To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - OrtoSPORT - Rehabilitacja Medyczna Łódź

ortosport - 2010-01-25, 13:10
Temat postu: OrtoSPORT - Rehabilitacja Medyczna Łódź
O firmie

Jesteśmy od ponad pięciu lat jednym z najbardziej profesjonalnych zakładów rehabilitacji medycznej, a także firm zajmujących się przewozem osób niepełnosprawnych.

Klinika Rehabilitacyjna OrtoSPORT powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych, a do każdego pacjenta, niezależnie od wieku, trybu życia, jaki prowadzi i urazu podchodzimy indywidualnie. Trzon naszego Zakładu stanowią profesjonalni lekarze ortopedii, masażyści, diagności i fizjoterapeuci, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności z zakresu rehabilitacji medycznej. Dla większego komfortu naszych Klientów na terenie województwa łódzkiego posiadamy dwie placówki medyczne.

Przez lata naszego istnienia udało nam się zdobyć zaufanie rzeszy potrzebujących rehabilitacji pacjentów oraz zbudować wizerunek, który gwarantuje najwyższą jakość usług medycznych.

OrtoSport wykonuje :



Rehabilitację narządu ruchu

Rehabilitację kręgosłupa

Rehabilitację wad postawy

Rehabilitację onkologiczna

Rehabilitacja po udarowa

Rehabilitacja ruchowa z całym kompleksem ćwiczeń usprawniających

- masaż : leczniczy , odchudzający , sportowy

- drenaż limfatyczny

Terapia manualna



Zabiegi :

- fizykoterapia : pole magnetyczne

- laseroterapia

- światłoterapia

- ultraterapia

- elektroterapia

- dogoterapia

OrtoSport posiada 2 placówki na terenie woj.łódzkiego co oznacza , że znaczna część Klientów ma do nas blisko. (Piotrkowska 209 , Syrenki 13 )

Truskawa - 2010-01-25, 16:01

Standardowo... Zajrzy, zareklamuje i zniknie....
Takie reklamy powinny być kasowane :mrgreen:
Jest taki fajny dział jak.. jesteś tu nowy, przywitaj się...

ortosport - 2010-01-25, 16:13

Truskawa napisał/a:
Standardowo... Zajrzy, zareklamuje i zniknie....
Takie reklamy powinny być kasowane :mrgreen:
Jest taki fajny dział jak.. jesteś tu nowy, przywitaj się...


Oj nie chcemy w żadnym wypadku zniknac , wręcz przeciwnie liczymy na owocną współprace z Administracją portalu.

kwestię powitania nadrobiliśmy i stałych bywalców przepraszamy za przeoczenie postu powitalnego.

Truskawa - 2010-01-25, 17:34

No to zwracam honor :grin:
Po prostu często tak jest...
Ale to dobrze że nie znikacie i mam nadzieję że przyczynicie się do lepszego funkcjonowania forum.
Każda firma każdy specjalista z branży mile widziany:)

pozdrawiam

ortosport - 2010-01-27, 14:53

jak tylko sytuacja będzie wymagała będziemy udzielać porad


Pozdrawiamy.

Truskawa - 2010-08-22, 10:13

Chyba mieszkam w tym samym bloku, ba nawet w tej samej klatce co jedna z osób pracujących w ortosport(może nawet kierującej):D Ale zbieg okoliczności:D Mijam szanownych sąsiadów jak ze swoim bardzo zadbanym wilczurem(jak dla mnie wygląda okazale) na spacery wychodzą:) Zorientowałem się po malutkim napisie na tylnej klapie samochodu:)
Mam rację?? Proszę o odzew bo ciekawi mnie czy dobrze kojarzę:)

ortosport - 2010-08-23, 14:35

witam :) wszystko się zgadza
administrator - 2010-08-23, 15:42

No to mamy sąsiadów z forum hehe ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group