To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprawy forum - Link Forum.e-Masaz.pl

administrator - 2009-10-19, 17:47
Temat postu: Link Forum.e-Masaz.pl
Witam

Taka prośba aby forum jeszcze bardziej było widoczne w google mam prośbę umieście poniższy link na waszych stronach www. Może to być na głównej stronie czy nawet w pod stronie linki itd.

Kopiuj link i wklej w stronę html

<a
href='http://forum.e-masaz.pl' target='_blank'
title='Forum masażu>Forum masażu</a>


Dziękujemy
Administracja

massagewarsaw - 2009-10-19, 19:58
Temat postu: masaz tajski
zdecydowanie powinno byc na stronie glownej.

wymiana linkow tez jest pozyteczna (chetnie wymienie sie linkami z innymi masazystami - pisalem o tym juz dawno, ale bez skutku)

administrator - 2009-10-19, 22:28

Nie kazdy tym wie ze to pomaga ;)
forever - 2009-10-20, 11:15

U mnie wasz link jest już umieszczony od dawna :) w stopce i w dziale linki na:

www.masazysta.wirtualnie.pl

Pozwoliłem sobie również umieścić na mojej nowej stronie odnośnik o nazwie Forum, z linkiem do tego forum :)

www.masaze.wirtualnie.pl

Mam nadzieje że nie macie nic przeciwko :)

administrator - 2009-10-20, 15:31

Ten adres e-masaz.yoyo.pl trochę mi nie pasuję ale reszta nie mam nic przeciwko ;) Dzięki :wink:
forever - 2009-10-20, 16:06

głupio wyszło faktycznie :/ ale adres nie jest używany, korzystam z aliasu masazysta.wirtualnie.pl :) Zresztą linki do was są więc mam nadzieje że przyniesie to jak największe korzyści forum :)
administrator - 2009-10-20, 22:03

forever napisał/a:
głupio wyszło faktycznie :/ ale adres nie jest używany, korzystam z aliasu masazysta.wirtualnie.pl :) Zresztą linki do was są więc mam nadzieje że przyniesie to jak największe korzyści forum :)

Jesli jest nie uzywany to prosze usun. A linki super ze masz na stronie. Dzieki ;)

massagewarsaw - 2012-01-28, 08:56
Temat postu: kurs masaz tajski
hop siup, forum potrzebuje wiecej linkow.

linkuj sie kto moze, to pomaga nawet stronie, z ktorej wychodzi link

administrator - 2012-01-28, 12:46

Jeśli ktoś by był zainteresowany wymiana również z serwisem e-masaz.pl zapraszamy :)
massagewarsaw - 2014-02-22, 15:52

kod do forum jest w pierwszym poscie, wstawiajcie na stronach glownych, wtedy najwieksza obopolna korzysc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group