Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Koszmarne miesiące - brak klientów
Autor Wiadomość
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-01-19, 18:17   

To z dojazdem pewnie 2 zł więcej :mrgreen:
 
     
Linki sponsorowane
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-19, 21:48   

Bossman, no nie szalej z dojazdem to zapewne jeszcze mają promocje z upustem 20%. Mnie takie ceny nie dziwią bo jak mi pacjentki w szpitalu w czeladzi mówiły ze ich sąsiadka ma godzinny masaż z dojazdem do domu za 13zł czy 15zł no to ludzie ja się Was zapytam "Czy leci z nami pilot...?"
To jest chore i bardzo mnie boli fakt, że ludzie tak nie cenią swojej pracy no bo nie czarujmy się jest to robota fizyczna wiedze też musimy mieć i ja przykładowo mam jechać do kogoś na 30minut kregosłupa za dajmy na to aby być konkurencyjny za 20zł czy nawet 15zł... no dla mnie to jest śmiech ja z cen napewno nie zdejde to tak jak już wspominałem koledze Bossman'owi nie mam już z czego zejść. Konkurencja ma o wiele drożej u mnie (mówie o tych którzy się cenią) a ludzią i tak jest drogo. Dzwoni do mnie kobitka mowie cena taka i taka to byłem nie raz wyśmiany, że przeginam pałke z ceną... bo są osoby tańsze odemnie... U mnie niestety mimo ze prawie styczeń się kończy lipa totalna. Niby co jakiś czas ludzie dzwonią pytają itd ale co z tego jak umawiać się na terminy nie chcą.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-01-20, 02:15   kurs masaz tajski

taki masaz z kilkanascie zl/h jest pewnie robiony przez ucznia, czyli osobe, ktora nie ma jeszcze formalnych kwalifikacji i nie powinna miec cennika, tylko dostawac napiwek za fatyge - ze swiadomoscia klienta, ze zabieg wykonany jest w ramach treningu. Bardziej ambitniejsi i pewni siebie zaczyna masowac przed dyplomem/skonczeniem kursu, co nie jest legalne (nie moga miec profesjonalnego ubezpieczenie), ale nie jest wedlug mnie naganne.

jesli chodzi o wykwalifikowanych, to kazdy liczy, ile uwaza (na ile stac jego klientow). Czesto trzeba sie pogodzic z faktem, ze nie da sie utrzymac tylko z masazu i szukac dodatkowych zrodel dochodu
 
     
mml 

Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 15
Wysłany: 2011-01-20, 08:03   

Rozbawiliście mnie swoimi komentarzami :)
A ta pani o której pisałam i podałam Wam jej cennik to nie jest "uczennica" czy praktykantka, skończyła jakieś liceum a teraz studiuje. Ja też tego nie rozumiem i tak jak pisaliście również nie chciałoby mi się wyjść z domu żeby zarobić takie pieniądze.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-01-20, 15:13   kurs masaz tajski

mml napisał/a:
nie jest "uczennica" czy praktykantka, skończyła jakieś liceum a teraz studiuje.

skonczyla liceum "jakies" czy medyczne? czy studiuje "cos" czy fizjo?

ile ktos liczy (bardzo malo czy bardzo duzo), to ich decyzja, trudno sie obrazac. W pierwszym przypadku skoncza swa kariere zawodowa ze zniszczonymi rekoma, w drugim pojda z torbami z braku klientow.
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-20, 20:34   

patrząc na to co się dzieje na rynku to nie chcę być pesymistą ale wszyscy zwiniemy manatki :P
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-20, 20:40   

ludzie sami weryfikuja i wiedza gdzie warto wrocic nawet jesli placa 100 zl za wizyte... zdobyc klienta to nie problem... sztuka go utrzymac
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-20, 20:48   

no to moze Ty tak masz ze nie problem go pozyskać. Ja mam wlasnie problem z pozyskaniem a nie z utrzymaniem. Bo tych ktorych mam to mam.
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2011-01-20, 23:42   

RehaT napisał/a:
zdobyc klienta to nie problem


w jakim miescie tak jest ? to się przeprowadze od razu :lol:
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-21, 11:08   

Bossman, to sie razem przeprowadzimy :D no chyba że kolega RehaT, nie udzieli nam tak pufnej informacji bo przecież bylibyśmy dla niego konkurencja :D
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2011-01-21, 12:39   

A ja niestety w związku z brakiem klientów zamknąłem działalnosc i działam w szarej strefie bo zarabiam jedynie 300zł/mc :cry:

Pytanie: czy ogłaszając się w gazetach i internecie urząd skarbowy może mnie w jakiś sposób namierzyć i przywalić kare? działan jedynie na dojazd do klienta
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-21, 21:52   

sasiad cie podpier... i juz mozesz miec na karku us
 
     
RehWellness 
fizjoterapeutka

Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 42
Skąd: poł.Polska
Wysłany: 2011-01-25, 00:05   

kokosek napisał/a:
A ja niestety w związku z brakiem klientów zamknąłem działalnosc i działam w szarej strefie bo zarabiam jedynie 300zł/mc :cry:

Pytanie: czy ogłaszając się w gazetach i internecie urząd skarbowy może mnie w jakiś sposób namierzyć i przywalić kare? działan jedynie na dojazd do klienta


zawsze pacjentem może się okazać pracownik US, który z dziką rozkoszą na do widzenia poprosi o rachunek , czego nie życzę, ale i nie pochwalam pracy na czarno.

[ Dodano: 2011-01-25, 03:15 ]
Aaaaaaaaa i jeszcze niech nikt nie mówi,że nie można w naszym zawodzie zarobić dużych pieniędzy....ale te bardzo duże sa zarezerwowane dla skur... :evil:

http://www.youtube.com/watch?v=cFadm4684nc
 
     
dziku_SKA 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-01-26, 10:30   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
taki masaz z kilkanascie zl/h jest pewnie robiony przez ucznia, czyli osobe, ktora nie ma jeszcze formalnych kwalifikacji i nie powinna miec cennika, tylko dostawac napiwek za fatyge - ze swiadomoscia klienta, ze zabieg wykonany jest w ramach treningu. Bardziej ambitniejsi i pewni siebie zaczyna masowac przed dyplomem/skonczeniem kursu, co nie jest legalne (nie moga miec profesjonalnego ubezpieczenie), ale nie jest wedlug mnie naganne.


Tu się zgadzam. Po pierwszym roku mojej nauki masażu załapałam się na bezpłatne praktyki w prywatnym gabinecie masażu. Była to świetna okazja, żeby poćwiczyć, ale... No właśnie. Klient za 30 min. masaż płacił 10zł, ja oczywiście nie dostawałam nic. Do tego klienci nie byli świadomi, że są masowani przez praktykantkę, a mi nie było wolno ich uświadamiać. Jeden ręcznik miałam na 4 klientów. Ale trzeba przyznać, że dla szefowej to był czysty zysk. 7 klientów = 70zł i zero włożonej przez nią pracy. Nie mam do niej pretensji - sama się na to zgodziłam, jednak jak zorientowałam się co się dzieje, to szybko zrezygnowałam. Miałam klienta, który ledwo był w stanie wejść na stół, do tego cała masa przeciwwskazań, tak więc odradziłam mu masaż, z czego szefowa nie była zadowolona, bo przecież mogła zarobić 10zł. I tak oto zakończyła się nasza współpraca.
Co do kryzysu to jej chyba nie grozi. Teraz znalazła lepszy sposób: zatrudnia stażystów przez Urząd Pracy. I to nie tylko na stanowisko masażysty, ale też do recepcji (bo poza gabinetem masażu prowadzi też solarium). Tak więc ma darmowych pracowników. Poza tym wynajmuje pomieszczenie pod masaż miejsc intymnych. Do tego ostatnio zajęła się organizacją kursów masażu... Pewnie za jakiś czas nawiąże współpracę z UP, który będzie podsyłał jej kursantów...
Obrotna jest, dlatego utrzymuje się na rynku.

Mimo wszystko liczę na to, że człowiek uczciwie wykonujący swoją pracę też może zaistnieć. Nie mówię o zarabianiu kokosów, ale o jakimś minimum, które pozwoli przeżyć.
Pozdrawiam!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-01-26, 12:49   kurs masaz tajski

RehWellness napisał/a:
nie można w naszym zawodzie zarobić dużych pieniędzy....ale te bardzo duże sa zarezerwowane dla skur... :evil:

http://www.youtube.com/watch?v=cFadm4684nc


grzywacz juz byl tutaj poltora roku temu

http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=666
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB