To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Masaż i rehabilitacja w domu pacjenta

los_arturos - 2009-10-19, 18:54
Temat postu: Masaż i rehabilitacja w domu pacjenta
Witam wszystkich. Chcę spróbować swoich sił w rehabilitacji domowej, dlatego też założyłem taką stronkę jak w temacie . Jak myślicie nad czym musze przy niej popracować? Co dodać? Co jest zbędne? Forum nie chche zakładać, wydaje mi się że wystarczy że jest e-masaż forum i e-fizjoterapia :wink: www.domowarehabilitacja.pl
massagewarsaw - 2009-10-19, 20:01
Temat postu: masaz tajski
niezle, ale buduj wiecej podstron - im wiecej tekstu na stronie, tym lepiej dla wyszukiwarek
los_arturos - 2009-10-19, 20:09

wiem, ale z drugiej strony nie chcę zaśmiecać za bardzo strony
administrator - 2009-10-19, 22:27

Fajna prosta strona, na jakiej maszynie dzialasz?
los_arturos - 2009-10-19, 23:20

w joomli to robiłem wszystko, jeśli o to pytasz :wink:
administrator - 2009-10-20, 15:32

los_arturos napisał/a:
w joomli to robiłem wszystko, jeśli o to pytasz :wink:

dokladnie o to ;)

los_arturos - 2009-10-20, 20:46

chodzi mi o samo info, że istnieje, działam, a joomla jest prosta w obsłudze
administrator - 2009-10-20, 22:02

los_arturos napisał/a:
chodzi mi o samo info, że istnieje, działam, a joomla jest prosta w obsłudze

wiem, wiem nie musisz w php grzebac masz panel administracyjny tak? ;)

los_arturos - 2009-10-21, 17:38

o to właśnie chodzi:) dobra sprawa dla gogoś lepszego w fizjoterapii niż w informatyce;)
administrator - 2009-10-21, 21:25

los_arturos napisał/a:
o to właśnie chodzi:) dobra sprawa dla gogoś lepszego w fizjoterapii niż w informatyce;)

Dokładnie :D

alfredo - 2009-12-04, 13:29

Witam.

Od siebie mogę dodać tylko tyle, że zdecydowanie polecam usługi kolegi Artura.
Znalazłem go przez to forum (za co dziękuję) i jeśli chodzi o masaż to nie mam żadnych zastrzeżeń. :)
No i do tego bardzo fajny, równy chłopak z niego.

Odnośnie samej strony to widzę, że szata graficzna zmieniła się zdecydowanie na plus.
Może zamieść jakieś opinie klientów o Tobie? Zadowoleni klienci mogliby Cię polecać...

Pozdrawiam.

Durst - 2010-06-30, 22:41
Temat postu: do artka
hej mam pytanie :D rowniez chce zrobic strone w joomli ale nie moge znalesc odpowiedniego darmowego serwera . Z jakiego Ty korzystasz ?
administrator - 2010-07-01, 15:33
Temat postu: Re: do artka
Durst napisał/a:
hej mam pytanie :D rowniez chce zrobic strone w joomli ale nie moge znalesc odpowiedniego darmowego serwera . Z jakiego Ty korzystasz ?

chodzi ci serwer ftp pod strone tak ?

los_arturos - 2010-07-12, 22:37

siemasz. nie zauważyłem pytania. serwer mam płatny. w darmowe nie ma sensu się bawić. strona by nie chulała
massagewarsaw - 2010-07-12, 22:49
Temat postu: kurs masaz tajski
dla rzetelnego klienta (i dla wyszukiwarek) liczy sie tresc, a nie grafika i bajery. Mam strone ne bezplatnym serwerze, sam ja zbudowalem - ponoc jest dobra i w ocenie bezstronnego czytelnika, i zawodowego projektanta stron.

dla indywidualnego masazysty/fizjoterapeuty wystarczy prosta, skromna (co nie znaczy mala) strona informacyjna, wzbudzajaca zaufanie przez oryginalne teksty z bezsporednimi, osobistami akcentami. Co innego, gdy jest to duza klinika czy spa.

Forma powinna byc odekwatna do wlasciciela i do odbiorcy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group