Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Zarobki, pensja masażysty po kursach, technikum czy studiach
Autor Wiadomość
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-21, 23:09   Zarobki, pensja masażysty po kursach, technikum czy studiach

po co pracować w przychodni i mieć przed nazwiskiem mgr?? w przychodni czy szpitalu i tak nawet z mgr nie zarobisz więcej niz 1100zł. Wiec warto się pocić 5 lat na studiach dziennych czy płacić przez 5 lat na zaocznych dla 1100zł?? Kolego Bossman jaka jest Twoja opinia na ten temat??

[ Dodano: 2011-01-21, 23:10 ]
P.S a Ty napewno na wykonywaniu prądzików prywatnie zarabiasz tysiące...

[ Dodano: 2011-01-21, 23:15 ]
P.S.2. Teraz roboty nawet dla mgr z dziesiątkami kursów nie ma więc tym bardziej nie ma sensu studiów robić. Znam mgr fizjo ktorzy grzeją ławy w pośredniakach albo w żabce pracują w polotach hmm tesco.
 
     
Linki sponsorowane
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-22, 00:48   

nie znam mgr ktory zarabia 1100 zl... ja pracuje w przychodni a w drugiej mam kobiete... za 1100 pracuja frajerzy ktorzy sie nie szanuja dlatego taka opinia jest jaka masz
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-01-22, 09:30   

RehaT napisał/a:
nie znam mgr ktory zarabia 1100 zl... ja pracuje w przychodni a w drugiej mam kobiete... za 1100 pracuja frajerzy ktorzy sie nie szanuja dlatego taka opinia jest jaka masz



Tak się składa,że pracowałem w sanatorium gdzie mgr fizjoterapi zarabiał 1200zł i praktycznie całe sanatorium za tyle robiło.Ja jako technik 1000zł a Mgr 1200zł.

Cieszy mnie,że wszyscy oprócz ciebie to Frajerzy bo ty na pewno zarabiasz 4000zł....


Teraz są takie czasy,ze każdy poluje na prace i się cieszy,ze ma bo zarobki na dzień dzisiejszy obniżają gdzie się da a nie podwyższają.
W mojej rodzinie jest 4 spawaczy.4 lata temu zarabiali 1700zł,gdy zarobki zaczeły isc w góre a ludzi brakowało do roboty sprawa pensji stanęła na 2300zł.Na chwile obecną wszyscy zarabiają po 1300zł bo dostali wypowiedzenie,ze słabo cokolwiek idzie i albo robią za 1500zł albo wypad.2 sie zwolniło i pracują za 1600zł a 2 zostało.A teraz zawód,że to pracownik dyktował pensje

Jak powtarzam teraz każdy się cieszy,ze zarabia 1200zł bo z dnia na dzień są coraz gorsze czasy
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-22, 11:03   

4 nie zarabiam ale 3 spokojnie i nie licze wizyt prywatnych w domu.... widocznie wszystko zalezy jak sie trafi... znajomy jako technik robil w kamieniu i tam wyciagal po 4 kola , tylko ze mial tam duzo prywatncyh niemcow...co do zarobkow po 1100 zl to rozmawialem ze znajoma i rzeczywiscie w nowych placowkach tak oferuja... znajoma w nowej przychodni pracuje od tego roku i jako masazystka wyciaga prawie 2 kola a mgr wlasnie 4. tylko ze pracuje po 9 h... wiem ze p ferowali kolezance kiedys w sanatorium w choszcznie 900 zl , ale jakby nikt takiej oferty nie przyjal to by musieli wiecej zaplacic... Jesli jakas placowka placi 1100 zl tzn ze zeruje na twojej pracy bo pracuje w przychodni kobieta w drugiej i troche sie orientuje w umowach i przydzielaniu punktow i nawet nie wiesz ile dostaje sie punktow.... w stargardzie licencjat dostal 79 tys punktow na rok z czego 55% jest dla niego jeden punkt to 1 zl plus zabiegi prywatne...JA prez dwa lata pracowalem za 700 zl

[ Dodano: 2011-01-22, 11:09 ]
jeszcze co do zarobkow to nie dziwie sie ze zle sie dzieje jesli taka moja znajoma idzie na godzinna rehabilitacje za 10 zl...
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-22, 11:25   

kokosek, mnie się też w te jego 4 a nawet 3 tys nie chce wierzyć. RehaT, nie gadasz tutaj z dziećmi z przedszkola tylko z ludzmi, którzy też są z branży i takie głodne kawałki tutaj nie przejdą:)
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-22, 11:48   

nie wiem gdzie mieszkacie i pracujecie, ale jak sie dobrze trafi to da sie spokojnie dobrze zarobic... Ja jestem tu anonimowy nikt mnie nie zna i nie pozna wiec nie mam powodow aby pisac scieme

[ Dodano: 2011-01-22, 11:57 ]
5 h robie pacjentow z funduszu i godine gdzies czasami 1.5 prywatni pacjenci sa... od poniedzialku mam 6 pacjentow prywatnych w przychodni.... wiec jak sie nie da zarobic nie licze rehabilitacji jk jade do domu obecnie mam pacjenta 3x w tyg za wizyte biore 50 zl a bywalo ze mialem po 3 pacjentow do rehabilitacji i w tyg wyciagalem z nich 450 zl

[ Dodano: 2011-01-22, 12:00 ]
wy tez jestescie na kontraktach czy umowe o prace?
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-22, 13:02   

RehaT, żeby Cie trochę dobić w mniemaniu ze mgr daje takie mozliwosci to powiem Ci newsa, że mam znajomego w warszawie ktory ma yumeiho ukończone nie ma mgr a nawet technika samuśkie kursy masażu i kursy takich róznych terapii itd i pracuje na swój rachunek i jego zarobki kształtują się w przedziale 5-10tys. I masz kolejny dowód, że mgr aż tak potrzebny nie jest. Mówisz zarobek 3tys miesiecznie ok. ale jeżeli uważasz wyższość mgr nad średnim to jeśli mam być szczery to 3tys z wyższym to zaden rarytas. U nas tyle ludzie po zawodówce na budowie zarabiają albo za kółkiem więc nie masz się aż tak czym chwalić.
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-22, 13:11   

ja wcale nie uwazam ze mgr to wyzszosc tylko czasami sie przydaje... ja sam mam licencjata i na mgr nie poszedlem bo zainwestowalem w kursy zawodowe i za rok zamierzam isc na osteopatie 5 letnia wiec mgr pewnie juz nie zrobie... ja sie wcale co do zarobkow nie chwale i ciskasz sie jakby ci zal dupe sciskal... nie uwazam ze zarabiam dobrze ale porownujac z budowlancami to troche przesada bo ja w zyciu sie tak nie narobie... a kierowca to chyba tira ktory po 3 tyg poza domem jest... A co do znajomego wcale nic dziwnego... w stolicy sa inne ceny i troche inne podejscie ludzi...jak pacjentka jezdzila do fizjo ktory zajmuje sie manualka i bierze 90 zl za niecala godzine i ma kogo przyjmowac to napewno w miesiacu troche zarobi...

[ Dodano: 2011-01-22, 13:15 ]
i to nie ja wyjechalem z zarobkami wy zaczeliscie sie zalic jak malo zarabiacie

[ Dodano: 2011-01-22, 13:23 ]
Bossman napisał/a:
RehaT napisał/a:
nie znam mgr ktory zarabia 1100 zl... ja pracuje w przychodni a w drugiej mam kobiete... za 1100 pracuja frajerzy ktorzy sie nie szanuja dlatego taka opinia jest jaka masz



Tak się składa,że pracowałem w sanatorium gdzie mgr fizjoterapi zarabiał 1200zł i praktycznie całe sanatorium za tyle robiło.Ja jako technik 1000zł a Mgr 1200zł.


Wszystko zalezy od tego jaki kontrakt dostaje dana placowka... chyba ze kierownictwo zeruje na pracownaikach to inna bajka

[ Dodano: 2011-01-22, 13:30 ]
wogole lol:) najpierw wmawiacie mi ze wale scieme z zarobkami ze to niemozliwe a pozniej wmawiasz mi ze to wcale nie duzo....Ja mam pomysl idz do zawodowki i zostan budowalncem wtedy nie bedziesz pracowal za 1200 zl:D

[ Dodano: 2011-01-22, 13:32 ]
a co do terapi jemejho:D to uzywac mozesz jej ty6lko prywatnie bo w przychodni czy szpitalu nikt ci za nia nie zaplaci:)
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-01-22, 13:49   

Jak się wyciąga od ludzi dodatkowe koperty to potem się ma 3000zł :mrgreen:

Panowie nie ma co z nim dyskutować bo to chwalipięta i czuję się lepszy więc po co ma dyskutować z jak pisał "Frajerami"
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-22, 14:01   

RehaT, prywatnie nie prywatnie ale masz zarobek. A Ty nawet z 30 kursami w NFZ nie zarobisz więcej bo NFZ to przerost formy nad treścią :)
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-22, 14:03   

jesli wy jestesciec tak samo kumaci i umiecie czytac ze zrozumieniem to nic dziwnego ze dla was to chwalenie swie i dziwna sprawa ze tyle placa w plascowkach , bo pewnie tak samo dobrzy jestescie w tym co robicie...

[ Dodano: 2011-01-22, 14:08 ]
19robertoo64 napisał/a:
RehaT, prywatnie nie prywatnie ale masz zarobek. A Ty nawet z 30 kursami w NFZ nie zarobisz więcej bo NFZ to przerost formy nad treścią :)


ale czytajac moj post w tym temacie niw uwazasz ze mialem to na mysli? Uwazam ze warto sie rozwijac w tym zawodzie bo masz wieksze mozliwosci... zobacz ile ludzi narzeka na swoja dzialanosc na wlasna reke... pracujac w przychodni masz stala pensje nawet te wasze 1200 zl dodatkowo zawsze mozesz uderzyc w target z masazami relaksacyjnymi w weekendy spa i masz zrodla dochodu... a majac same kursy to raczej ciezko wyzyc tylko z jezdzenia po domach i masujac ludzi... wnoskuje to z tematu w ktorym ludzie pisza ze interes nie idzie... ja nigdy nie napisalem ze pracowac warto tylko w przychodni w recz przeciwnie aby miec wiecej mozliwosci
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-22, 14:34   

No pewnie ze sa zawody gdzie placa dobrze a nawet lepiej... kolega plywa i ma 4 tys euro za pracownika fizycznego...Ja lubie co robie i nie zamierzam zmieniac zawodu i sie temu poswiecilem....I nie prawda ze dwa miesiace w miesiacu.W przychodni pracujesz 5h i masz stala pensje nawet te 1200 zl dodatkowo ja zostaje 1.5 h i przyjmuje prywatnie 1-2 h zajmuje mi fizjoterapia z pacjentami w domu to masz 8.5 h w weekend mozesz na kilka godzin szukac pracy w gabinecie odnowy... Majac fizjo i odpowienie kursy mozesz rpoowadzic cw grupowe z ludzmi starszymi w roznych palcowkach... prowadzic plywanie korekcyjne z dziecmi na basenie po jakims kursie... ostatnio bylo u mnie w miescie ogloszenie ze potrzebuja fizjo na 9 h w tyg do szkoly rodzenia z tego typu kursem... chodzi o to jak widzisz ze masz szeroki wachlasz mozliwosci i zawsze jakas opcje... Technik masazu niestesty nie bo albo ma pacjentow albo nie a i do przychodni nie zawsze sie dostanie bo ktos po studiach dostanie z nfz wiecej punktow...Sam na poczatku skonczylem technika masazu i bylo ciezko chocizby z tego wzgledu ze mialem mala wiedze i bylem malo skuteczny....aj wnioskuje po temacie gdzie ludzie pisza o slabych miesiacach i albo maja pacjentow albo nie nie maja pola manewru, a w dzisjeszych czasach gdzie masazsyta sam sie prosi zeby do niego przyjsc jest ciezko bo jest wiecej masazystow niz pacjentow... ilu moich kolegow po szkole mialao gabinety i popadali albo zarabiali na oplaty... moze nfz to przerost formy nad trescia ale to najlepsza forma reklamy jaka mozesz miec i jeszcze ci za to placa... w miesiacu w przychodni pezyjmuje 30 pacjentow i robie 300 masazy i niech kazdy powie znajomemy ze byl u dobrego masazysty...

[ Dodano: 2011-01-22, 14:40 ]
19robertoo64 powiedz mi jakim cudem odbywales samodzielna praktyke w czasie 2 letneij nauki?

[ Dodano: 2011-01-22, 14:48 ]
kokosek napisał/a:
Koledzy czy można wykonywać masaż klasyczny jako relaksacyjny kręgosłupa? Powiem,ze nie znam sie na technikach masażu relaksacyjnego więc prosze o porade czy wszytkie techniki kalsyczneg mogę stosować:

głaskanie,rozcieranie,ugniatanie,uciski,oklepywanie,roztrząsanie,wibracja itp?


kokosek napisał/a:
a czy stosując wszystkie techniki z klasycznego,które znamy jako relaksacyjny nie zaszkodzi się pacjentowi?


nie obraz sie ale nie dziwie sie ze masz problemy z pozyskaniem pacjentow
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-22, 15:50   

RehaT, może najpierw skorzystaj ze słownika ortograficznego i gramatyki bo czytając Twoje wypowiedzi jest tam maksymalny bałagan i literówki, których moja młodsza siostra nawet nie robi pisząc na komputerze. RehaT, Ty również się nie obraź ale w Twoje bajeczki na temat zarobków i wielu innych rzeczy raczej tutaj nikt nie wierzy. Więc nie marnuj paluszków :)

P.S gdybyś był taki mega zarobiony to nie siedziałbyś co chwile nawet w ciągu tygodnia na forum tylko byś pracował. A jakoś tego nie widać :)
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-22, 15:55   

mi to akurat wisi w co wierzysz a w co nie:) Powiedz lepiej cos wiecej o swojej samodzielnej praktyce...:)
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-22, 19:04   

wiesz mnie nikt za rączke nie prowadził na praktach dostałem zlecenie i robiłem. No a jeżeli u Was na studiach do podpięcia i ustawienia na aparaturze TENS'u potrzeba było więcej osób i oceniających to spoko.

P.S a jeżeli Ciebie na studium niczego nie nauczyli to już nie moja wina. Ja miałe kapitalną kadre dydaktyczną która nauczyła mnie wielu rzeczy, przekazała wiedze i dodała wiele rzeczy z własnego wielo letniego doświadczenia oraz rzeczy oprócz minimum programowego. Tak jak napisałem to akurat Twoj problem, że miałeś taki a nie inny poziom nauczania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB