To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Jak ogrzać ręce i olejek przed masażem

massagewarsaw - 2013-04-14, 11:03
Temat postu: kurs masaz tajski
azjaci maja takie samo owlosienie, jak europejczycy.

w tym pierwszym filmie to nie masaz goracymi stemplami ziolowymi (powszechnie znany w tajlandii i na swiecie), ale terapia kijkiem i mlotkiem wzdluz linii sen (zblizone do meridianow), wywodzaca sie z tajlandii, ale malo znana. Nie jest juz ona uczona w szkolach masazu, ale masazysci starszego pokolenia i z prowincji polnocnych jeszcze ja wykonuja. Jest jeszcze wiele innych terapii ludowych, tradycyjnych, ktore nie weszly do kanonu szkol masazu. Takie masowanie wrzacym olejkiem czy uderzanie mlotkiem nie naleza do przyjemnych

mimica - 2013-04-14, 11:13

Osobiście na kilkudziesięciu spotkanych w życiu i wielu widzianych na filmach Azjatach owłosienia chociażby na przedramionach nie zauważyłem,może za mało jednostek:)
Już wiem który to masaż stemplami ziołowymi,rozpędziłem się z wnioskiem.
Domyśliłem,że nie jest przyjemne i że chodzi o masaż punktów z energią,ale jak to ubijał młotkiem niczym kostkę brukową,to mnie zdumiało.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group