To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praca Masażyści: Szukana

szierab - 2014-06-11, 08:46

Dziękuję za informację :wink:

U nas w Polsce w spa faktycznie Reiki nie jest popularne. Ja osobiście łączę techniki masażu relaksacyjnego z elementami Reiki.

Serdecznie pozdrawiam

Grzegorz

jogotrapeusz - 2014-06-17, 09:16

Przyjmę prace lub współprace praca stała lub dodatkowa .śląskie małopolskie.
Mam 35 lat jestem po czteroletniej szkole masażu z dyplomem technika .
15 lat doświadczenia praca w przychodni rehabilitacyjnej. Znaczny stopień niepełnosprawności.

massagewarsaw - 2014-06-17, 09:22

jesli niepelnosprawny, to mozesz wstawic ogloszenie rowniez w watku dla niewidomych http://forum.e-masaz.pl/v...t=336&start=150 , bo tam latwiej moga cie znalezc szukajacy niepelnosprawnych.

zreszta, jak 4 lata nauki, to pewnie szkola dla niewidomych w Laskach

jogotrapeusz - 2014-06-18, 10:05

Dzięki za linka
Jestem po szkole w Łodzi niepełnosprawność ze względu na wzrok.

warzecha2 - 2014-07-03, 11:56
Temat postu: Tegoroczny apsolwent Technik Masażysta
Witam
Szukam pracy jako Technik Masażysta.
Jak w tytule nie mam jeszcze papierów ale to tylko kwestia czasu, pewny jestem że dostanę dyplom.
Mam już doświadczenie 2,5 miesiąca w w Centrum Medycznym Jurajska Częstochowa.
Moją pasją jest masaż i rozwijanie się w tym kierunku.

Pozdrawiam Marcin Warzecha
Częstochowa
tel: 882-269-532

Callisthenics - 2014-07-15, 10:21

Witam,

W tym roku ukończyłem medyczne studium zawodowe, co prawda dyplom odbiorę w sierpniu
ale już szukam pracy/stażu jako technik masażysta na terenie Białegostoku (ewentualnie okolic).
Moje doświadczenie ogranicza się do szkolnych praktyk, które miały miejsce w kilku Białostockich
szpitalach przez 2 semestry. Szkołę ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym i bardzo zależy mi na pracy w zawodzie.
W najbliższym czasie planuję uczestnictwo w kursach masażu oraz dziedzin pokrewnych ;)

Białystok

e-mail: w profilu
tel: 535 889 343

topanime - 2014-08-30, 19:36

Witam,

W tym roku ukończyłem medyczne studium zawodowe w Stargardzie Szczecińskim z Dyplomem.
Moje doświadczenie ogranicza się do szkolnych praktyk, które miały miejsce w Stargardzkim
szpitalu rehabilitacyjnym przez 2 semestry. Bardzo zależy mi na pracy w zawodzi i rozwijaniu się
W najbliższym czasie planuję uczestniczyć w kursach masażu, szukam pracy w Stargardzie lub okolicy ewentualnie Szczecin

Stargard Szczeciński
nr. tel: 721688664

Halford - 2014-08-31, 18:52

Witam

W tym roku ukończyłem 2-letnią szkołę Technik Masażysta. Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe zdałem najlepiej na roku, 80% teoria, 93% praktyka.
Moje doświadczenie składa się z 20 dni praktyk w zakładzie "NZOZ Rehabilitacja, Fizykoterapia, Masaż Leczniczy M. Gierczyńska Leszno", gdzie wykonywałem różnego rodzaju masaże oraz zabiegi fizjoterapeutyczne. W ramach zajęć szkolnych raz w tygodniu w przeciągu IV semestru nauki odbywałem także praktyki w "Centrum Leczenia i Rehabilitacji Akwawit" oraz przez 5 dni w "Zakładzie rehabilitacji - Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie".

Dodatkowo z wynikiem bardzo dobrym ukończyłem następujące kursy:
- Masaż antycellulitowy bańką Chińską
- Masaż gorącymi kamieniami
- Masaż Shantala
- Masaż tkanek głębokich
- Język migowy I stopnia o profilu medycznym

Pragnę zdobyć pracę w zawodzie oraz kontynuować poszerzanie wiedzy z zakresu masażu oraz języka migowego biorąc udział w kolejnych kursach.

Leszno
pawel.nowak1992@onet.eu

kpk1981 - 2014-09-09, 10:59

Krzysztof Karczewski
Email: karczewski . krzysztof @ gmail.com
Tel: 570 934 217 / 794 433 354

Technik masażysta (2012 - 2014),
Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie
Egzamin teoretyczny: 75 %
Egzamin praktyczny: 76 %

Kursy:
- kurs masażu I i II stopnia: GoWork.pl
- masaż tensegracyjny; dr Kassolik, dr Andrzejewski (kurs odbywał się w ramach projektu unijnego)

Doświadczenie:
- praktyki zawodowe w szpitalach, domach pomocy społecznej, ośrodkach dla niepełnosprawnych

Szukam pracy:
- Olsztyn i okolice
- województwo Warmińsko-Mazurskie i województwa sąsiadujące (tylko, jeśli pracodawca zapewnia zakwaterowanie w miejscu pracy lub blisko miejsca pracy)

sicaria - 2014-09-25, 13:04
Temat postu: szukam pracy w weekendy na terenie Wrocławia
Witam, jestem świeżo upieczoną masażystką po szkole policealnej. Mam 21 i studiuję dziennie. Poszukuję pracy na weekendy na terenie miasta Wrocław, najlepiej na terenie Śródmieścia. Mam za sobą kilka miesięcy praktyk w ośrodku rehabilitacyjnym EKOVITA (Częstochowa) oraz półroczne doświadczenie po praktykach na oddziale rehabilitacji w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Zakres obowiązków obejmował nie tylko masaż ale także fizykoterapię oraz kinezyterapię. Mam też za sobą wolontariat w hospicjum częstochowskim.

Posiadam urpawnienia do wykonywania masażu klasycznego. limfatcznego, odruchowego, segmentarnego, Shantala, izometrycznego, tensegracyjnego, centryfugalnego, kosmetycznego, relaksacyjnego, sportowego. Z oceną bardzo dobrą ukończyłam kurs podstawowego języka migowego. Ponadto znam języki angielski (bardzo dobry), hiszpański (dobry) oraz rosyjski (podstawowy).

Uzyskałam następujące wyniki z egzaminu zawodowego:
- cz. praktyczna: 81%
- cz. teoretyczna: 83%

Proszę o kontakt mailowy miriam.pustul @o2 pl

Rybkos - 2014-10-04, 12:39

W związku z planowanym przeniesieniem szukam pracy w Radomiu i okolicach.
Technik masażysta lat 26 , pracowałem wcześniej w ośrodku i hotelu ***
Dyplom z wyróżnieniem, z wcześniejszych prac pozytywne referencje. Angielski komunikatywny.

Kurs masaży orientalnych-Lomi Lomi Nui, Tajski stóp, Misy tybetańskie, Kamieniami półszlachetnymi,Miotełkami i bambusami
Umiejętność masaży Bańką Chińską, akupresura stóp,Miodowy, Czekoladowy, peeling ciała
obsługa spa, respiratora, prawo jazdy, uprawnienia pedagogiczne, wychowawca kolonii
W razie zainteresowania proszę o kontakt na pw

Homel - 2014-10-14, 12:39

Witam wszystkich,

Poszukuję pracy jako masażysta na terenie Śląska (Tarnowskie Góry i okolice). Jestem instruktorem odnowy biologicznej, ukończyłem kursy masażu oraz mam ponad 3 letnie doświadczenie na stanowisku masażysty w klubie sportowym. Ukończyłem również AWF w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne.


Zakres masaży:
-masaż klasyczny I i II stopnia
-masaż sportowy
-masaż gorącymi kamieniami
-masaż bańką chińska
-masaż czekoladą
-mięśniowo-powięziowy masaż głeboki
-terapia punktów spustowych
-kinesiology taping

Posiadam dyplomy i certyfikaty potwierdzające moje umiejętności i kwalifikacje.

E-mail: g.jergla@gmail. com
Tel.: 505-370-366

Pozdrawiam, Grzegorz Jergla

topanime - 2015-01-25, 13:12

Witam

Jestem Technikiem masażystą świeżo po szkole poszukuję pracy w zawodzie. Posiadam miesięczne doświadczenie jedynie z praktyk szkolnych

Posiadam Dyplom Technika Masażysty i Certyfikat z Języka Angielskiego
o kontakt proszę na PW z góry dziękuję

isiaczek13 - 2015-01-26, 20:30

Poszukuję pracy jako masażystka. Mam 24 lata. Ukończyłam pomaturalne studium masażu, gdzie uzyskałam tytuł technika masażysty wraz z certyfikatem angielskim. Wykonuję masaże: klasyczne, sportowe, izometryczne, w odnowie biologicznej. Znam również podstawy drenażu limfatycznego oraz potrafię wykonać masaż gorącymi muszlami. Studiuję dziennie na AWF Wrocław na kierunku Fizjoterapia(pierwszy rok). Jestem komunikatywna, otwarta. Znam język angielki w stopniu komunikatywnym. Posiadam własne łózko do masażu, komplet wałków i klinów oraz zestaw do masażu muszlami.

Proszę o kontakt mailowy: krystyna.koltowska@gmail. com

warzecha2 - 2015-04-16, 17:16

Witam.
Jestem Dyplomowanym Technikiem Masażystą.
Szukam pracy.
Mam doświadczenie jako praktyki w Klinice Jurajskiej i indywidualnie chodząc do pacjenta.
Masaż to moja pasja.
Wykonuje masaż relaksacyjny, leczniczy całościowy i częściowy, limfatyczny, izometryczny.

Tel:882-269-532
Częstochowa



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group