To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praca Masażyści: Szukana

Tomasz S. - 2012-03-24, 13:10
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
tomek, podaj w ogloszeniu, ze krakow, bo informacja z twojego profilu nie od razu rzuca sie w oczy i niektorzy moga ja ominac.

przy okazji szukania pracy, mozesz sie zwrocic z usluga bezposrednio do klientow, to zawsze tez cos


Dziękuje za wskazówkę.

navigate - 2012-03-31, 12:43

Witam.
Szukam pracy w charakterze masażysty w Poznaniu i bliskiej okolicy.
Uprawnienia: masaż klasyczny, relaksacyjny, bańka chińska, body shaping, elektrostymulacja, fale radiowe, ultradźwięki, opalanie natryskowe.
Kontakt: garfild80@o2.pl, 722-310-110.

tomaszwlizlo - 2012-04-15, 20:24

Witam serdecznie
Jestem utytułowanym masażystą i fizjoterapeutą z ok 5 letnim stażem pracy. Poszukuję pracy w obrębie miast Poznań i Bydgoszcz.
Oprócz umiejętności wykonywania masażu klasycznego sportowego oraz limfatycznego posiadam również ukończone kursy :
masażu Lomi Lomi
masażu dźwiękiem mis tybetańskich
masażu bańką chińską
masażu stemplami ziołowymi
masażu pałeczkami bambusowymi
masażu miotełkami bambusowymi
masażu starochińskiego
masażu gorąca czekoladą
masażu świeca aromatyczną
masażu Relax & Teraphy
oraz konchowania uszu metodą Indian Hopi

Mój kontakt wlizlotomasz@gmail.com

Pozdrawiam
< już poprawione dzięki :) >

massagewarsaw - 2012-04-15, 20:30
Temat postu: kurs masaz tajski
tomaszwlizlo napisał/a:
wlizłotomasz@gmail.com

nie dojdzie, nie mozna stosowac znakow polskich

Pablii - 2012-04-16, 11:57

Ukończyłem kurs dwóch stopni masażu .

Brałem udział w kursach masażu klasycznego, relaksacyjnego, izometrycznego, leczniczego i kondycyjnego.

Uprawnienia wprawdzie zdobyłem niedawno, jednak masażem okazjonalnie zajmuję się od kilku lat i posiadam doświadczenie .



Z masażem wiążę swoja przyszłość zawodową. Zamierzam nieustannie się doskonalić i podnosić swoje kwalifikacje. Muszę dodać, że zostałem doceniony przez swoich nauczycieli oraz innych masażystów, którym wykonywałem masaże.

Ponadto mogę o sobie powiedzieć, że jestem dokładny, bez problemu dogaduję się z ludźmi, potrafię pracować w grupie, w razie potrzeby jestem też samodzielny.

Kontakt: prachnio@gmail.com tle: 881204381

Semian - 2012-04-23, 15:40

Witam serdecznie
Nazywam się Sebastian i poszukuje pracy na stanowisku technik masażysta.
Skończyłem policealną szkołę medyczną w Gdyni na kierunku technik masażysta, odbywałem praktyki w szpitalu miejskim w Gdyni a także w placówkach Caritas oraz na placówkach gdzie współpracowało się z małymi dziećmi.

Posiadam kilkuletnie doswiadczenie w pracy(od 2008-2011) w ramach wolontariatu u dosyc znanego chiropraktyka na pomorzu nastepnie od 2011-2012 w Caritasie jako masażysta.
Obecnie mieszkam w Gdańsku.

Interesuje mnie praca od Poniedziałku do Piątku na terenie trojmiasta (Gdansk-Gdynia-Sopot)
Cechuje mnie mila osobowośc, zawsze usmiechniety, zadbany dokladny, punktualny itp.
Pragne zaznaczyc iż jestem studentem drugiego roku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunki Fizjoterapia(Zaocznie, takze weekendy niestety mam zajęte).


w przypadku osób zainteresowanych prosze przesłać wiadomość na Adres: tyszkos@gmail.com odpowiedz gwarantowana :wink:

martuska4 - 2012-05-16, 17:33

Witam,
Jestem masażystką wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne, drenaż
limfatyczny, zabiegi spa oraz masaże ajurwedyjskie Abhyangam,Udvartana,
Shirodhara, Padanghata, zabieg Netra Vasti, masaż kamieniami
szlachetnymi
oraz bańką chińską.
Gdyby Państwo poszukiwali masażystki proszę o kontakt.
784-386-932
pozdrawiam,
Marta Szaniawska

trecking - 2012-06-30, 17:25

Aktualnie nowy w Poznaniu
Świeżo po medycznym studium zawodowym, z wieloletnimi zainteresowaniami masażem. W trakcie szkoły zrobiłem kursy:
Refleksoterapia
Ćwiczenia oporowe i równoważne (Thera-Band)
Sensomotoryka, trening funkcjonalny (Thera-Band)
Warsztaty z tematyki: prawidłowy siad, aktywy gorset w skoliozach
Odnowa biologiczna(relaksacja i trening autogenny, zabiegi ujędrniające, nordic walking, fitball, masaż: miseczki kokosowe, kije bambusowe, gorące kamienie, stemple ziołowe, bańki chińskie, zabiegi na ciało)
W trakcie kursu: masaż tensegracyjny
Szukam zatrudnienia.
tel. 793-989-411
trecking@interia.pl
Tomasz

Maser89 - 2012-07-02, 11:00

Witam :)

Poszukuję pracy na stanowisku masażysty:)

Jestem dyplomowanym masażystą po jednej z najlepszych w Krakowie szkół masażu leczniczego. Oprócz praktyk odbytych w ramach nauki odbyłem jeszcze 2-miesięczny staż w jednej z krakowskich przychodni rehabilitacyjnych oraz półroczny wolontariat w SPA. Wykonuję masaże klasyczny,relaksacyjny,drenaż limfatyczny,sportowy i wiele innych. Jestem pracowity,sumienny,odpowiedzialny,uczciwy,komunikatywny i gotowy na ciężką pracę. ;)

Kontakt e-mail: tomek372@op.pl

Pozdrawiam :)

Adam Repelowski - 2012-07-16, 10:10
Temat postu: Masaż w gabinecie i z dojazdem
Nowo otwarty gabinet masażu klasycznego "Terapia zdrowia" oferuje pełny zakres usług.
Osiedle Szkolne 9, I piętro, Kraków. Godziny: 14 - 19, poniedziałek-piątek.
W godzinach 8 - 13 możliwość dojazdu do Pacjenta.
Oferuję również trudne masaże w przypadkach chorobowych związanych z problemami ruchowymi, przykurczami, itp. W każdym przypadku proszę o tel. 519-635-044
Chętnie podejmę współpracę z gabinetem lekarskim, wspomagając program powrotu do zdrowia Pacjenta: neurologia, rehabilitacja, chirurgia.
Zapraszam na stronę Gabinetu, gdzie dostępne są wszystkie wiadomości i informacje kontaktowe.
http://terapiazdrowia.bnx.pl/news.php
Zapraszam

Agata Debska - 2012-07-20, 15:56
Temat postu: Masazystka, Refleksoterapeuta szuka pracy
Witam,
Jestem masazystka z wieloletnim doswiadczeniem (ponad 10 lat) ale nie przestaje sie uczyc. Wykonuje masaz relaksacyjny, " deep tissue ", masaz dla kobiet w ciazy, Pulsing i refleksologie ( szczegolne uwzglednienie refleksologii dla kobiet w ciazy, rowniez wspomagajacej regulacje ukladu hormonalnego przed zajsciem w ciaze i pomagajacej powrocic do rownowagi po porodzie. Jest to rowniez doskonala terapia wspomagajaca samoleczace zdolnosci organizmu przy problemach zwiazanych ze stresujacym trybem zycia: bole glowy, bezsennosc, problemy z trawieniem, zespol wrazliwego jelita i wiele innych.
Goraco polecam ! Refleksologia jest relaksujaca, przyjemna terapia, sposobem zapobiegania klopotom zdrowotnym. )
Szukam pracy na terenie Warszawy.
Wykonam zabiegi refleksoterapii z dojazdem do domu.

Agata Debska

email: agata.k1@poczta.onet.pl

Grochos - 2012-07-26, 15:36

Witam,
Jestem masażystą po 2-letniej policealnej szkole Plejada w Gdańsku oraz fizjoterapeutą po AWFiS Gdańsk. Posiadam dyplomy ukończenia kursów masażów SPA (kamieniami wulkanicznymi, polinezyjskimi miseczkami kokosowymi oraz kijami bambusowymi) jestem instruktorem odnowy biologicznej oraz instruktorem rekreacji ruchowej - trening siłowy. Odbyłem wiele godzin praktyk ponad 1200h w placówkach takich jak:
Klinika Rehabilitacji w Gdańskim Uniwersytecie Medcznym,
Prywatna Klinika Rehabilitacji w Krojantach koło Chojnic,
Przychodnia Rehabilitacji Mira-Med w Gdynii,
Obóz kontaktowy dla dzieci niepełnosprawnych "CIECIORKA 2010".

Poszukuję pracy jako masażysta i/lub fizjoterapeuta w placówce zdrowia lub klubie sportowym. Aktualnie mieszkam w Gdynii. Pracę poszukuję na terenie Trójmiasta. Posiadam własny stół do masażu oraz samochód.

Mail kontaktowy: emil.grochowski@onet.pl

Pozdrawiam i życzę miłego dnia Emil Grochowski :smile:

mlody0089 - 2012-09-25, 17:46

Witam.

Poszukuję pracy jako fizjoterapeuta lub masażysta na terenie Krakowa i okolic. Posiadam tytuł licencjata fizjoterapii, obecnie rozpocząłem studia zaoczne na AWF w Krakowie.

Odbyłem praktyki studenckie w Przychodni Rehabilitacyjnej NZOZ os. Pisatów 40 oraz w Szpitalu im. J. Dietla ul. Skarbowa 4 (łącznie 920 godzin). Ponadto miałem kontakt z różnymi pacjentami w różnym wieku:
dzieci (Małopolskie Centrum Rehabilitacji w Radziszowie),
osoby niepełnosprawne (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji),
osoby po urazach narządu ruchu (KCR),
pacjenci neurologiczni (Szpital Uniwersytecki),
pacjenci geriatryczni (Zakład Opiekuńczo Leczniczy - Prokocim)

Ponadto trenując lekkoatletykę dzięki uczestnictwu w obozach kadry województwa, klubowych oraz treningach miałem możliwość obserwacji podejmowanych działań rehabilitacyjnych wśród zawodników prezentujących różny poziom sportowy różnych dyscyplin sportowych.

Jestem osobą ambitną, pracowitą, sumienną, dyspozycyjną. Posiadam prawo jazdy.

Jeżeli po zapoznaniu się z ogłoszeniem chcieliby Państwo zapoznać się z CV lub umówić na rozmowę kwalifikacyjną proszę pisać lub dzwonić:
bartekkornas@interia.pl tel. 692024342

mamimu - 2012-11-12, 22:22
Temat postu: Masażysta
Wszystkim spragnionym relaksu i tym z problemami zdrowotnymi oferuję ulgę w cierpieniu.
Wykonuję masaż klasyczny całościowy i segmentarny, dla Pań również masaż bańką chińską. Na terenie Warszawy i powiatu wołomińskiego dojazd do klienta. tel. 606964327

rezus - 2012-12-09, 23:49
Temat postu: fizjoterapeuta szuka pracy
witam wszystkich serdecznie szukam pracy jako fizjoterapeuta / masażysta obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich zaocznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym ... Posiadam tytuł licencjata zdobyty na Wyższej Szkole Medycznej ( dawna Wyższa Szkoła Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku) ... odbyłem roczny staż w zawodzie w szpitalu Mswia , ponadto mam ukończone kursy kinesiotapingu podstawowego , masażu relaksacyjnego , sportowego , klasycznego , izometrycznego , gorącymi kamieniami bazaltowymi obecnie jestem w trakcie robienia kursu PNF podstawowego ... najchętniej podjąłbym pracę w jakimś spa , sanatorium bądź klubie sportowym w całej Polsce , ale najbardziej preferowane są okolice trójmiasta lub okolic bądź Warszawa i okolice pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group