To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia studia, kursy, szkolenia - Studia fizjoterapeutyczne

administrator - 2010-11-19, 15:51

Roobin napisał/a:
odpowiadając na powyższe pytanie :fizjoterapeuta nie ma uprawnień pedagogicznych ani metodycznych aby prowadzić zajęcia z wf-u ...

Do jakiego pytania ?

Roobin - 2010-11-19, 18:18

forever napisał/a:
Bardzo fajny temat,
mam jedno pytanie odnośnie ukończenia studiów o kierunku fizjoterapia, czy magister fizjoterapeuta może otrzymać pracę jako nauczyciel wf



chodziło o to pytanie, sorry wcześniej zwiał mi cytat :mrgreen:

administrator - 2010-11-20, 00:10

Roobin napisał/a:
forever napisał/a:
Bardzo fajny temat,
mam jedno pytanie odnośnie ukończenia studiów o kierunku fizjoterapia, czy magister fizjoterapeuta może otrzymać pracę jako nauczyciel wf



chodziło o to pytanie, sorry wcześniej zwiał mi cytat :mrgreen:
aha ok ;)
laura2011 - 2011-04-22, 19:24
Temat postu: Podkowiańska Wyzsza Szkoła Medyczna
Czy ktos wie cokolwiek na jej temat, ma tylko jeden wydział- fizjoterapie ( licencjat), który własnie mnie interesuje... prosze o opinie, w necie nic nie moge znaleźć, oprócz informacji, które oni sami umieszczają. :roll:
Piotrek Medic - 2011-04-23, 15:11

Laura- odpisałem Ci na meilu
kinia1988_20 - 2011-06-07, 20:19

witam czy ktoś się może orjentuje o studiach w wawie o kierunku fizjoterapia chodzi mi głownie o Wyzszą szkołe mazowiecką słyszałam że jest ok a co wy na ten temat chodzi mi o wasze opinie czy ta szkoła jest ok czy polecacie coś innego
Piotrek Medic - 2011-06-08, 23:10

szczerze to wybrałbym na Twoim miejscu coś innego ( jeśli mowa o prywatnej uczelni) np WYższą Szkołę Rehabilitacji i w miarę możliwości w systemie dziennym. Co do wyższej szkoły mazowieckiej ( nie mam nic do ludzi co to kończą bo mam paru znajomych ale ..... pojawia się ale, gdyż szczególnie w systemie zaocznym ta szkoła wiele do życzenia.
p4ul4 - 2011-07-06, 23:07

Cześć Wszystkim :)

Czy ktoś z Was może orientuje się która z uczelni jest bardziej chwalona: AWF Kraków czy Medyk w Krakowie? Chodzi mi o magisterkę. Nie wiem na którą uczelnię się zdecydować. Może ktoś mi podpowie? ktoś studiuje/ studiował na którejś z tych uczelni?

Pozdrawiam.

Anonymous - 2011-08-07, 09:10

Witam serdecznie. Otwarto w moim mieście nowy kierunek licencjat z fizjoterapii, jednak cena za czesne 450 zł co miesiąc to dla mnie zbyt wysoka, a słyszałam że wysokość ma rosnąć ze względu na dojeżdżających wykładowców. Szkoda, nie stać mnie.
administrator - 2011-08-07, 10:35

ii ?? A nie możesz do innych szkole się zapisać w twoim regionie ?
Anonymous - 2011-08-07, 18:51

e-Masaz.pl napisał/a:
ii ?? A nie możesz do innych szkole się zapisać w twoim regionie ?

Tzn? do jakich innych?

administrator - 2011-08-07, 23:17

Reni napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
ii ?? A nie możesz do innych szkole się zapisać w twoim regionie ?

Tzn? do jakich innych?

tylko jedna szkołę masz z kierunkiem fizjoterapii w twoim mieście? Jeśli tak to najbliższy miasto zaocznie dojeżdżać

Anonymous - 2011-08-08, 17:54

Tylko jedną szkołę, licencjat z fizjoterapii. Dojazdy są wykluczone ponieważ nie stać mnie na to, dlatego cieszyłam się że otwierają w Świnoujściu bo o nim mowa kierunek fizjoterapii, cena wzrosła, na początku wstępnie mówili 350 zł co miesiąc, teraz chcą 450 i na tym nie koniec, cena za czesne będzie rosła ze względu na wykładowców dojeżdżających ze Szczecina. Mówi się trudno :smile: dodam tylko, że jestem po Studium Fizjoterapii.
administrator - 2011-08-08, 21:04

Reni napisał/a:
Tylko jedną szkołę, licencjat z fizjoterapii. Dojazdy są wykluczone ponieważ nie stać mnie na to, dlatego cieszyłam się że otwierają w Świnoujściu bo o nim mowa kierunek fizjoterapii, cena wzrosła, na początku wstępnie mówili 350 zł co miesiąc, teraz chcą 450 i na tym nie koniec, cena za czesne będzie rosła ze względu na wykładowców dojeżdżających ze Szczecina. Mówi się trudno :smile: dodam tylko, że jestem po Studium Fizjoterapii.

O jakieś zniżki socjalne lub stypendialne dla studentów pytałaś?

Anonymous - 2011-08-10, 17:05

Nie pytałam się o te zniżki, wątpię czy są tam zniżki, szkoła (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu) jest widzę najbardziej nastawiona na biznes, druga sprawa ja zrezygnowałam z uczelni.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group