To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż kamieniami z poparzeniem 2 stopnia

massagewarsaw - 2009-11-22, 18:08
Temat postu: Masaż kamieniami z poparzeniem 2 stopnia
relacja z zabiegu sciagnieta z forum spa:

http://www.fotosik.pl/sho...fd85be45694acb5

"Przebywałam we wrześniu w SPa hotelu Anders w starych Jabłonkach. Całkiem ładny ośrodek, dobre jedzenie i ogólnie cały weekend należało by uznać za udany bo nawet słoneczko pięknie świeciło gdyby nie ekskluzywny masaż gąracymi kamieniami polecany w centrum SPA Hotelu Anders.

W moim przypadku ten masaż będę pamiętała do końca życia. W trakcie zabiegu który podono jest cakowicie bezpieczny zostałam poparzona na plecach. Mój lekarz stwierdził poparzenia II stopnia, jak wyglądały moje plecy w kilka godzin po zabiegu można zobaczyć na zdjęciu.

Najgorze jest to że nie udzielono mi właściwie żadnej pomocy!! Po zabiegu "fachowy personel" wręczył mi panthenol w spray-u i podziękował za wizytę. Nie wezwano lekarza ani nie zaproponowano mi podwiezienia do lekarza który mógłby ocenić zagrożenie dla mojego zdrowia.

Kiedy mój mąż poszedł z interwencją początkowo w hotelu nie chciano nic zaproponowac gdyż nasz pobyt był już wcześniej opłacony a samo SPA chciało się wykręcić kosmetykiem. Finalnie otrzymaliśmy na żadanie mojego męża voucher na weekend z masażem relaksacyjnym i bezpłatne śniadanie dla 1 osoby.

Do domu wróciłam z "piękną pamiątką", po 4 godzinach jazdy w samochodzie bez opierania się o fotel z gołymi placami. Teraz oprócz wizyt u lekarzy czekają mnie jeszcze odwiedziny w sądach bo niestety pomimo mojej dobrej woli nie udało się polubownie załatwić sprawy odszkodowania z dyrektorem ośrodka. Nie polecam ze względów bezpieczeństwa. "

administrator - 2009-11-22, 23:45

Wiedziałem że kiedyś tak to się skończy.
massagewarsaw - 2009-11-23, 00:46
Temat postu: masaz tajski
[quote="e-Masaz.pl"]Wiedziałem że kiedyś tak to się skończy.[/quote]

czy przez przypadek znasz tego masazyste?

mozna przypuszczac, ze certyfikat przyszedl razem z kamieniami, podgrzewaczem i dvd, jak wykonac taki masaz.

pewnie nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

administrator - 2009-11-23, 12:14
Temat postu: Re: masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
Wiedziałem że kiedyś tak to się skończy.


czy przez przypadek znasz tego masazyste?

możnaprzypuszczac, ze certyfikat przyszedl razem z kamieniami, podgrzewaczem i dvd, jak wykonac taki masaz.

pewnie nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

Nie nie znam tego masażysty ale przypuszczam ze jeszcze nie jeden taki wypadek będzie.
Tak jak piszesz certyfikat przyszedł razem z kamieniami, podgrzewaczem i dvd, jak wykonać taki masaż i to mnie przeraza. :neutral:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group