To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Praca jako masażysta w uk

Naster - 2010-01-23, 21:02
Temat postu: Praca jako masażysta w uk
Witam,
jestem nowy na forum ale liczę że ktoś może mi pomoże.
Od 3 miesięcy siedzę w anglii rozpocząłem prace jako opiekun i może da się z tego wyżyć i oszczędzić ale ja nie lubię się zatrzymywać i nie rozwijać. W Polsce ukończyłem studia magisterskie z fizjoterapii, myślałem że uda mi się w anglii to rozwinąć ale rzeczywistość mi na to nie pozwala (ale to inny temat).
Mianowicie chodzi o to że, chciałem rozpocząć pracę jako masażysta w anglii.
Niestety nie wiem od czego zacząć, od dwóch tygodni szukam jakiś informacji, czy jest potrzeba rejestracji w tym zawodzie lub czy będą tu honorować mój dyplom fizjoterapeuty, czy trzeba mieć jakieś certyfikaty czy tylko fizjoterapia wystarczy. Niestety nic nie znalazłem poza informacjami na różnych forach o tym jak się zarabia i tyle.
Może ktoś z was wie jak to dokładnie wygląda w Anglii?
Będę wdzięczy za wszystkie informacje.

Pozdrawiam
Naster

massagewarsaw - 2010-01-23, 23:34
Temat postu: http://massagethai.info kurs masaz tajski
mozesz wykonywac zabiegi fizjo, rowniez niektorzy pracodawcy moga dac ci prace jako takiego, ale szpitale i duze kliniki nie.

nie ma zadnego problemu z masazem, oprocz znalezienie klientow. Wez ubezpieczenie i zostan czlonkiem stowarzyszenia.

Naster - 2010-01-25, 22:13

Dziękuje Ci massagewarsaw za informacje, wspomniałeś coś o ubezpieczeniu i zostaniu członkiem stowarzyszenia. O jakim dokładnie ubezpieczeniu u stowarzyszeniu myślałeś?
massagewarsaw - 2010-01-25, 23:49
Temat postu: kurs masaz tajski
jest kilka stowarzyszen masazystow, kazde z nich oferuje ubezpieczenie.

jesli to cie interesuje, to moge wiecej napisac

Medivers_pl - 2010-02-18, 22:49

A co do certyfikatów to w zasadzie wiele krajów unii je honoruje,także nie powinno być większego problemu. Podpisuje się pod powyższym postem,jest kilka stowarzyszeń masażystów działajacych w UK.
massagewarsaw - 2010-02-18, 23:32
Temat postu: kurs masaz tajski
nie jest mowa o certyfikatach, a dyplomie fizjo. Jego nostryfikacja za granica nie jest wcale automatyczna, wymaga czasu i zachodu. Lokalne stowarzyszenia i zwiazki zawodowe sa silne i bronia sie przed zanizaniem poziomu profesji, rowniez rzad musi pilnowac porzadku - w koncu fizjo to zawod medyczny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group