmami być kreatywnym.Moim zdaniem szkoda zarzynać Nasze kręgosłupy za 1500zł.

Pozdrawiam i zachęcam do ciągłego inwestowania w siebie bo to się opłaca!
 
 
     
Piotr Śleziona 

Wiek: 41
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: Tychy
Wysłany: 2011-03-14, 18:22   

Bielsko Biała Hotel**** Masażysta-recepcjonista 11,5zł za godzinę + 10% od wykonanego zabiegu od tego jeszcze odliczają podatek :(
 
 
     
nowa_26 
ciałem steruje głowa

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 35
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2011-03-28, 23:51   

Miło mi poinformować, ze dostałam propozycję podwyżki. Mogę zarabiać aż o 98 zł (netto) więcej. Wystarczy, że ukończę kurs NDS (3 tys + koszty zakwaterowania, dojazdu itp).

Pozostaje tylko pozdrowić wszystkich tegorocznych studentów pierwszego roku fizjoterapii, płacących po ok 6,500 za rok nauki, marzących o pracy w tym zawodzie.
 
     
majkel 
Fizjo

Wiek: 39
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-04-12, 21:58   

Hmm to i tak masz dobrze;) niektórzy robią kursy a z podwyżek nawet najmniejszych nici, przecież to powinno byc proste robisz kurs, podwyższasz swoje kwalifikacje, jesteś bardziej "skuteczny" w leczeniu pacjentów więcej zarabiasz, no albo ceny tych kursów powinny lecieć w dół..heh :mrgreen:
 
     
Rafaello 

Wiek: 37
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2011-05-10, 18:29   

nowa_26 napisał/a:
Czyli droga jest prosta : albo zasuwam na 2 etaty ( po prawie 8 godzinach pracy ląduje na 3-4 godziny w klinice) albo .. trza szukać nowego zajęcia

tak na marginesie - może i w szpitalach płacą marnie, ale po stokroć wolę pacjentów z oddziału, niż tych z klinik



taka mam własnie opinie na temat rzeczywistosci w Polsce, ale ta niska pensja uważam wynagradza się promocja i nowymi pacjentami, przyszłościowo otworzeniem własnej działalnosci ale bardziej z pasji niz dużego zarobku


warto mysle wspomniec jeszcze o napiwku, ja w szpitalu na pół etatu miałem 200 zł praktycznie gwarantowane, zarabiając 700 zł na stażu z UP
 
     
Cambira

Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 7
Wysłany: 2011-07-13, 10:58   pensja

zastanawiam sie ile moze zarabiac terapeutka/ masazystka w renomowanym spa w centrum warszawy w hotelu? Myslicie ze kolo 2 tysi na poczatek dostanie czy nie? Zupelnie nie mam pojecia a potrzebuje tej informacji ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-07-13, 11:06   kurs masaz tajski

spytaj pracodawce czy masazystow tam pracujacych.

tak, okolo 2k - moze to byc miedzy 1k (tyle dostaje technik w spa na plater, ale nie hotelowym i nie renomowanym), a cos 5k (o ile pamietam, taka sume ktos wymienil w warszawiance w jachrance)
 
     
Cambira

Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 7
Wysłany: 2011-07-19, 23:05   

jakis minimalny poglad mi to dalo. widze ze w jachrance wcale nie takie drogie zabiegi w porownaniu do spa w centrum wawy takze 2 tys to pewnie zarabia tam pani ktora sprzata. ;) serdecznie dziekuje za informacje
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-10, 18:48   kurs masaz tajski

jesli zabiegi niedrogie, to nie ma to zwiazku ze sprzataczka - to zupelnie inne wydzialy i trudno na tej podstawie spekulowac o zarobkach w spa.

jachranka jest to kombinat masazowy, masazysci pracuja tam ciezko i trudno jest im zalapac prywatne fuchy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB