To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Pokazy masażu tajskiego Wrocław 17.3 o 16 i 21

massagewarsaw - 2010-02-28, 16:50
Temat postu: Pokazy masażu tajskiego Wrocław 17.3 o 16 i 21
17 marca o godzinie 16.00 oraz 21.00 zapraszamy do pureyoga studio na
pokazy masażu tajskiego - wstęp wolny.

kazdy z pokazow trwa minimum 1h i uczestnicy moga byc modelami do masazu.

Wrocław, ul.Kotlarska 40, IV p (wejscie od Igielnej)

ps kurs tajskiego 27-30.3 800zl, 2 osoby 1400zl - otwarty rowniez dla amatorow masazu

Rysniety - 2010-03-02, 23:42

Super, postaram się tam być i później zdać jakąś małą relację.
massagewarsaw - 2010-03-04, 09:57
Temat postu: kurs masaz tajski
najlepiej pstrykaj zdjecia i wstaw w galerii fotografii http://forum.e-masaz.pl/album.php albo w swojej prywatnej galerii na forum.

przed po pokazie bedzie mozliwosc nabycia produktow do masazu z tajlandii (stemple, balsamy i esencje ziolowe, esencje kwiatowe, kijki do masazu, suszony owoc klejowca smakowitego)

massagewarsaw - 2010-03-15, 08:46
Temat postu: kurs masaz tajski
ze informacja z lutego, to potwierdzam i przypominam
Rysniety - 2010-03-18, 00:42

Właśnie wróciłem z pokazu. Bardzo kameralny, na pokazie było tylko 7 osób. Masażystka nie opowiadała żadnych czarów, fachowo tłumaczyła, ale trzeba było znać angielski, ruchy były pewne więc zna się na rzeczy, w 3 próbie zgłosiłem się na modela i muszę przyznać, że świetnie się czuję. Niestety zrobiłem bardzo mało fotek, postaram się je wrzucić na forum.
Myślę nad zrobieniem tego kursu.
Pozdrawiam

massagewarsaw - 2010-03-18, 08:30
Temat postu: kurs masaz tajski
z krzepic jedzie Magda, a jej kolezanka planuje powtorke kursu - jesli beda jechac samochodem, to moga zabrac po drodze. A po kursie bedziecie mogli na sobie trenowac.

zapowiada sie bardzo niewielki, kameralny kurs, bo przedwczoraj skonczyl sie wlasnie we wroclawiu inny, duzy. Nowa data zostala wyznaczona tylko w koncu lutego i jest to troche za malo czasu. Dlatego ten kurs moze zostac skrocony o jeden dzien - moze byc 3 pelne dni, od rana do nocy. Gdy sie zdecydujesz, to daj znac organizatorce - czasami jedna osoba wiecej decyduje, czy kurs sie odbedzie w terminie czy zostanie przelozony na odleglejsza date.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group