Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje ogólne
Autor Wiadomość
Joanna

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Wrocław, Zielona Góra, Bytom
Wysłany: 2008-02-12, 19:28   Informacje ogólne

tajskiego, gorącymi kamieniami i stemplami. Czy ktoś zna aktualne terminarze i dobrych szkoleniowcow w tym kierunku?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje, ponieważ jest duże zainteresowanie klientów tego typu masażami, a jak na razie mała ilośćośrodków takie masaże przeprowadza.

Pozdrawiam
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-12, 20:11   Re: kursy masażu .....

Joanna napisał/a:
tajskiego, gorącymi kamieniami i stemplami. Czy ktoś zna aktualne terminarze i dobrych szkoleniowcow w tym kierunku?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje, ponieważ jest duże zainteresowanie klientów tego typu masażami, a jak na razie mała ilośćośrodków takie masaże przeprowadza.

Pozdrawiam

Ja niestety nic nie wiem, może massagewarsaw będzie cos wiedział.
Może to coś pomoże
http://masaztajskiwarszawakursy.googlepages.com/
Pozdrawiam
 
 
michal

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-12, 20:24   

ja też nic nie wiem , ale ceny jakie osiągają kamienie mogą oszałamiać
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-12, 22:19   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

stemple w najblizszy weekend w warszawie, nastepny 5-6.04 w szczecinie.

tajski w kampinosie w wielkanoc i boze cialo, w szczecinie 12-13 i 19-20.04. Rowniez majowka z masazem tajskim w drawsku pomorskim 1-4.05
  
 
 
Joanna

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Wrocław, Zielona Góra, Bytom
Wysłany: 2008-02-13, 11:24   

Dziekuje wszystkim za odpowiedź. Tylko dlaczego wszystko tak daleko ;P
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-13, 11:29   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

gora do mahometa czy mahomet do gory?

mozesz tez zawsze zorganizowac kurs masazu w swoim miescie - nauczyciel przyjedzie w dogodny dla ciebie czas, a przy okazji organizacji kursu zarobisz na wakacje w tajlandii
  
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-13, 11:36   masaz warszawa

zeby byc konstruktywnym, w tym samym czasie kiedy ty pisalas odpowiedz - ja edytowalem swoja wypowiedz, dodajac o mozliwosci organizowania kursow
 
 
Joanna

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Wrocław, Zielona Góra, Bytom
Wysłany: 2008-02-13, 11:37   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
gora do mahometa czy mahomet do gory?



Uszczypliwości są zbędne.


Co do drugiej częsci wypowiedzi - zdajęsobie sprawę, że gdyby terapeuta mial jeżdzić do każdego pojedyńczego kursanta, kursy te nie miałyby takiej popluarności z tego powodu, iż kolejka oczekiwania byłaby dość dluga i zniechęcałaby ludzi. Ale to już sprawa indywidualna.

W każdym bądź razie jeśli komuś zależy to i tak dojedzie na kurs na drugi koniec Polski.

Pozdrawiam ;)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-13, 11:57   masaz warszawa

usunelas swoja krotka wypowiedz o mojej uszczypliwosci i zastapilas ja dluzszym wywodem - ja natomiast nie moge usunac wypowiedzi napisanej o 10:36, poniewaz system nie pozwala na usuwanie postow na ktore pojawila sie juz odpowiedz (to gwali wyjasnienia postronnym).

nie, nie ma problemu, zeby nauczycielka dojechala w dowolne miejsce i w dowolnym czasie na kurs indywidualny - jakkolwiek nie wszystkich uczniow stac na taki system nauki. Nauczyciel moze tez dojechac na kurs prywatny, zamkniety, kiedy np pracodawca chce wyszkolic swych pracownikow w spa, hotelu czy w gabinecie - mozesz zachecic swego pracodawce, jesli go masz, na oplacenie go przynajmniej w czesci.

najtaniej wziac udzial w kursie publicznym, kiedy w bierze udzial wiecej osob (z reguly 5-10), ale wtedy trzeba dojechac do najblizszego organizatora, na razie to jest tylko warszawa i szczecin.

jak juz wczesniej wspomnialem, mozesz tez zorganizowac publiczny kurs w swoim miescie, znalesc kursantow i sale na zajecia, i samej wziac udzial w szkoleniu. Rozumie, ze nie jest wcale tak latwo zorganizowac taki kurs, aczkolwiek w miare mozliwosci dosle na taki kurs osoby, ktore nie moga wyjechac ze swego miasta na drugi kraniec polski. Np we wroclawiu jest juz pani, ktora ze wzgledu na male dziecko nie moze podrozowac, ale chetnie wezmie udzial w kursie we wroclawiu.

wbrew pozorom, nie ma wcale tylu chetnych na kursy, dlatego odbywaja sie tylko w tych dwu miastach.
 
 
Zielona0 

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 19
Skąd: Iława
Wysłany: 2008-02-18, 22:06   

Ja też jestem zainteresowana takimi kursami. Skończyłam studium zdrowia i urody na kierunku masaż w Gdańsku ale uważam, żę mało jeszcze mam doświadczenia w niektórych typach masażu. Mieliśmy tam własnie także zajęcia z masażu hawajskiego, ale szczerze to niewiele z niego pamiętam, bo bardziej skupiłam się na klasycznym i leczniczym. Szukam jakiegoś kursu teraz ze stemplami ziołowymi i masażu hawajskiego bo jak coś mam robić to chcę to robić dobrze. Jakbyście mieli jakieś informacje to byłabym bardzo wdzięczna! A! I jeszcze kurs z gorącymi kamieniami.

Pozdrawiam.
Danusia
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-18, 22:12   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

wlasnie wczoraj skonczyl sie w warszawie dwudniowy kurs tajskimi stemplami ziolowymi, nastepny kurs publiczny w szczecinie 5-6.04
  
 
 
Zielona0 

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 19
Skąd: Iława
Wysłany: 2008-02-18, 22:22   

Dziękuję bardzo za informacje! Są mi naprawdę bardzo przydatne. Mam nadzieję, żę uda mi się latem wyjechać na taki kurs. A moi kliencie będą bardzo zadowoleni. Czekam teraz na dotację na otworzenie własnej firmy (oczywiście związaną z masażem!) i mam nadziję, że będę miała możliwość stosowania wszystkich forma masazu jakie tylko potrafie...chociaż przyznam szczerze, że teraz ostatanio od dźwigania stołu do klienta to i mojemu kręgosłupowi przydałby się masaż. :(

Pozdrawiam
Danusia
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-18, 22:40   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

masaze orientalne, wlaczajac tajski masaz stemplami ziolowymi, wykonuje sie na macie, a nie na stole. Znacznie lzejsze od maty do masazu sa maty do jogi czy kempingowe karimaty. Zlozony koc czy duzy recznik na miekkiej wykladzinie podlogowej tez wystarcza.
  
 
 
dosia

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-02-19, 12:52   Re: masaz warszawa

Mam ptanie czy ktoś z Was mógłby mi popwiedzieć coś na temat masażu shiatsu.Zamieżam zapisać się na kurs.I wmiarę szybko muszę podjąć decyzje, ponieważ juz w sobotę mam spotkanie organizacynie w jednej z renomowanych szkół we Wrocławiu.Chciała bym napomknąć, iż nie mam żadnego przygotowania medycznego.Zainteresowałam sie chińską medycyną i gimnastyką.
Pozdrawiam Wszyatkich na forum...
massagewarsaw napisał/a:
masaze orientalne, wlaczajac tajski masaz stemplami ziolowymi, wykonuje sie na macie, a nie na stole. Znacznie lzejsze od maty do masazu sa maty do jogi czy kempingowe karimaty. Zlozony koc czy duzy recznik na miekkiej wykladzinie podlogowej tez wystarcza.
:roll:
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-19, 13:06   masaz warszawa

shiatsu jest nowy, opracowany tylko w ostatnich kilkudziesieciu latach w japonii, wywodzi sie z chinskiego i z tajskiego (identyczne pozycje i rowniez na macie na podlodze).

w zaleznosci od nauczyciela (jest wiele odmian shiatsu) koncentruje sie raczej na stronie energetycznej niz na fizycznej - dlatego trzeba miec do niego wrodzone predyspozycje albo pracowac nad wyrobieniem zdolnosci pracy z energia.

do masazy orientalnych nie jest potrzebne zadne wyksztalcenie medyczne, choc ono sie przydaje dla lepszego rozumienia ciala. Konieczne info przekaze nauczyciel, ale pewie anatomie i fizjologie warto postudiowac na kursie masazu klasycznego albo z ksiazek, jesli chesz osiagnac postepy i ewentualnie wykonywac zabiegi zawodowo.

nauka shiatsu trwa dlugo, w zaleznosci od programu nawet 2 lata, poniewaz jest sporo teorii zwiazanej z meridianami, punktami akupresury, ktora trzeba przyswoic i stosowac w praktyce.

Mozesz isc na spotkanie organizacyjne i zadawac pytania, pozostaw decyzje o wzieciu w kursie do, co najmniej, tego spotkania.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB