To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia informacje ogólne - Zapraszam zainteresowanych tematyką fizjoterapii !

fizjoblogger - 2010-03-11, 12:18
Temat postu: Zapraszam zainteresowanych tematyką fizjoterapii !
Witam serdecznie, jeśli interesujecie się tematyką fizjoterapii to zapraszam na nowego bloga, jej właśnie poświęconego: http://fizjoblog.wordpress.com/
POZDRAWIAM

massagewarsaw - 2010-03-11, 12:24
Temat postu: kurs masaz tajski
ciekawy pomysl i wykonanie (sczegolnie fotografie).

czy rzeczywiscie jest juz was kilka osob, ktore tam pisza?

administrator - 2010-03-11, 12:45

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu.

Artykuły na blogu są państwa autorstwem ? Zdjęcia faktycznie ciekawe wykonane.

bob.kabeth - 2010-07-18, 13:40

Ciekawa strona!!
Ja natomiast zapraszam do siebie:
http://fizjosite.blogspot.com/

massagewarsaw - 2010-07-18, 13:48
Temat postu: kurs masaz tajski
robercie hebtak, wydaje sie, ze sam tlumaczysz czesc artykulow - moze od czasu do czasu wstawiaj je rowniez tu na forum. Beda one mialy wiecej czytelnikow, a ty bedziesz miec wiecec wejsc na bloga i wiecej komentarzy.

trzeba zyczyc powodzenia i wytrwalosci, bo fizjoblog, pomimo dobrze zapowiadajacego sie poczatku, padl w okolicach maja

administrator - 2010-07-18, 18:29
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
robercie hebtak, wydaje sie, ze sam tlumaczysz czesc artykulow - moze od czasu do czasu wstawiaj je rowniez tu na forum. Beda one mialy wiecej czytelnikow, a ty bedziesz miec wiecec wejsc na bloga i wiecej komentarzy.

trzeba zyczyc powodzenia i wytrwalosci, bo fizjoblog, pomimo dobrze zapowiadajacego sie poczatku, padl w okolicach maja

Działa i dodatkowo pod 2 domena: http://fizjoblog.pl/

administrator - 2012-03-27, 14:04

Blog chyba już nie aktualny domeny nie działają ?
Akashia - 2012-05-01, 23:04

Ja raczej bardziej chciałam się dowiedzieć czegoś o ośrodkach fizjoterapii i rehabilitacji. Czytałam wiele pozytywnych opinii o ośrodku/klinice nowy d... i chciałam potwierdzić parę informacji. ale nie wiem które forum jest do tego odpowiednie...Podobno to świetna klinika z doświadczonym i profesjonalnym personelem..Czy ktoś wie coś na ten temat?

[massagewarsaw - druga czesc nazwy kliniki wyedytowana]

massagewarsaw - 2012-05-01, 23:11
Temat postu: kurs masaz tajski
Akashia napisał/a:
Ja raczej bardziej chciałam się dowiedzieć czegoś o ośrodkach fizjoterapii i rehabilitacji. Czytałam wiele pozytywnych opinii o ośrodku/klinice nowy d... i chciałam potwierdzić parę informacji. ale nie wiem które forum jest do tego odpowiednie...Podobno to świetna klinika z doświadczonym i profesjonalnym personelem..Czy ktoś wie coś na ten temat?

[massagewarsaw - druga czesc nazwy kliniki wyedytowana]

nie tolerujemy kryptoreklamy, dlatego nazwa kliniki wyedytowana.

wysil sie na troche wiecej, niz wstawiac reklame w zupelnie przypadkowym, nieodpowiednim do tego miejscu - watek jest o blogach.

jesli jestes fizjo, to nie wiem, smiac sie czy plakac, ze sa tacy "profesjonalisci"

administrator - 2012-05-02, 08:32

Płakać !! Przecież są działy do reklamy wystarczy poszukać...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group