To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praca Masażyści: Szukana

gadoola - 2011-11-05, 12:44
Temat postu: Dyplomowana Masażystka po stażu poszukuje pracy!
Witam.

Mam 22 lata, jestem dyplomowana masażystką, ukończyłam Medyczną Szkołę Policealną im. Hanny Chrzanowskiej w Stalowej Woli o profilu Technik Masażysta, uzyskałam ogólnoeuropejski Dyplom z bardzo dobrymi wynikami.

Odbywałam Praktyki zawodowe w wielu placówkach.

Ukończyłam Staż w Przychodni Rehabilitacji NZOZ "MEDYK" w Stalowej Woli, ze świetną opinią.

Wykonuję masaże lecznicze ( klasyczny, segmentarny, Shantala, izometryczny, drenaż limfatyczny, punktowy) jak i inne ( kosmetyczny, sportowy, relaksacyjny, antycellulitowy, odchudzający, masaż wodny).

Jestem w pełni dyspozycyjna i otwarta na dalsze szkolenie w tym zawodzie (typu kursy i szkolenia).

Poszukuję pracy jako masażystka, recepcjonistka, osoba obsługująca klienta lub tym podobne, w gabinetach rehabilitacji, kosmetycznych, spa itp.
Na terenie Podkarpacia, w rejonach Rzeszowa, Tarnobrzega, Stalowej Woli.

Praca w tym zawodzie jest dla mnie pasja, którą dalej chcę rozwijać. Mam ogromna chęć do pracy i mobilizacje.

Proszę o kontakt na maila. gadoola7@o2.pl

8agatka9 - 2011-11-21, 12:30

Witam bardzo serdecznie !
Poszukuje pracy jako masażystka w województwie najlepiej pomorskim.
Lecz gdy trafi się okazja gdzie można by było mieć zakwaterowanie chętnie przyjmę.
jestem po dwuletniej szkole masażu. Ukończyłam dodatkowe zajęcia z manicure i pedicure, umiejętności społecznych i posiadam certyfikaty ukończenia kursu języka angielskiego.
Aktualnie jestem studentką fizjoterapii studia zaoczne.
Potrzebuje bardzo pracy by dalej móc sie uczyć. Wysyłałam do wielu placówek lecz bez odzewu :(
Pomóżcie! Znacie może placówkę gdzie by się przydała dodatkowa para rąk ?:)

Łukasz Emich - 2011-11-29, 10:13

witam,
Poszukuje pracy na stanowisku masażysta w okolicach Białegostoku.
Ukończyłem szkołę Policealna nr. 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku, w czasie nauki odbyłem praktyki w szpitalach:
-Białostockie centrum onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie w Białymstoku,
-Uniwersytecki dziecięcy szpital kliniczny im L. Zamenhofa w Białymstoku,
-Wojewódzki szpital zespolony im. J. Śniadeckiego w Białymstoku,
-Dom pomocy społecznej dział fizjoterapii w Białymstoku

Aktualnie jestem studentem fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej 2 rok -zaoczne

W 2010 roku brałem udział w II Międzyszkolnym Turnieju Masażysty w Łomży,

2011 lipiec – pomoc w organizacji oraz opiekun na obozie I stopnia Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci w Białowieży, organizowany przez FAR
2011 wrzesień - pomoc w organizacji oraz opiekun na obozie ,,Warsztaty Aktywizacji Zawodowej "I stopnia w Białowieży, organizowany przez FAR

Dodatkowe szkolenia:
2008 Warsztaty szkoleniowe (30 godzin) „Pułapki w porozumiewaniu się z ludźmi – jak wejść na drogę efektywnej komunikacji? “

Prawo jazdy kat. B od 01.2008 (ciągła praktyka), samochód Alfa Romeo 156

kontakt: 602441566
lukasz.emich@wp.pl
Posiadam własny stół do masażu i istnieje możliwość założenia własnej działalności.

justyna_miniu - 2011-11-30, 14:56

Jestem absolwentką czteroletniego Technikum Masażu Leczniczego w Łodzi. Posiadam dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik masażysta. Poszukuję pracy na terenie Łodzi w gabinetach masażu, ośrodkach rehabilitacyjnych, salonach odnowy biologicznej, salonach kosmetycznych itp. Odbyłam wiele godzin praktyk w publicznych placówkach zdrowia takich jak szpitale oraz przychodnie. Bardzo chciałabym pracować w zawodzie gdyż masaż jest moją pasją, która daje mi siłę i energię.

Justyna
517-929-722 justynamasaze@gmail.com

[massagewarsaw - formatowanie usuniete, zle sie czyta bardzo duze wytluszczone litery]

przemkoo101 - 2011-12-23, 19:17
Temat postu: Masaże na telefon,przyjmę pracę - Gdynia, Sopot.
Chętnie przyjmę pracę jako masażysta na telefon w Gdyni lub Sopocie, w spa, hotelu ,obojętnie.Wykonuje masaże lecznicze głębokie, relaksacyjne, kosmetyczne.Posiadam ponad 3 letnie doświadczenie w bardzo rożnych ośrodkach.

Przemek :

503 533 475
med_bod@wp.pl

KetraB189 - 2011-12-29, 13:38
Temat postu: szukam pracy
Witam:)
mam 23lata ukończyłem 2lenią szkołę policealną o kierunku Technik Masażysta ukończoną pozytywnie zdanym egzaminem zawodowym.

Okolice Rzeszowa, ale i cała polska mi nie straszna jeżeli tylko będzie to możliwe.
Doświadczenie zdobyte podczas praktyk zawodowych oraz własnej działalności jako masażysta.

Jestem otwarty na nowe wyzwania i doświadczenia.

Kontakt:
tel 723 421 601
gg 8819540

:)

Anonymous - 2012-01-04, 12:01
Temat postu: szukam pracy jak masazysta
Mam na imie Wojciech.
Zrobiłem kurs masażu leczniczego w 1989r.w Puławach.
Po ukończeniu kursu pracowałem ok.2 lat w szpitalu na oddziale rehabilitacji i ortopedii.
Ukończyłem Studium Niekonwencjonalnych Metod Leczenia w 2000r w Lublinie masażu:klasycznego,odchudzającego,limfatycznego , akumpresury i kinezyterapia.
Po ukończeniu Studium pracowałem od 2000-2005 r w Odnowie Biologicznej w Nałęczowie.
Od 2005-2007r pracowałem w Szpitalu Miejskim na Oddziale Rehabilitacji i Ortopedii jako masażysta.
Mój zawód wykonuję ok.20 lat.Mam 46lata
Skonczyłem 2 letnie Medyczne Studium Zawodowe w Puławach.Pracowałem w Osrodku Pielęgnacyjno -Opiekuńczym od 2009-2010r.w Warszawie.
Pracowałem w Salonie KOsmetycznym w Warszawie.
Poszukuje pracy w woj.lubelskim i mazowieckim.

KONTAKT:
E-MAIL:w.kondracki@onet.eu
tel.kom: 695-418-136

szierab - 2012-01-18, 20:45
Temat postu: poszukuję pracy....Sląsk Cieszyński, Bielska Biała....
Witam serdecznie :) ,

Jestem wykwalifikowanym masażystą oraz terapeutą REIKI z doświadczeniem. Poszukuję pracy w zawodzie w rejonie Sląska Cieszyńskiego lub okolic Bielska Białej. Posiadam doświadczenie zawodowe ,umiejętność pracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą.
Z radością podejmę współpracę z ośrodkiem Spa,salonem odnowy itp...
Grzegorz Dzierzenga
604482569

massagewarsaw - 2012-01-18, 20:52
Temat postu: kurs masaz tajski
w profilu wstaw zamiast "warszawa" - "bielsko biala" czy "slask".

off topic: gratuluje pierwszej wypowiedzi od zarejestrowania prawie 4 lata temu. Udzielaj sie troche na forum, moze w ten sposob znajda sie pracodawcy czy klienci indywidualni

noxos - 2012-01-29, 19:57

Witam:) Jestem osobą niepełnosprawną i szukam pracy na stanowisku masażysty. Mam technika. Mieszkam w Jaworznie w woj. śląskim. Interesuje mnie praca w Katowicach, Mysłowicach, Sosnowcu, Jaworznie ew. w Chrzanowie. Tel 784-091-773.


PS. Mam wadę wzroku i moje uczestnictwo w forum jest znikome jednak docenię jeśli ktoś ma nagrania ciekawych wykładów na temat metod McKenziego. Ostatnio odsłuchuję książkę Kalternborn'a o technice manualnej. Chętnie nawiążę kontakt z osobą o większym doświadczeniu w tych tematach.
stefan.kozbielak@gmail.com

massagewarsaw - 2012-01-29, 20:28
Temat postu: kurs masaz tajski
dla niedowidzacych jest lista dyskusyjna https://groups.google.com/group/terapiamanualnapolska?hl=pl

po zarejstrowaniu posty beda dochodzily na skrzynke i mozesz odsluchac.

tam tez mozna popytac o ksiazki dla niedowidzacych.

tu na forum jest watek dla masazystow niedowidzacych http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=336 , sa tam tez ogloszenia o pracy, mozesz dodac swoje

tarasow - 2012-02-06, 20:31
Temat postu: Mas-Therapy.Masaż w Trójmieście.Sesje domowe.
Wykonuję masaże lecznicze, relaksacyjne i modelujące sylwetkę.

Skutecznie działam na terenie Trójmiasta. Jestem mobilnym masażystą- przyjeżdżając do Ciebie z moim składanym stołem do masażu, oszczędzam Ci czasu na podróż do mnie, a domowe zacisze pozwoli Ci w optymalny sposób pozwolić sobie na odprężenie i poczucie spokoju.
Masażystą jestem z zawodu i z zamiłowania. Bardzo łatwo i przyjemnie przyszło mi zdobycie dyplomu, między innymi dzięki mojej pasji do tej dziedziny medycyny naturalnej.

Z ochotą rozwijam moje zainteresowania pochłaniając wiedzę na kursach i szkoleniach, by jeszcze skuteczniej pomagać i wpływać na organizm Klienta.
Moja wiedza, w połączeniu z doświadczeniem jakie nabywałem do tej pory stwarzają mi warunki by sprostać wymaganiom jakie stawia dzisiaj świat każdemu z nas. Wieczna gonitwa w ciągu dnia, sporadyczne rozrywki, stres i poczucie odpowiedzialności wywołują w naszym ciele napięcia mięśni, które zaniedbane, w końcu dają o sobie znać w formie ”irytującego bólu”, jak określił to jeden z moich Klientów.

Rozwaga i świadomość konsekwentnych zabiegów relaksujących i profilaktycznych zazwyczaj wystarczają do minimalizacji procesów chorobotwórczych i zapewnienia homeostazy w organizmie każdego z nas.

To dzięki masażowi następuje normalizacja procesów w układzie nerwowym, dzięki określonym i specyficznym chwytom i technikom, masaż wywiera nie tylko kojący wpływ na obolałe lub zmęczone mięśnie, ale również leczy wiele chorób układu pokarmowego, oddechowego, krwionośnego i co najważniejsze- nerwowego. Już ponad 20sto minutowy masaż wywiera ogólny wpływ na cały organizm, pobudzając zakończenia nerwowe i wysyłając bodźce do mózgu.
Jestem przekonany, że jeśli dasz sobie szansę na pozbycie się uczucia przygniecenia, obolałych nóg pleców i barków, ogólnego napięcia, to zauważysz jak bardzo tego potrzebował Twój organizm.
Ukończyłem kurs masaży SPA i kurs "miękkiej" terapii manualnej.

Chcesz skorzystać z usługi? Chciałbyś nawiązać współpracę? Chcesz mnie zatrudnić?
Zapraszam do zapoznania się z treścią mojej strony internetowej: www.twojmasazysta.tk

aleksa - 2012-03-09, 18:24

Witam, odbyłam trzystopniowy kurs w Krakowie, posiadam dyplomy ukończenia w języku polskim i angielskim. Umiem wykonywać masaż klasyczny, segmentarny, punktowy, limfatyczny.
Mam 23 lata i obecnie odbywam praktyki na AWFie.
kontakt mejlowy; masaze-krakow@o2.pl

Tomasz S. - 2012-03-21, 13:03

Mgr Fizjoterapii prowadzący własną firmę poszukuje pracy w Krakowie lub okolicach na cały lub pół etatu w szpitalu, przychodni, Spa lub gabinecie masażu. Zajmuje się wykonywaniem masaży leczniczych oraz relaksacyjnych (Gorącymi kamieniami, miodem, czekoladą, z użyciem peelingu) w prywatnym gabinecie. Planuję również w najbliższym czasie uczestnictwo w kolejnych kursach masażu jak również kursach w dziedzinie rehabilitacji.

Propozycję pracy lub współpracy proszę wysyłać na mail: Tomste1055@op.pl

massagewarsaw - 2012-03-21, 16:25
Temat postu: kurs masaz tajski
tomek, podaj w ogloszeniu, ze krakow, bo informacja z twojego profilu nie od razu rzuca sie w oczy i niektorzy moga ja ominac.

przy okazji szukania pracy, mozesz sie zwrocic z usluga bezposrednio do klientow, to zawsze tez cos



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group