To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Masaż i rehabilitacja w domu pacjenta

los_arturos - 2010-07-13, 23:31

i nie wyrzuca Ci błędów o przekroczonym transferze??
massagewarsaw - 2010-07-13, 23:41
Temat postu: kurs masaz tajski
nie, od ponad 3 lat to sie nie stalo - ale tez mam tylko okolo 100 wejsc dziennie.

ciezkie grafiki mozesz zamiescic na jakims innym, bezplatnym serwerze

los_arturos - 2010-07-13, 23:46

Rozumiem, niestety ja mam kiepskie doświadczenia z darmowymi serwerami, tak więc zainwestowałem naprawdę nie duże pieniądze w płatny serwer. Nie duże, ze względu na to, że dzielimy się serwerem ze znajomymi :wink: po prostu jest kilka stron na jednym serwerze
administrator - 2010-07-14, 15:43

los_arturos napisał/a:
Rozumiem, niestety ja mam kiepskie doświadczenia z darmowymi serwerami, tak więc zainwestowałem naprawdę nie duże pieniądze w płatny serwer. Nie duże, ze względu na to, że dzielimy się serwerem ze znajomymi :wink: po prostu jest kilka stron na jednym serwerze

good idea ;) w kupie raźniej i taniej.

Durst - 2010-07-27, 21:10

nie mam kasy na zabawe w płatne serwery . Ten w którym mam teraz strone jest dobry tylko ze nie ogarnia joomli . Mimo to strona wygląda ciekawie z dobrą grafiką .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group