To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Praca do szkoły na temat masażu

_angela_ - 2010-01-11, 18:19
Temat postu: Praca do szkoły na temat masażu
Witam, mam problem i nie wiem skąd mam uzyskć pewne informacje, więc może Wy mi pomożecie

chodzi o to, że muszę napisac pracę do szkoły na temat masażu i potrzebuję takich informacji jak:
1. Definicja formalno-prawna ( czy jest jakaś ustawa odnośnie masażu, masażysty bo nigdzie nie mogę znaleźć, a ta definicja ma wynikać z ustawy:()
2.Podstawy prawne (odpowiednie zarz ądzenia i rozporządzenia)
3.Wymogi prawne jakie trzeba spełnić, żeby wykonywać masaż
4. Czy są jakieś organizacje, stowarzyszenia branżowe
5.Rachunek ekonomiczny (czyli ile pieniędzy potrzebuję na otworzenie salonu i wykonywanie masażu i jakie są zyski)

byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc:(

administrator - 2010-01-11, 21:24

Po pierwsze warto było by się przywitać na forum a nie od razu prosić o pomoc.
Tutaj masz wątek: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=6

Poszukaj na forum było już trochę informacji na twoje pytania jeśli nie znajdziesz napisz.

_angela_ - 2010-01-12, 21:43

Przepraszam,nigdy nie krzystałam z żadnego forum i nie wiem jaki panują zwyczaje :wink: ale kultura tego wymaga, więc powinnam była się domyśleć :razz: a więc WITAM WSZYSTKICH :wink: i dziękuję za pomoc :smile:
Medivers_pl - 2010-01-25, 14:08

Bardzo wiele informacji znajdziesz w poszczególnych działach forum,wystarczy poszukac. Poza tym definicje możesz bez problemu dostac z wyszukiwarki,wpisz hasło i wyswietli się pare stron-sam sprawdzałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group